IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
    В случая не мисля, че би им пречил чак толкова, защото първо имат да борят инфлация, а другия фронт е да съборят петрола (неслучайно само преди седмица освободиха рекордно к-во запаси от резерва си), защото ако свалят цените на горивата - руската кочина директно влиза в депресия. И така е било всеки път - паднат ли цените на горивата, руснаците се опулват (неслучайно Путин навремето финансираше и ония келемета дето се бореха за 'свобода по делтата на Нигер' дрън-дрън, щото след всеки техен набег над Шел горивата скачаха). Дотук на рашките рецесията вече им е гарантирана (официално Нибулина призна, че чакат минимум 10% спад, отделно каза на Ладите да се готвят да се върнат към производство отпреди 15 год. /нямат чарколяци/ ) и ако това продължи над година - по конвенционалната терминология вече се води депресия.

    Ецб нямат голям интерес еврото да е скъпо /все пак рецесията тук би била по-силна от щатската, заради войната и прочее/ и мисля, че нарочно ще го докарат най-малкото да се изравни с долара. Амунди също чакат паритет - аз ви казах, моя таргет е стигне ли 2.20 долара за мен това вече би било сигнал за продажба... За повече не бих се лакомил. А някои тогава тепърва ще почнат да се запасяват с долари.
    Юлка кво стана с баса ти взе ката час да фалиргаш Русия ама те е страх да се хванеш на бас.Този форум помни много идиоти които ката ден я фалиргаха.Дай някаква дата и да се хващаме на бас....Айде ако ти стиска.Щото тия къде я фалиргаха ги няма отдавна тука...Ще сменяш ника и ти посран

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

      Това за Ирландия сериозно ли е ?
      Слушах анализ от един ирландски канал. Мога да го потърся. Звучеше съвсем сериозно, човекът досега не ми е правил впечатление да си измисля.

      https://www.bitchute.com/video/GRts93d2wJvS/

      Ето го, има доста разсъждения, но на 6.20 е конкретно. Имаше и други подобни ужасяващи концепции от Ирландия в другите му видеа, но не ми се търси.

      ...предложените мерки включвали "поощрения за right-sizing" на дома... Ай сега де... А нали знаете как върви, поощрения първо, наказания веднага след това.
      Last edited by cyclop; 12.05.2022, 21:37.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение
        Кроят ни шапката и не знам как ще се измъкваме. За щастие винаги сме в периферията на извращенията, ама... https://twitter.com/wef/status/1020030542245449728

        Товя долу се чудя дали не е някаква шега... Но планът си е реалност. Опасявам се, че в много кратки срокове ще видим движение в посока намаляване на собстеността, на размера на домовете и тн. В Ирландия вече усилено им промиват мозъците за какво са им на възрастните хора големи жилища, предлагат се "данъчни поощрения" за който живее в "съответните" на нуждите му размери дом (било 1.6 стаи на човек средно за ЕС). И тн. Ако някой се е интересувал и замислял, би ми било интересно да сподели.
        [ATTACH=CONFIG]n3921837[/ATTACH]
        Това за Ирландия сериозно ли е ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение
          Кроят ни шапката и не знам как ще се измъкваме. За щастие винаги сме в периферията на извращенията, ама... https://twitter.com/wef/status/1020030542245449728

          Товя долу се чудя дали не е някаква шега... Но планът си е реалност. Опасявам се, че в много кратки срокове ще видим движение в посока намаляване на собстеността, на размера на домовете и тн. В Ирландия вече усилено им промиват мозъците за какво са им на възрастните хора големи жилища, предлагат се "данъчни поощрения" за който живее в "съответните" на нуждите му размери дом (било 1.6 стаи на човек средно за ЕС). И тн. Ако някой се е интересувал и замислял, би ми било интересно да сподели.
          [ATTACH=CONFIG]n3921837[/ATTACH]
          Миналата година бях писал за идеята на WEF за енергийно ефективни сгради.
          Ще се опитат да вкарат регулации за "зелени" материали, което естествено ще оскъпи строителството.
          На пръв поглед изглежда, че тук сме далеч, но променячите лесно могат да ни вкарат в бързата писта.

          ​​​​​​https://twitter.com/wef/status/13515...KyzmK53tA&s=19

          Другото е, че тия ******* от WEF може и да искат , но не е казано че ще им се получи.

          Коментар


          • Кроят ни шапката и не знам как ще се измъкваме. За щастие винаги сме в периферията на извращенията, ама... https://twitter.com/wef/status/1020030542245449728

            Товя долу се чудя дали не е някаква шега... Но планът си е реалност. Опасявам се, че в много кратки срокове ще видим движение в посока намаляване на собстеността, на размера на домовете и тн. В Ирландия вече усилено им промиват мозъците за какво са им на възрастните хора големи жилища, предлагат се "данъчни поощрения" за който живее в "съответните" на нуждите му размери дом (било 1.6 стаи на човек средно за ЕС). И тн. Ако някой се е интересувал и замислял, би ми било интересно да сподели.
            Click image for larger version

Name:	E32O7fCXEAE0ald.jpg
Views:	1
Size:	76.2 КБ
ID:	3921837

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

              Нямам кердити, мило. Ужасно, нали? Даже не можеш да допуснеш, че някой може да купи нещо без кредит? Завалията...
              Не е обидно да си беден.
              Колега , хвалите ли се или се оплаквате ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                Аз като гледам какво е модерното земеделие и ми се плаче. Прави се капково после орат както са маркучите вътре и на другата година ново - пръст омешана с пластмаса.
                Де т'ва бе? Тиа за пивоти или поне за макари ни съ ли чували?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                  Като не ти харесва можеш да не четеш и още повече да пишеш. Не знам защо реши че някой го интересува твоето мнение и "анализи".
                  Мен ме интересува. Ти говорител на форума ли го даваш?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

