IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от manyyy Разгледай мнение
    Постът, който споделих е копиран от фейс група не е релевантен към настоящия момент за мен.
    П.П надявам се и да не става
    Хубаво ни хлъзна!
    Слагайте кавички, цитат, източник... ако ще копирате извадки.
    Особено ако нямат нищо общо с темата.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

      Ако си имал срочен договор не може да се сърдиш.Винаги първи си отиват тия които са дошли последни и нямащите връзки.Не се притеснявай работа ще намериш ако си точен коректен работлив и кадърен без проблем ще се оправиш...Вече опита евроатлантическите ценности на гърба си и ще имаш опит макар и болезнен.Желая ти успех
      Постът, който споделих е копиран от фейс група не е релевантен към настоящия момент за мен.
      П.П надявам се и да не става

      Коментар


      • Първоначално изпратено от manyyy Разгледай мнение
        Здравейте, бих искал да споделя моя опит, работейки в Crypto.com, като вече не работя там - освободиха мен и много хора вчера. Целта на този пост е само да предпазя хората да не сгрешат с тази компания, както направих аз и много близки приятели. Резултатът: сега сме без работа по средата на лятото.
        Това не засяга само мен, а по-скоро стотици хора из цялата фирма, които са били съкратени заради bear market-а, включително цялата ми onboarding група. (десетки души)
        Освободиха ме:
        - В първия ден след отпуска, в средата на лятото (колегите ме предупредиха по време на отпуска, което я провали)
        - След като бях "посъветван" да планирам цялата си почивка (което би означавало да плащам за билети, резервации и т.н.)
        - След като една седмица преди отпуската бях отново уверен, че ще бъдат съкратени само тези, които не постигат добри резултати -> бях информиран, че съм съкратен поради бизнес решение, а не защото не постигам добри резултати
        - След като ми беше обещан дългосрочен бонус за 4 години
        - След като препоръчах двама близки приятели и те загубиха препитанието си заради това (разбира се, като бонус беше обявена солидна сума) -> голям срам
        - Дори не успях да се сбогувам подобаващо с екипа си - акаунтът ми беше моментално деактивиран, сякаш съм опасен за компанията
        - Един месец преди края на изпитателния срок, без никакво предупреждение, че това ще се случи
        Пост в линкдин:
        Ако си имал срочен договор не може да се сърдиш.Винаги първи си отиват тия които са дошли последни и нямащите връзки.Не се притеснявай работа ще намериш ако си точен коректен работлив и кадърен без проблем ще се оправиш...Вече опита евроатлантическите ценности на гърба си и ще имаш опит макар и болезнен.Желая ти успех

        Коментар


        • Уважаеми клиенти,

          Бихме искали да ви уведомим, че фиксирани седмични цени на следните горива ще бъдат променени от 18.06.2022 :
          Shell FuelSave 95: от 2.83 лв. на 2.86 лв. без ДДС за литър
          Shell FuelSave Diesel: от 2.93 лв. на 2.96 лв. без ДДС за литър
          Shell V-Power Diesel: от 3.24 лв. на 3.28 лв. без ДДС за литър

          Дизела е на 3,55 С ДДС !

          Коментар


          • Ами, сори ама ако парите са хартийки, криптото е дори виртуално, нормално след като затегнаха паричната политика на терия отлива е първо от най високоликвидните активи. До скоро това бяха борсите за акции и деривати. Вече това е криптото. При такава волатилност на криптото се чудя как да си очаквал друго. Успех търси си реални активи с които да се занимаваш/работиш. Например тухли

            Коментар


            • https://tribune.bg/bg/obshtestvo/kuz...nadolnishteto/

              Айде за съжаление БГ икономиката вече е по нанадолнището...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от manyyy Разгледай мнение
                Здравейте, бих искал да споделя моя опит, работейки в Crypto.com, като вече не работя там...
                Съжалявам да го чуя, но това е много характерен сценарий - обикновено така започват рецесиите:
                - борсата потъва -> компаниите закъсват -> освобождават персонал (или им орязват заплатите, защото много скоро и това ще го видим);
                - по време на рецесия банките увеличават лихвите и разходите растат!
                - хората се оказват без доходи, а с непосилни разходи... т.е. ножицата се затваря! Затова не е добре семейства да работят в една и съща фирма - т.е. хубаво е и тук да има "диверсификация" - т.е. доходите ви да идват от различни фирми и най-добре от различни сфери!

