IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

    Аз от Юни съм в Германия вече за постоянно, няма да се прибирам често. Иначе с удоволствие. В Априлци има планове за лифт, огледай се за някой парцел в кв. Острец и няма да сбъркаш - гарантирам ти. В момента вървят по 30 лева квадрата, без пари са.
    Ако има по 30 лв квадрата кова веднага. И слагам една каравана с лятна шарта и дотам.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

      А, дано най-после да се свършат мъките!
      Тва е поста с рекордни лайкове в темата . Що ли ? :-)))
      Проблема е че дори и да отиде там реално нема да подкара Мюнихският пазар на имоти, а ще продължи да кисне в тази тема. И пак ще знае на изуст всички обяви в София :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

        Аз от Юни съм в Германия вече за постоянно
        А, дано най-после да се свършат мъките!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

          Как ще продам, да не съм луд. Онзи ден намерих я пощенската си кутия в Докторска бележка - продавам слънчев тристаен 103 кв м апартамент в района на Докторска...смятай може да е било в Подуяне, цена 219К€. Щях да звъня, но се усетих, а и бележката е от есента на миналата година. Извадих 100 брошури на хипермаркети.
          Явно е в Подуяне,в докторската цените са двойни.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

            Джони, кога ще ме посрещнеш в Априлци, мисля да отскоча с една троянска кака натам. Ама няма да мога този месец вероятно. После половината Юни съм в Австрия на училище.
            Не у вас, няма да те притеснявам.
            Аз от Юни съм в Германия вече за постоянно, няма да се прибирам често. Иначе с удоволствие. В Априлци има планове за лифт, огледай се за някой парцел в кв. Острец и няма да сбъркаш - гарантирам ти. В момента вървят по 30 лева квадрата, без пари са.
            Last edited by ejonny2376; 30.04.2022, 23:45.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

              Как ще продам, да не съм луд. Онзи ден намерих я пощенската си кутия в Докторска бележка - продавам слънчев тристаен 103 кв м апартамент в района на Докторска...смятай може да е било в Подуяне, цена 219К€. Щях да звъня, но се усетих, а и бележката е от есента на миналата година. Извадих 100 брошури на хипермаркети.
              Захлупвай.

              https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...65123785252172

              Ето и на нашата най-добра локация, точно зад Била. Явно все пак е решил да продава. Обаждах му се преди година и на зелено не продаваше. Каза ми, че това къще го строи за семейството си, собственик е и на съседните парцели.

              https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...65037698390417

              Тези две оферти в момента май са най-доброто, което може да се купи в София.
              Last edited by ejonny2376; 30.04.2022, 23:46.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                Това е на дневен ред. Няма да е в сървърното, то е на фирмата. Има си къща в Априлци, където живее почти целогодишно.
                Джони, кога ще ме посрещнеш в Априлци, мисля да отскоча с една троянска кака натам. Ама няма да мога този месец вероятно. После половината Юни съм в Австрия на училище.
                Не у вас, няма да те притеснявам.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                  Аз и Песимиста няма да продаваме до живот. Лева, както и всички бабички в докторската също не са навити. Остава да дадеш личен пример като продадеш всичко във Вазов и набиеш в акции, докато приютиш и майка си в сървърното в очакване на голямата печалба от акции и фондове
                  Как ще продам, да не съм луд. Онзи ден намерих я пощенската си кутия в Докторска бележка - продавам слънчев тристаен 103 кв м апартамент в района на Докторска...смятай може да е било в Подуяне, цена 219К€. Щях да звъня, но се усетих, а и бележката е от есента на миналата година. Извадих 100 брошури на хипермаркети.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                    Аз и Песимиста няма да продаваме до живот. Лева, както и всички бабички в докторската също не са навити. Остава да дадеш личен пример като продадеш всичко във Вазов и набиеш в акции, докато приютиш и майка си в сървърното в очакване на голямата печалба от акции и фондове
                    Това е на дневен ред. Няма да е в сървърното, то е на фирмата. Има си къща в Априлци, където живее почти целогодишно.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                      Аз от моите кофтори съм доволен завинаги. Осигурил съм дъщеря ми, имам ваканционна база на море и планина.
                      търговски помещения с 6% ритърн, без да стъпвам с години.
                      Да приемем, че тогава си взел правилни решения при покупката. В момента дали решенията ти са правилни е съвсем друга тема. Тези 6% са върху тогавашната цена на имотите - върху сегашната са сигурно 2%, т.е. капиталът ти от днешна гледна точна съвсем не е инвестиран доходоносно.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                        Добре, от твоите кофтори ти какви печалби очакваш оттук нататък? Нищо не е пожелателно, акциите са вече 15% от върха, т.е. дори сега е добър момент да се влезе.

                        При имотите да се влиза на 2900 в Красно Село в ЕПК - звучи доста неатрактивно.
                        Аз от моите кофтори съм доволен завинаги. Осигурил съм дъщеря ми, имам ваканционна база на море и планина.
                        търговски помещения с 6% ритърн, без да стъпвам с години.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                          Защо да е грешна темата? Съветът ми е да се разкарват мълниеносно имотите при тези балонизирани цени и да се купуват акции, защото подобни шансове са рядкост.

                          Който иска да ме слуша, който не иска - не. Всеки си има глава на раменете.
                          Аз и Песимиста няма да продаваме до живот. Лева, както и всички бабички в докторската също не са навити. Остава да дадеш личен пример като продадеш всичко във Вазов и набиеш в акции, докато приютиш и майка си в сървърното в очакване на голямата печалба от акции и фондове

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                            Всичко описано е ЩЕ, демек пожелателно.
                            Как свободния кеш е най-доброто като е изпапкан на 50% за две години???
                            Добре, от твоите кофтори ти какви печалби очакваш оттук нататък? Нищо не е пожелателно, акциите са вече 15% от върха, т.е. дори сега е добър момент да се влезе.

                            При имотите да се влиза на 2900 в Красно Село в ЕПК - звучи доста неатрактивно.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                              С Амазон не видя ли какво стана вчера?

                              В момента настроението на борсите е супер мрачно - много по-зле е и от 2009 ако питаш мен. Просто напечатаните пари след 2020 не позволяват нещата да се сринат напълно, защото освободените средства все пак трябва да бъдат вложени в нещо. Всичко зависи от поведението на ФЕД през идните месеци. Облигациите стават много атрактивни и ще привлекат многото средства. Ако ФЕД почнат нетно да продават облигации, доходността им ще се увеличава и ще стане страшно, същевременно паричната маса ще се свие.

                              Ще пострадат надценените технологични акции в САЩ, ще пострадат и всички акции от развиващите се икономики заради отлива на капитал. Ще пострадат европейските акции. Ще пострадат най-вече имотите - колкото и да не ти се иска.
                              Тъй като борсите в дългосроче план винаги се възстановяват и носят средно 7% годишно, свободният кеш е най-доброто нещо, което може да имаш по време на подобна криза, защото имаш шанса да навлезеш на 100% в акции.
                              Всичко описано е ЩЕ, демек пожелателно.
                              Как свободния кеш е най-доброто като е изпапкан на 50% за две години???

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                                Колко много теми има в инвестора за фондове, защо постоянно киснете и давате съвети в "грешната" тема?
                                Защо да е грешна темата? Съветът ми е да се разкарват мълниеносно имотите при тези балонизирани цени и да се купуват акции, защото подобни шансове са рядкост.

                                Който иска да ме слуша, който не иска - не. Всеки си има глава на раменете.

                                Коментар

                                Working...
                                X