IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Ходил съм с кола до Гърция до ръкавите в затворени комплекси още когато детето беше на 3 с бившата жена,после преди това със самолет до Мармарис в едни от най луксозните хотели.
    Като цяло не ходя в България на море ,защото стандарта е много нисък у нас и за мен ,всеки лев хвърлен в БГ Черноморието е на вятъра,гледам само навън,но в момента при този случай всичко стана набързо,и гледах да е най ниска цената,понеже после си имам и други разходи наесен,а и лятото като си взема детето ,та така че това е нещо бюджетно,двама възрастни ,ще се преглътне,не е проблем .
    От всички дестинации както каза и Бонка ,просто в Турция има всичко,Гърция е по скъпата дестинация,за мен няма смисъл също,турците предлагат повече,и като опции и като места на по ниска цена
    Ако искаш най доброто от Турция иди в Анталия,там е перлата и най хубавите им хотели.
    Идеш ли един път ще забравиш за всичко.
    Египет също напоследък стана модерен ,но много хора се оплакват че не са доволни,не знам защо,иначе и там цените са добри.
    Египет е мястото, което ме запали по кораловите рифове.... Съчетано с пирамидите и сиганията на Кайро/Гиза не е лошо да се види...., а и е тънко....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

      На отиване е екстра. На връщане е мнооо гадно.
      За плажовете - кат в БГ няма с пясък, а не бобени камъчета. Всичко над това е чакъл за битонь
      Това в Турция ли ? На Кая Сиде пясъка беше докарван от някъде на плажа. Във водата само камъни. На третият метър вече водата ми е до главата. На Айвалък плажа беше пясъчен / много хотели имаше на него/ , но за малки деца не става, и имаше някакво студено течение и петролен разлив / това е сигурно малшанс/. Отвън 35 градуса , водата 22-23...много зле.
      По островите в Гърция перфектно. Не е Индийският океан , който ми е слабост , но с малки деца е идеално..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

        На отиване е екстра. На връщане е мнооо гадно.
        За плажовете - кат в БГ няма с пясък, а не бобени камъчета. Всичко над това е чакъл за битонь
        Плаж като плаж,чакъл имало,не знам си какво,важното е да е чисто ,а е чисто и в Гърция и в Турция.На Мармарис съм бил на чакъл и в Гърция.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

          Като бях млад и без деца , често ходехме с автобус - най-вече до Северна Гърция. Спрямо разхода и времената беше ок. Ако при вас разликата е 200-300 лева на човек може да се прежалите за 1 ден загуба в път....
          Ходил съм с кола до Гърция до ръкавите в затворени комплекси още когато детето беше на 3 с бившата жена,после преди това със самолет до Мармарис в едни от най луксозните хотели.
          Като цяло не ходя в България на море ,защото стандарта е много нисък у нас и за мен ,всеки лев хвърлен в БГ Черноморието е на вятъра,гледам само навън,но в момента при този случай всичко стана набързо,и гледах да е най ниска цената,понеже после си имам и други разходи наесен,а и лятото като си взема детето ,та така че това е нещо бюджетно,двама възрастни ,ще се преглътне,не е проблем .
          От всички дестинации както каза и Бонка ,просто в Турция има всичко,Гърция е по скъпата дестинация,за мен няма смисъл също,турците предлагат повече,и като опции и като места на по ниска цена
          Ако искаш най доброто от Турция иди в Анталия,там е перлата и най хубавите им хотели.
          Идеш ли един път ще забравиш за всичко.
          Египет също напоследък стана модерен ,но много хора се оплакват че не са доволни,не знам защо,иначе и там цените са добри.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