                Единствено мога да се надявам, че не си се вкарал в някой дългосрочен банков заем!?

                п.п.
                Надявам се си видял по-назад в мненията фазите от втората половина на балона, които качих вкл. и заради теб?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Ти си млад човек и ще намериш по-хубава работа. Погледнах профила ти,

                  А какви заплати даваха там за последните 6 месеца?
                  Вероятно трябваше да сложа П.П т.е цитат е.
                  Не се отнася за мен.
                  Ако модераторите преценят , могат да махнат линка към Линкетин.
                  Last edited by manyyy; 17.06.2022, 17:10.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от manyyy Разгледай мнение
                    Здравейте, бих искал да споделя моя опит, работейки в Crypto.com, като вече не работя там - освободиха мен и много хора вчера. Целта на този пост е само да предпазя хората да не сгрешат с тази компания, както направих аз и много близки приятели. Резултатът: сега сме без работа по средата на лятото.
                    Това не засяга само мен, а по-скоро стотици хора из цялата фирма, които са били съкратени заради bear market-а, включително цялата ми onboarding група. (десетки души)
                    Освободиха ме:
                    - В първия ден след отпуска, в средата на лятото (колегите ме предупредиха по време на отпуска, което я провали)
                    - След като бях "посъветван" да планирам цялата си почивка (което би означавало да плащам за билети, резервации и т.н.)
                    - След като една седмица преди отпуската бях отново уверен, че ще бъдат съкратени само тези, които не постигат добри резултати -> бях информиран, че съм съкратен поради бизнес решение, а не защото не постигам добри резултати
                    - След като ми беше обещан дългосрочен бонус за 4 години
                    - След като препоръчах двама близки приятели и те загубиха препитанието си заради това (разбира се, като бонус беше обявена солидна сума) -> голям срам
                    - Дори не успях да се сбогувам подобаващо с екипа си - акаунтът ми беше моментално деактивиран, сякаш съм опасен за компанията
                    - Един месец преди края на изпитателния срок, без никакво предупреждение, че това ще се случи
                    Пост в линкдин: https://www.linkedin.com/posts/alexa...er_desktop_web
                    Ти си млад човек и ще намериш по-хубава работа. Погледнах профила ти,

                    А какви заплати даваха там за последните 6 месеца?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от manyyy Разгледай мнение
                      Здравейте, бих искал да споделя моя опит, работейки в Crypto.com, като вече не работя там - освободиха мен и много хора вчера. Целта на този пост е само да предпазя хората да не сгрешат с тази компания, както направих аз и много близки приятели. Резултатът: сега сме без работа по средата на лятото.
                      Това не засяга само мен, а по-скоро стотици хора из цялата фирма, които са били съкратени заради bear market-а, включително цялата ми onboarding група. (десетки души)
                      Освободиха ме:
                      - В първия ден след отпуска, в средата на лятото (колегите ме предупредиха по време на отпуска, което я провали)
                      - След като бях "посъветван" да планирам цялата си почивка (което би означавало да плащам за билети, резервации и т.н.)
                      - След като една седмица преди отпуската бях отново уверен, че ще бъдат съкратени само тези, които не постигат добри резултати -> бях информиран, че съм съкратен поради бизнес решение, а не защото не постигам добри резултати
                      - След като ми беше обещан дългосрочен бонус за 4 години
                      - След като препоръчах двама близки приятели и те загубиха препитанието си заради това (разбира се, като бонус беше обявена солидна сума) -> голям срам
                      - Дори не успях да се сбогувам подобаващо с екипа си - акаунтът ми беше моментално деактивиран, сякаш съм опасен за компанията
                      - Един месец преди края на изпитателния срок, без никакво предупреждение, че това ще се случи
                      Пост в линкдин: https://www.linkedin.com/posts/alexa...er_desktop_web
                      Искам да ти пожелая успех и здраве най-вече ,другото ще се нареди ,не го мисли -по отношение на работата търси стабилни сектори-винаги съм мислил в тази посока и не съм имал проблеми .
                      Мобилни оператори,компании за петрол ,и други подобни са гаранция за стабилност -такива сектори като крипто и разни други стартъп глупости са от ден до пладне .
                      Жив и здрав

