IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Само за ел колите ти вярвам. Е, ти ще си купиш ли ей така отсега още? Всичко по реда си. Стой под наем с поколения и си купи ел мобил и зареждай на бай Пешо в двора. Пардон, на улицата ще има зарядни станции. Енергийна ефективност може да придобият много лесно повечето жилища. Ти бъди енергийно ефективен на село или с наема, че може и да споделяте жилища под наем с азиатци и турци отчаяни от режимите които ще се зададат тепърва. Ако Медведев не натисне ядреното копче де, ако стане...иглу в Антарктида ще е по-скъпо 10 пъти от апарт на Пето Авеню в Ню Йорк.
    Филма с ел.колите ще тръгне масово по кината след още едно поколение поне,заедно със залеза на фосилните горива,четете и ще го разберете.Много хора бързаха да погребат петрола,но ще чакат поне още едни 60 години поне.Помнете какво съм написал.

    Коментар


    • Тука сте ударили дъното! После се чудим защо сме на това положение.
      Вие сте представителна извадка!!
      Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
        тя шапката сега се плете,
        До 2030 няма да имаш нищо и ще си щастлив, сигурно ще легализират марихуаната навсякъде ....
        Централни дигитални валути - забрави за сива икономика, кеш и злато,
        Скъпи електрически коли и ще ползваш автобуса - сегашните трошки ще ги обложат със наказателни еконорми,
        Сегашните жилища ще ги обложат със много високи данъци, понеже не са енергийно ефективни, което ужким натоварва държавата енергийно.
        Социален дигитален профил - забрави за критики по интернет и протести,
        Псевдо медицински мантри - ще те превърнат хептен във вечната болна касичка, следена пак дигитално.
        Скъпа истинска храна - другото ще е производно на соев протеин, аспартам, сол и аромати
        Корпорациите и големите фирми ще са прилапали де що има сгодно като ниша или пазар покрай сегашните кризи.
        Пълен разпад на семейните и междуличностните взаимотношения.
        Скъп ток и газ, понеже 40% ще са от зелена енергия.
        Само за ел колите ти вярвам. Е, ти ще си купиш ли ей така отсега още? Всичко по реда си. Стой под наем с поколения и си купи ел мобил и зареждай на бай Пешо в двора. Пардон, на улицата ще има зарядни станции. Енергийна ефективност може да придобият много лесно повечето жилища. Ти бъди енергийно ефективен на село или с наема, че може и да споделяте жилища под наем с азиатци и турци отчаяни от режимите които ще се зададат тепърва. Ако Медведев не натисне ядреното копче де, ако стане...иглу в Антарктида ще е по-скъпо 10 пъти от апарт на Пето Авеню в Ню Йорк.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение
          Кроят ни шапката и не знам как ще се измъкваме.
          тя шапката сега се плете,
          До 2030 няма да имаш нищо и ще си щастлив, сигурно ще легализират марихуаната навсякъде ....
          Централни дигитални валути - забрави за сива икономика, кеш и злато,
          Скъпи електрически коли и ще ползваш автобуса - сегашните трошки ще ги обложат със наказателни еконорми,
          Сегашните жилища ще ги обложат със много високи данъци, понеже не са енергийно ефективни, което ужким натоварва държавата енергийно.
          Социален дигитален профил - забрави за критики по интернет и протести,
          Псевдо медицински мантри - ще те превърнат хептен във вечната болна касичка, следена пак дигитално.
          Скъпа истинска храна - другото ще е производно на соев протеин, аспартам, сол и аромати
          Корпорациите и големите фирми ще са прилапали де що има сгодно като ниша или пазар покрай сегашните кризи.
          Пълен разпад на семейните и междуличностните взаимотношения.
          Скъп ток и газ, понеже 40% ще са от зелена енергия.
          Last edited by hazard; 13.05.2022, 00:01.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение
            Кроят ни шапката и не знам как ще се измъкваме. За щастие винаги сме в периферията на извращенията, ама... https://twitter.com/wef/status/1020030542245449728