                    Нямам кердити, мило. Ужасно, нали? Даже не можеш да допуснеш, че някой може да купи нещо без кредит? Завалията...
                    Не е обидно да си беден. Всеки от нас е бил. Обидно е да си хем беден, хем зъл и глупав, като трите неща са сврързани...
                    Аз имам. Кредитна карта с 3000 лв в нея - скромно, преди имах 2 кредитни с по 5 и 10 хил лева - равностойност. Тази ми требе само за букинг.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                      В случая не мисля, че би им пречил чак толкова, защото първо имат да борят инфлация, а другия фронт е да съборят петрола (неслучайно само преди седмица освободиха рекордно к-во запаси от резерва си), защото ако свалят цените на горивата - руската кочина директно влиза в депресия. И така е било всеки път - паднат ли цените на горивата, руснаците се опулват (неслучайно Путин навремето финансираше и ония келемета дето се бореха за 'свобода по делтата на Нигер' дрън-дрън, щото след всеки техен набег над Шел горивата скачаха). Дотук на рашките рецесията вече им е гарантирана (официално Нибулина призна, че чакат минимум 10% спад, отделно каза на Ладите да се готвят да се върнат към производство отпреди 15 год. /нямат чарколяци/ ) и ако това продължи над година - по конвенционалната терминология вече се води депресия.

                      Ецб нямат голям интерес еврото да е скъпо /все пак рецесията тук би била по-силна от щатската, заради войната и прочее/ и мисля, че нарочно ще го докарат най-малкото да се изравни с долара. Амунди също чакат паритет - аз ви казах, моя таргет е стигне ли 2.20 долара за мен това вече би било сигнал за продажба... За повече не бих се лакомил. А някои тогава тепърва ще почнат да се запасяват с долари.
                      Аз франковете ги разкарах. Имам 667 $ и ги държа колкото да я има тази сметка.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        Въобще не мисля . От малкото казани тогава думи ми стана ясно за какво му е... при това положение ако искам да я продам ще направя каквото планира той да направи и ще кеширам х 5
                        Въпросът е, че в момента има някаква повсеместна активност да се купуват имоти и земя и си е..ло ма..та
                        Демек му отказа 50% по-висока цена. Правилно си постъпил. Нямаш идея после какво ще правиш с кеша.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

                          Нямам кердити, мило. Ужасно, нали? Даже не можеш да допуснеш, че някой може да купи нещо без кредит? Завалията...
                          Не е обидно да си беден. Всеки от нас е бил. Обидно е да си хем беден, хем зъл и глупав, като трите неща са сврързани...
                          Тез хора така и не разбраха че има хора с пари. Много пари.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Незнам как върви пазара, не съм купувач нито продавач, но си бях набелязал няколко имота ей така. Сега ми идва следното уведомление:


                            П.с защо не ми дава да кача .jpg?
                            Image resize failed due to your image library not having support for this image type. jpg

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              Въобще не мисля . От малкото казани тогава думи ми стана ясно за какво му е... при това положение ако искам да я продам ще направя каквото планира той да направи и ще кеширам х 5
                              Въпросът е, че в момента има някаква повсеместна активност да се купуват имоти и земя и си е..ло ма..та
                              Аз като гледам какво е модерното земеделие и ми се плаче. Прави се капково после орат както са маркучите вътре и на другата година ново - пръст омешана с пластмаса.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                                В случая не мисля, че би им пречил чак толкова, защото първо имат да борят инфлация, а другия фронт е да съборят петрола (неслучайно само преди седмица освободиха рекордно к-во запаси от резерва си), защото ако свалят цените на горивата - руската кочина директно влиза в депресия. И така е било всеки път - паднат ли цените на горивата, руснаците се опулват (неслучайно Путин навремето финансираше и ония келемета дето се бореха за 'свобода по делтата на Нигер' дрън-дрън, щото след всеки техен набег над Шел горивата скачаха). Дотук на рашките рецесията вече им е гарантирана (официално Нибулина призна, че чакат минимум 10% спад, отделно каза на Ладите да се готвят да се върнат към производство отпреди 15 год. /нямат чарколяци/ ) и ако това продължи над година - по конвенционалната терминология вече се води депресия.

                                Ецб нямат голям интерес еврото да е скъпо /все пак рецесията тук би била по-силна от щатската, заради войната и прочее/ и мисля, че нарочно ще го докарат най-малкото да се изравни с долара. Амунди също чакат паритет - аз ви казах, моя таргет е стигне ли 2.20 долара за мен това вече би било сигнал за продажба... За повече не бих се лакомил. А някои тогава тепърва ще почнат да се запасяват с долари.
                                Аз също съм в долари, но се опасявам, че е възможен бърз обрат. И аз съм на мнение, че се търси бърза рецесия за сваляне цената на петрола и газа. Четох и Амунди, но все още се колебая каква роля са отредили на ЕЦБ. Силен долар ще увеличи инфлацията в Европа, но ще даде голямо предимство на Германия. Американците едва ли ще харесат това?

                                Коментар

                                Working...
                                X