IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Пари има,не се притеснявай,проблема е ако войната се разгърне,като гледам какви санкции се раздават отиваме в сценария всичко или нищо,колко му е да почнат и Молдова,да не говорим че следващия ход е да се врътне кранчето на петрола още преди ЕС да се е отказал и подготвил,това че разгърне тотален икономически колапс,и това не са мои приказки,а реални действия които подготвя Русия в последните дни .
    Този сценарии означава скрита или явна хиперинфлация ! И трябва да кажа отново ,че най вероятно ще бъдем свидетели на инфлацията като цел !!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

      Защо пишеш на инат? Много добре знаеш, че инвестицията в тухла в момента е безумие. Трябва да намериш някаква бяла лястовица, т.е. да излъжеш някоя баба в Лозенец. Нито спокойствие, нито печалба ще ти донесе. Неслучайно толкова време обясняваш как аха аха да купиш, ама нямало какво. Навсякъде се строи, избор да искаш. При това изглежда си човек с възможности и не би трябвало да ти пука чак толкова, ако някоя сделка не ти донесе идеална възвръщаемост. До обратен вариант на Кавръков ще го докараш така.
      Просто факти. Юлката първо изкара много проценти от една златна спекулация, ама през периода имотите се оказа, че повече са направили, сега ще изкара 10-15-20% от доларова, ама имотите ще направят повече. И това при положение, че хазартните му опити са успешни. Когато са неуспешни не го броя.
      В моят случай не съм взел все още поради незавсещи причини - първо ваканцувах когато не трябваше, а ега в единият случай не ми харесаха юридически как стоят нещата за зелено, а в други 2 ми вдигнаха с по 200 евро цената.... едновременно....Последният месец нищо не съм търсил.
      Но , не знам дали ще взема нещо или не / ако акциите спаднат с още 25% ще взема от тях при това положение/. По-вероятно е да взема. Проблемът е че не търся толкова доходност от имот колкото практичност / да може да се ползва от наследниците ми/, а такива имоти липсват в момента или са на цени над възможностите ми.
      Last edited by pesimist4o na kvadrat; 04.05.2022, 22:45.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

        Стига с тия бомби бе, не ти ли омръзна вече. Примири се че нямаш пари да купиш каквото и да е и толкоз.
        Пари има,не се притеснявай,проблема е ако войната се разгърне,като гледам какви санкции се раздават отиваме в сценария всичко или нищо,колко му е да почнат и Молдова,да не говорим че следващия ход е да се врътне кранчето на петрола още преди ЕС да се е отказал и подготвил,това че разгърне тотален икономически колапс,и това не са мои приказки,а реални действия които подготвя Русия в последните дни .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          https://www.investor.bg/centralna-i-...aia-si-351484/

          Войната може да бушува на прага им, но икономиките в Централна Европа изпреварват тези от еврозоната, тъй като разходите на потребителите нарастват. Но обрат може да настъпи още това лято и да остави болезнен махмурлук с ускорена инфлация, пише Ройтерс

          По раничко ще е...това лято ...прогнозата ми е описана тук.
          При нас ще е по-рано заради борда. Прогнозата не е достъпна!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
            Песимиста вече няма пари.Затова е не купува,а какво пише....той си пише все едно и също ако ще утре и бомби да падат все тая,може би ако някоя падне в Гоцето може и да се събуди...
            по-важното, че въпреки сигура работата не иска да тегли кредит и да кешира богато след години
            той от няколко години си е в нашия отбор, но се самонавива , че е повишител и не е само той така.

            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              Песимиста вече няма пари.Затова е не купува,а какво пише....той си пише все едно и също ако ще утре и бомби да падат все тая,може би ако някоя падне в Гоцето може и да се събуди...
              Стига с тия бомби бе, не ти ли омръзна вече. Примири се че нямаш пари да купиш каквото и да е и толкоз.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                Защо пишеш на инат? Много добре знаеш, че инвестицията в тухла в момента е безумие. Трябва да намериш някаква бяла лястовица, т.е. да излъжеш някоя баба в Лозенец. Нито спокойствие, нито печалба ще ти донесе. Неслучайно толкова време обясняваш как аха аха да купиш, ама нямало какво. Навсякъде се строи, избор да искаш. При това изглежда си човек с възможности и не би трябвало да ти пука чак толкова, ако някоя сделка не ти донесе идеална възвръщаемост. До обратен вариант на Кавръков ще го докараш така.
                Песимиста вече няма пари.Затова е не купува,а какво пише....той си пише все едно и също ако ще утре и бомби да падат все тая,може би ако някоя падне в Гоцето може и да се събуди...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от manyyy Разгледай мнение
                  Федералният резерв на САЩ повиши основната лихва с 0.5 процентни пункта