            Товя долу се чудя дали не е някаква шега... Но планът си е реалност. Опасявам се, че в много кратки срокове ще видим движение в посока намаляване на собстеността, на размера на домовете и тн. В Ирландия вече усилено им промиват мозъците за какво са им на възрастните хора големи жилища, предлагат се "данъчни поощрения" за който живее в "съответните" на нуждите му размери дом (било 1.6 стаи на човек средно за ЕС). И тн. Ако някой се е интересувал и замислял, би ми било интересно да сподели.
            [ATTACH=CONFIG]n3921837[/ATTACH]
            Това проминаване на мозъците е поредното измъкване на власт имащите - свободен пазар, дрън-дрън, само и само да се отдръпне държавата в ролята си на регулатор на жилищното предлагане. И какво препоръчват - да се даунсайзнем видиш ли за по-добър живот. Така де, какви са тези буржоазни глезотии - всички да спят на един нар пред печката в един контейнер пренасял компютърни части от Сингапур. В Хонг Конг живеят като пилета в клетки от немотия, в Западна Европа ще го направят модно течение - тайни хаус, фургони, еко-шмеко тенденции, жалка история.


            Коментар


            • Bloomberg: Рублата е най-добрата валута на годината

              https://money.bg/finance/bloomberg-r...GgNKk1akqOpma0

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ludoed Разгледай мнение

                Има ли по-горделив от теб в тоя форум ?
                Има а това че не търпя простотии не ме прави гордлив...Ето един идиот през час фалирга Русия ама не смее да даде дата на фалита да залоци сериозна сума и да се хване на бас само вие като развалена радиоточка.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                  Пеше, не разбрах с колко се отлага "киреча", с 5-6 или с 20 години? Камунизм на гаризонте. Продължавай да се облъчваш с Кашпировски и ще доживееш.
                  Бонке някъде да съм употребил думичката комунизъм?Или едно си знаеш едно си баеш?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                    В случая не мисля, че би им пречил чак толкова, защото първо имат да борят инфлация, а другия фронт е да съборят петрола (неслучайно само преди седмица освободиха рекордно к-во запаси от резерва си), защото ако свалят цените на горивата - руската кочина директно влиза в депресия. И така е било всеки път - паднат ли цените на горивата, руснаците се опулват (неслучайно Путин навремето финансираше и ония келемета дето се бореха за 'свобода по делтата на Нигер' дрън-дрън, щото след всеки техен набег над Шел горивата скачаха). Дотук на рашките рецесията вече им е гарантирана (официално Нибулина призна, че чакат минимум 10% спад, отделно каза на Ладите да се готвят да се върнат към производство отпреди 15 год. /нямат чарколяци/ ) и ако това продължи над година - по конвенционалната терминология вече се води депресия.

                    Ецб нямат голям интерес еврото да е скъпо /все пак рецесията тук би била по-силна от щатската, заради войната и прочее/ и мисля, че нарочно ще го докарат най-малкото да се изравни с долара. Амунди също чакат паритет - аз ви казах, моя таргет е стигне ли 2.20 долара за мен това вече би било сигнал за продажба... За повече не бих се лакомил. А някои тогава тепърва ще почнат да се запасяват с долари.
                    Юлка кво стана с баса ти взе ката час да фалиргаш Русия ама те е страх да се хванеш на бас.Този форум помни много идиоти които ката ден я фалиргаха.Дай някаква дата и да се хващаме на бас....Айде ако ти стиска.Щото тия къде я фалиргаха ги няма отдавна тука...Ще сменяш ника и ти посран

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

                      Това за Ирландия сериозно ли е ?
                      Слушах анализ от един ирландски канал. Мога да го потърся. Звучеше съвсем сериозно, човекът досега не ми е правил впечатление да си измисля.

                      https://www.bitchute.com/video/GRts93d2wJvS/

                      Ето го, има доста разсъждения, но на 6.20 е конкретно. Имаше и други подобни ужасяващи концепции от Ирландия в другите му видеа, но не ми се търси.