            Мерси Бони,. Ходил съм в Сицилия вече. Става, но за мен минимума е 2 седмици, а най-добре месец.... Екскурзиите са за по седмица обикновено. А последните години ходя точно по островите в Южна Гърция. Обаче е 10-15 часа до ферибота и на него 1-10 часа и в 1 момент ми трябват 2 дни да се съвзема от пътя. На обратно същото. ... Все едно отивам до Филипините.....В общи линии по островите на Ю. Гърция имам всичко , което ми трщбва - чиста вода, плитък плаж почти без хора на него... ама и жената иска вече нещо друго. Та сложно лято ми се очертава.
            В Турция съм бил преди 15-20 години някъде в Кая Сиде и на Айвалък в 4-звезден беше не го помня. С екскурзии на още десетина плажа. нямаше нито 1 свестно място по моите разбирания . Алания беше най-добре.по спомен. Сигурно не съм извадил късмет с мястото, но не ми се експериментира повече. Хлорни басейни не искам - у нас има колкото искаш от тях....
            На отиване е екстра. На връщане е мнооо гадно.
            За плажовете - кат в БГ няма с пясък, а не бобени камъчета. Всичко над това е чакъл за битонь
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              Разходите с кола са много големи,заради цените на горивата в момента.
              Ина опции на място да се видят разни неща+транспорт до Измир или останалите места ,които написа,това го имам в предвид.
              Автобуса ,да съгласен съм че не е най добрия вариант,защото пътя е много и човек се убива дето се казва,но все пак разходите са водещи за мен в този случай,имам си други ,неща и така сметката ми излиза,+си осигурявам нормална почивка за 7 дни на море.
              Всеки си прави сметката за себе си .
              Като бях млад и без деца , често ходехме с автобус - най-вече до Северна Гърция. Спрямо разхода и времената беше ок. Ако при вас разликата е 200-300 лева на човек може да се прежалите за 1 ден загуба в път....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                В Турция има ВСИЧКО. Има безкрайни пусти пясъчни плажове, претъпкани курорти, къмпинги, резервати, частни плажове, камъчета, камъни, равно, стръмно, олинклузив, ресторантчета, плитко, дълбоко - ВСИЧКО. Но е далечко и малко неудобно с кола и малки деца. Самолет и рент-а-кар ще ти е по-добре. То и до някои гръцки острови вече може така, Сицилия също.
                Мерси Бони,. Ходил съм в Сицилия вече. Става, но за мен минимума е 2 седмици, а най-добре месец.... Екскурзиите са за по седмица обикновено. А последните години ходя точно по островите в Южна Гърция. Обаче е 10-15 часа до ферибота и на него 1-10 часа и в 1 момент ми трябват 2 дни да се съвзема от пътя. На обратно същото. ... Все едно отивам до Филипините.....В общи линии по островите на Ю. Гърция имам всичко , което ми трщбва - чиста вода, плитък плаж почти без хора на него... ама и жената иска вече нещо друго. Та сложно лято ми се очертава.
                В Турция съм бил преди 15-20 години някъде в Кая Сиде и на Айвалък в 4-звезден беше не го помня. С екскурзии на още десетина плажа. нямаше нито 1 свестно място по моите разбирания . Алания беше най-добре.по спомен. Сигурно не съм извадил късмет с мястото, но не ми се експериментира повече. Хлорни басейни не искам - у нас има колкото искаш от тях....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                  Да ходиш с автогнус е пълна мизерия. Иди с кола, така може да отскочиш до Ефес един ден, до парк Мендерес друг ден, до Памучак, до някой аутлет, до Лонг бийч, до Дидим, до Памуккале. На отиване може да минеш през Троя, на връщане през Пергам примерно. Иначе не си видял нищо, автогнус-хотел-плаж-манджа-хотел-автогнус. Със самолет и рен-а-кар също е готино.
                  Разходите с кола са много големи,заради цените на горивата в момента.
                  Ина опции на място да се видят разни неща+транспорт до Измир или останалите места ,които написа,това го имам в предвид.
                  Автобуса ,да съгласен съм че не е най добрия вариант,защото пътя е много и човек се убива дето се казва,но все пак разходите са водещи за мен в този случай,имам си други ,неща и така сметката ми излиза,+си осигурявам нормална почивка за 7 дни на море.
                  Всеки си прави сметката за себе си .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pringles Разгледай мнение

                    Всеки момент ще вкара някой мъдро заключение че и с жените е така. Мечтата днес е да НЯМАШ кола, имот, жена, деца, но да ИМАШ кеш, фейсбук, биткоин, мобилност (дори това да е миниван), абе прогрес на цивилизацията!
                    Отдавна е изчислено, че най-скъпата жена е собствената

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                      Не се обаждай, ти не си в тази група и не разбираш защо го правим
                      За 3%, тя вашта е ясна

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                        Ми то същото е и с колите, по-евтино е с такси, отколкото с някоя нова кола.
                        Бе ти заеви, представи си секи ден от Мировяне до София и наопаки с такси

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                          Ми то същото е и с колите, по-евтино е с такси, отколкото с някоя нова кола.
                          Всеки момент ще вкара някой мъдро заключение че и с жените е така. Мечтата днес е да НЯМАШ кола, имот, жена, деца, но да ИМАШ кеш, фейсбук, биткоин, мобилност (дори това да е миниван), абе прогрес на цивилизацията!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                            А линк няма ли към предложението, да поизплакнем очи?
                            Не, ходих на място да питам. В момента са на изкоп.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                              Същото е и с наемния пазар за жилищни имоти. Под наем можеш да живееш в лукс за без пари. Покупка - 2500 в Гоцето на зелено. Ако ще Бил Гейтс да си по богатство, трябва да си тотално малоумен да дадеш тези пари в момента. Изобщо не схващам логиката на всички купувачи с ипотека, които се хвърлят. Напълно необяснимо.
                              Ми то същото е и с колите, по-евтино е с такси, отколкото с някоя нова кола.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                                Аха, от ония по метода пълзящ кофраж И след 2-3 години подводница, като тръгне свлачището хахахаха
                                И климат подобен на този в маскава.

                                Коментар

                                Working...
                                X