                  https://profit.bg/banki/federalniyat...AGuewDp8CPjmgM
                  Очевидно спадът при имотите се отлага.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                    убавци, щом математическата гордост на радомирските села и хард лайнера на тъщините финансиИ, песимисчо
                    е дал сигнал за спад след 2 години, най-добре се спасявайте от ненужните имоти, скоростно.

                    за сега личните ми работят, но не се знае, още колко.
                    така, че, първите оферти ги разглеждам с предимство
                    разни уникални коптори, без достъп до метро, не ме интересуват.
                    https://www.investor.bg/centralna-i-...aia-si-351484/

                    Войната може да бушува на прага им, но икономиките в Централна Европа изпреварват тези от еврозоната, тъй като разходите на потребителите нарастват. Но обрат може да настъпи още това лято и да остави болезнен махмурлук с ускорена инфлация, пише Ройтерс

                    По раничко ще е...това лято ...прогнозата ми е описана тук.

                    Коментар


                    • убавци, щом математическата гордост на радомирските села и хард лайнера на тъщините финансиИ, песимисчо
                      е дал сигнал за спад след 2 години, най-добре се спасявайте от ненужните имоти, скоростно.

                      за сега личните ми работят, но не се знае, още колко.
                      така, че, първите оферти ги разглеждам с предимство
                      разни уникални коптори, без достъп до метро, не ме интересуват.
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pringles Разгледай мнение
                        Това не е представителна извадка за Бургас. Лазурен бряг е с отлична локация и билдинга стои добре отвън, голямата работа за българските представи. Сградата е добре отвън, отвътре не толкова.....има бая парвенюта и парвенющина. Гледал съм го този апартамент........не заслужава парите които му искат, има още един на 99000 със статут на офис.

                        Коментар


                        • Федералният резерв на САЩ повиши основната лихва с 0.5 процентни пункта

                          Last edited by RUBLA; 04.05.2022, 22:59. Причина: Линк към конкурентна медия.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                            Ама ти сега у доларес ли си се ушил ? :-) Сигурно ще изкараш нещо както при златото, но и в двата случая с тухла ще направиш повече и по-спокойно като е осреднено за периода на гоУемите емоции :-)
                            Долара и еврото са скачени по политически причини и големи колебания няма да се допуснат макар и да са логични от ненамесителска гледна точка..
                            Защо пишеш на инат? Много добре знаеш, че инвестицията в тухла в момента е безумие. Трябва да намериш някаква бяла лястовица, т.е. да излъжеш някоя баба в Лозенец. Нито спокойствие, нито печалба ще ти донесе. Неслучайно толкова време обясняваш как аха аха да купиш, ама нямало какво. Навсякъде се строи, избор да искаш. При това изглежда си човек с възможности и не би трябвало да ти пука чак толкова, ако някоя сделка не ти донесе идеална възвръщаемост. До обратен вариант на Кавръков ще го докараш така.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                              Много се изложи днес, мислех те за по-начетена и логична!
                              Прекрасно, а мен не ме интересува изобщо мнението ти
                              Хубавото е, че не се очаква спад на НИ за сега !!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                                Пада, пада, ах как пада Моли се да няма хиперинфлация, че тогава сам ще видиш как се случват нещата
                                Ама тоя смешко юлката верно ли за голям спад дал пример с първия и последен месец на хиперинфлация и след това светкавично стабилизиране при Софиянски? А, пък и се кълне в $ при 60% инфлация в САЩ в $ при Байдън. Тука е пълно с голями клоуни:

                                Коментар

                                Working...
                                X