                      ...предложените мерки включвали "поощрения за right-sizing" на дома... Ай сега де... А нали знаете как върви, поощрения първо, наказания веднага след това.
                      Last edited by cyclop; 12.05.2022, 21:37.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение
                        Кроят ни шапката и не знам как ще се измъкваме. За щастие винаги сме в периферията на извращенията, ама... https://twitter.com/wef/status/1020030542245449728

                        Товя долу се чудя дали не е някаква шега... Но планът си е реалност. Опасявам се, че в много кратки срокове ще видим движение в посока намаляване на собстеността, на размера на домовете и тн. В Ирландия вече усилено им промиват мозъците за какво са им на възрастните хора големи жилища, предлагат се "данъчни поощрения" за който живее в "съответните" на нуждите му размери дом (било 1.6 стаи на човек средно за ЕС). И тн. Ако някой се е интересувал и замислял, би ми било интересно да сподели.
                        [ATTACH=CONFIG]n3921837[/ATTACH]
                        Това за Ирландия сериозно ли е ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение
                          Кроят ни шапката и не знам как ще се измъкваме. За щастие винаги сме в периферията на извращенията, ама... https://twitter.com/wef/status/1020030542245449728

                          Товя долу се чудя дали не е някаква шега... Но планът си е реалност. Опасявам се, че в много кратки срокове ще видим движение в посока намаляване на собстеността, на размера на домовете и тн. В Ирландия вече усилено им промиват мозъците за какво са им на възрастните хора големи жилища, предлагат се "данъчни поощрения" за който живее в "съответните" на нуждите му размери дом (било 1.6 стаи на човек средно за ЕС). И тн. Ако някой се е интересувал и замислял, би ми било интересно да сподели.
                          [ATTACH=CONFIG]n3921837[/ATTACH]
                          Миналата година бях писал за идеята на WEF за енергийно ефективни сгради.
                          Ще се опитат да вкарат регулации за "зелени" материали, което естествено ще оскъпи строителството.
                          На пръв поглед изглежда, че тук сме далеч, но променячите лесно могат да ни вкарат в бързата писта.

                          ​​​​​​https://twitter.com/wef/status/13515...KyzmK53tA&s=19

                          Другото е, че тия ******* от WEF може и да искат , но не е казано че ще им се получи.

                          Коментар


                          • Кроят ни шапката и не знам как ще се измъкваме. За щастие винаги сме в периферията на извращенията, ама... https://twitter.com/wef/status/1020030542245449728

                            Товя долу се чудя дали не е някаква шега... Но планът си е реалност. Опасявам се, че в много кратки срокове ще видим движение в посока намаляване на собстеността, на размера на домовете и тн. В Ирландия вече усилено им промиват мозъците за какво са им на възрастните хора големи жилища, предлагат се "данъчни поощрения" за който живее в "съответните" на нуждите му размери дом (било 1.6 стаи на човек средно за ЕС). И тн. Ако някой се е интересувал и замислял, би ми било интересно да сподели.
                            Click image for larger version

Name:	E32O7fCXEAE0ald.jpg
Views:	1
Size:	76.2 КБ
ID:	3921837

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

                              Нямам кердити, мило. Ужасно, нали? Даже не можеш да допуснеш, че някой може да купи нещо без кредит? Завалията...
                              Не е обидно да си беден.
                              Колега , хвалите ли се или се оплаквате ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                                Аз като гледам какво е модерното земеделие и ми се плаче. Прави се капково после орат както са маркучите вътре и на другата година ново - пръст омешана с пластмаса.
                                Де т'ва бе? Тиа за пивоти или поне за макари ни съ ли чували?

                                Коментар

                                Working...
                                X