                      Коментар


                      • Здравейте, бих искал да споделя моя опит, работейки в Crypto.com, като вече не работя там - освободиха мен и много хора вчера. Целта на този пост е само да предпазя хората да не сгрешат с тази компания, както направих аз и много близки приятели. Резултатът: сега сме без работа по средата на лятото.
                        Това не засяга само мен, а по-скоро стотици хора из цялата фирма, които са били съкратени заради bear market-а, включително цялата ми onboarding група. (десетки души)
                        Освободиха ме:
                        - В първия ден след отпуска, в средата на лятото (колегите ме предупредиха по време на отпуска, което я провали)
                        - След като бях "посъветван" да планирам цялата си почивка (което би означавало да плащам за билети, резервации и т.н.)
                        - След като една седмица преди отпуската бях отново уверен, че ще бъдат съкратени само тези, които не постигат добри резултати -> бях информиран, че съм съкратен поради бизнес решение, а не защото не постигам добри резултати
                        - След като ми беше обещан дългосрочен бонус за 4 години
                        - След като препоръчах двама близки приятели и те загубиха препитанието си заради това (разбира се, като бонус беше обявена солидна сума) -> голям срам
                        - Дори не успях да се сбогувам подобаващо с екипа си - акаунтът ми беше моментално деактивиран, сякаш съм опасен за компанията
                        - Един месец преди края на изпитателния срок, без никакво предупреждение, че това ще се случи
                        Пост в линкдин:
                        Last edited by manyyy; 17.06.2022, 17:07.

                        Коментар


                        • https://bnr.bg/horizont/post/1016634...e-zadalbochava Има ли решение? Кризата с пътното строителство и поддръжка се задълбочава

                          Стефанчо Чайков ми е бил клиент -арогантен тип с две деца ,за които налива пари и ги е пратил в Щатите с нашите подчертавам пари-такива хора според мен би трябвало да бъдат с публични изпълнения на присъди ,окачени на строителни кранове като в Иран ,на стадионите или на площада !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            Периферията на ес загива ПЪРВА. Това обаче НЯМА да спаси ядрото от ТЕЖКИ ПОРАЖЕНИЯ
                            Ние сме на Изток.Казах го много пъти.Кирчо и Кокорчо ще бъда изгонени с камъни и затворени в Карлуково за принудително лечение.Новите ще врътнат дупарата по стара наша традиция и ще почнат да въртят мазни м...ти на Русия...Ше отнесем някой и друг тек и ще ни приемат..Разбира се трябва да сме от първите осъзнали се...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                              Като приказвам аз че цените на енергията ще довлекат тази криза всеки се прави на луд ,я вижте в Естония какво става ?

                              https://www.bloombergtv.bg/a/4-anali...ni-satreseniya
                              Ограничен газ и разпад на правителството - Естония е изправена пред тежка зима
                              Периферията на ес загива ПЪРВА. Това обаче НЯМА да спаси ядрото от ТЕЖКИ ПОРАЖЕНИЯ
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                                Като приказвам аз че цените на енергията ще довлекат тази криза всеки се прави на луд ,я вижте в Естония какво става ?

                                https://www.bloombergtv.bg/a/4-anali...ni-satreseniya
                                Ограничен газ и разпад на правителството - Естония е изправена пред тежка зима
                                Това ще съдбата на повечето държави в ЕС...Стягай се....

                                Коментар

                                Working...
                                X