IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    това бяха времена когато прибирахме по 7-8% необлагаеми лихви по депозитите. И говорехме, че 20 годишни наема правят цената, а сега понижителите биха били доволни на 40. Било каквото било, иде време за 40% собственици и 60% наематели и обитатели на деЦки. Има още възможности разбира се, но те не са в жилищните имоти.
    И аз хванах само за 2г. в КТБ, на 6,8. В един измислен клон на ул . Кукуш до Мтел. По-добре от имот по това време, но дори понижителите тогава пак не купуваха имоти, макар и сгодни, а държаха на лихва...понижителна му работа. Аз през 2010г. купих леко надценен търговски обект, въпреки, че гътнах цели 30% от офертната, но после през 2020г. го обединих с друг на цена под данъчна.
    Общата цена ми се върза на 750€ м2. за софийски имот.
    Възвращаемост за 16г., с общо дадени пари за ремонти- 1000лв.

    Коментар


    • Момчета и момичета, Левчо алтернативния казва, че до 2024-та имотите ще са още яко в ъп. След еврото ще има един спокоен лаг и от 2025–та до 2029-та пак балон. В момента дори цените на материалите, труда и горивата още не са калкулирани в новите цени.

      пп. Абе къде са баш понижителите? Откога не са ни вдигали данъци, лихви и секвестирали имоти? Вече не се споменава ни МЯУ, ни ластици, ни ножици, ни отдръпващи се вълни за плуващите без гащи. Кскво става?
      Last edited by bulgarian lev; 27.05.2022, 23:39.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        това бяха времена когато прибирахме по 7-8% необлагаеми лихви по депозитите. И говорехме, че 20 годишни наема правят цената, а сега понижителите биха били доволни на 40. Било каквото било, иде време за 40% собственици и 60% наематели и обитатели на деЦки. Има още възможности разбира се, но те не са в жилищните имоти.
        Колега, Вие земя ли търсите ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

          Бяха славни времена и много музикални ))))))
          това бяха времена когато прибирахме по 7-8% необлагаеми лихви по депозитите. И говорехме, че 20 годишни наема правят цената, а сега понижителите биха били доволни на 40. Било каквото било, иде време за 40% собственици и 60% наематели и обитатели на деЦки. Има още възможности разбира се, но те не са в жилищните имоти.
          Last edited by bulgarian lev; 27.05.2022, 23:06.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

            Това е цена за контейнера само?? Мислех ако е с декар-два земя че поне има за какво да се хванеш, ама... А по-непригодно за живеене от метален морски контейнер няма открито. Както и да го изолираш и разкрасиш. Много странна оферта. Предполагам някой се е излъгал, направил го е, видял е че е адско, и се опитва да се оттърве.
            Ха-ха, земя. Вие сигурно и ток, вода и канализация ще очаквате ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

              Скъпа, тогава имаше Додо, bulcan на които Джулиъс не можеше да им стъпи на малкия пръст. Аз само се учех от вас, а на тукашните понижители песимистчо отдавна им каза че Купата ги биеше с лопатата за добро. Пък какви серенади ставаха в фимоти.ком а?
              Бяха славни времена и много музикални ))))))

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                Купа, липсваш много ! Защо не те слушаха пишещите тук не знам ама знам , че каквото и да им казваше го казваше с добро чувство . Ще познаеш ,приятелю за цените на имотите точно както позна и 2007-2008 г ама кой да те чуе !!!
                Скъпа, тогава имаше Додо, bulcan на които Джулиъс не можеше да им стъпи на малкия пръст. Аз само се учех от вас, а на тукашните понижители песимистчо отдавна им каза че Купата ги биеше с лопатата за добро. Пък какви серенади ставаха в фимоти.ком а?
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Абе, къде е кавръка. Срути бг имотния пазар и тръгна да рути турския ли

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                    Да ви надцакам колега:
                    https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...61728812117998

                    Хора всякакви, едни търсят апартаменти за 50к, други продават контейнери за 50к. Кой е по-ненормален според Вас ?
                    Това е цена за контейнера само?? Мислех ако е с декар-два земя че поне има за какво да се хванеш, ама... А по-непригодно за живеене от метален морски контейнер няма открито. Както и да го изолираш и разкрасиш. Много странна оферта. Предполагам някой се е излъгал, направил го е, видял е че е адско, и се опитва да се оттърве.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                      Левчо алтернативния ще си позволи един съвет към спорещите с Дъричка: Не спорете с нея, учете се от нея. Тук не иде реч за знания в областта на имотите, тя има нюх господа. Дано ме разберете.
                      Купа, липсваш много ! Защо не те слушаха пишещите тук не знам ама знам , че каквото и да им казваше го казваше с добро чувство . Ще познаеш ,приятелю за цените на имотите точно както позна и 2007-2008 г ама кой да те чуе !!!

                      Коментар


                      • https://www.youtube.com/watch?app=de...cOUP1cbZMntbvQ

                        Какво смятате за това интервю с изпълнителния директор на Явлена.
                        Страхил Иванов: младите семейства трябва да внимават, когато планират покупката на имот

                        Коментар


                        • Левчо алтернативния ще си позволи един съвет към спорещите с Дъричка: Не спорете с нея, учете се от нея. Тук не иде реч за знания в областта на имотите, тя има нюх господа. Дано ме разберете.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                            Да ви надцакам колега:
                            https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...61728812117998

                            Хора всякакви, едни търсят апартаменти за 50к, други продават контейнери за 50к. Кой е по-ненормален според Вас ?
                            Знам си аз че ще налитате като мухи на фургоните. Не е далеч. За гаражите съм писал, питай ветераните тук. Стават идеални жилища.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                              Може пък в цената да е включено хеликоптерче, което да държи кашончето във въздуха над НДК Едно е сигурно, тоя дето продава кашончето е много близък роднина на тоя дето търси за 50к. Даже може да е и един същи човек.
                              Хахаха, прав си, сигурно е същия

                              Коментар


                              • По повод на предишната дискусия за сравненията и защо е абсурд София да се сравнява с ... каквото се опитвате да я сравнявате. Това е само едно от малките неща, които правят малка разлика, която обаче се сумира с другите малки неща и накрая разликата в качеството на живот е такава , че се появява лафа "има някаква разлика , но тя е огромна"

                                https://www.youtube.com/watch?v=nGlhMk1hEZw

                                Коментар

                                Working...
                                X