IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Нз за къв спад говорят някои от списвъщите тук, но парите, които напускат капиталовите пазари няма къде да отидат и част от тях пак ще идат при твърдите активи, като имотите. Имам приятели в ук, които са отчаяни. Цените на един ап вече минавали 500 000 лири. При средна заплата от 2500 смятайте за кво иде реч. Отделно почри всичко се пускало на тъег.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
      Хахаха, много ме кефи този "професор" Петров. На въпроса в какво да инвестираме, той каза, че предвед изродските цени на НИ и акциите, да купуваме жито, нефт, газ, злато и сребра.
      От друга страна баце laconic се кълне, че бензина ще стане по-евтин от водата....ами объркват се инвеститорите....
      https://www.capital.bg/biznes/imoti/..._e_poveche_ot/

      в Бургас строят и в полето вече.
      Last edited by Pringles; 07.05.2022, 10:46.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение
        Давам прогноза без претенция! В момента цената е максимална. Следва спад от 5 до 15 процента в блиските10 месеца.
        С други думи да се върнат на 2021 г. и да изчезне изсилването от края на миналата и началото на тази. Само, че всички са наплашени, че стойността на парите се изпарява и продължават яко да купуват.
        Last edited by Pringles; 07.05.2022, 10:52.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
          Хахаха, много ме кефи този "професор" Петров. На въпроса в какво да инвестираме, той каза, че предвед изродските цени на НИ и акциите, да купуваме жито, нефт, газ, злато и сребра.
          От друга страна баце laconic се кълне, че бензина ще стане по-евтин от водата....ами объркват се инвеститорите....
          Освен САЩ да се уговорят с чаршафите да свалят цената на петрола вдигайки добива за да досъсипят руснаците.
          Това може да стане но не точно сега.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Давам прогноза без претенция! В момента цената е максимална. Следва спад от 5 до 15 процента в блиските10 месеца.
            Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение
              Лев, писах ти писмо. Не знам дали е минало, но погледни, прочети и пиши
              Ок, отговорих, Дъри.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                Голям "скъперник", оставил го е да търси на пазарна цена на 200К

                Такъв ентусиаст имаше и при мен преди около 15г. Беше на около 65г. с плетени еспадрили и ми заяви: Давам 200 000лв. за твоята къща. Аз правих изолацията. Казах му: Продължавай с офертите...оня нещо в началото не ме разбра, после продължи накуцвайки по улицата към залязващото слънце, явно усети, че кеша му е някаква непотребна шума в джобата.
                Много си се назобил тая вечер. Успокой се.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                  Този спад наскоро е удобен за вход.
                  скачай

                  Коментар


                  • Лев, писах ти писмо. Не знам дали е минало, но погледни, прочети и пиши

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                      Абе, извинявам го, че беше възрастен тип, но явно не беше свикнал да го режат, като предложи големия кеш. Така се купува кола на Горубляне, ама нашите другари понижители си въобразяват, че някога по този начин ще си купят жилище. Казвам жилище, че за повече от един имот трябват топки, а не лешници
                      Вся власть Советом - комунизмът е ген, Лордиевич. Каквато кола от Горубляне купуват с шепа книжна шума такива и имоти има в изобилие - между Попово и Стражица има едни много атрактивни. Само поне лешници да имат.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        Такъв при мен да ми дойде с тази обидна оферта ще му дам снимка на имота отвън за 50 лв - черно-бяла, естествено и го пращам да се учи и изследва пазара.
                        Абе, извинявам го, че беше възрастен тип, но явно не беше свикнал да го режат, като предложи големия кеш. Така се купува кола на Горубляне, ама нашите другари понижители си въобразяват, че някога по този начин ще си купят жилище. Казвам жилище, че за повече от един имот трябват топки, а не лешници

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение


                          А ето ти first best.
                          https://finance.yahoo.com/quote/%5EI...hhcnQifX19fQ--


                          Само 102%
                          Този спад наскоро е удобен за вход.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                            Голям "скъперник", оставил го е да търси на пазарна цена на 200К

                            Такъв ентусиаст имаше и при мен преди около 15г. Беше на около 65г. с плетени еспадрили и ми заяви: Давам 200 000лв. за твоята къща. Аз правих изолацията. Казах му: Продължавай с офертите...оня нещо в началото не ме разбра, после продължи накуцвайки по улицата към залязващото слънце, явно усети, че кеша му е някаква непотребна шума в джобата.
                            Такъв при мен да ми дойде с тази обидна оферта ще му дам снимка на имота отвън за 50 лв - черно-бяла, естествено и го пращам да се учи и изследва пазара.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              Точно. Него оставям, другите разпродавам. Един днес ми се жалва че искал на един свой съсед да купи апарта му в Борово 70 кв за 120К€. Онзи му отказал. Замълчах си, рекох му: ах, какъв скъперник ти е съседа.
                              Голям "скъперник", оставил го е да търси на пазарна цена на 200К

                              Такъв ентусиаст имаше и при мен преди около 15г. Беше на около 65г. с плетени еспадрили и ми заяви: Давам 200 000лв. за твоята къща. Аз правих изолацията. Казах му: Продължавай с офертите...оня нещо в началото не ме разбра, после продължи накуцвайки по улицата към залязващото слънце, явно усети, че кеша му е някаква непотребна шума в джобата.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                                https://www.bloombergtv.bg/a/17-v-ra...-investitorite
                                Кристиян Фезелов, риск анализатор в "Капман Асет Мениджмънт", в ефира на предаването "В развитие" с водеща Вероника Денизова.
                                "В момента проблемът е, че няма тихо пристанище за инвеститорите.
                                Има и хубави инвестиционни пристанища в тези трудни времена, ама Капманци и цялата тяхна професионална клика нямат интерес да ги рекламират. Не печелят от тях.
                                Ако още не сте изядени от световната финансова олигархия – просто още не ви е дошъл редът.

                                Коментар

                                Working...
                                X