IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

    Песи запри глупостите бе човек нянаш ли умора?И после не си брокер ми дали някой ти вярва.Опитай да се погледнеш отстрани
    За центъра на Атина е прав.
    Първо са стари сгради - 60-80те години. Нямат ГАРАЖИ, някои парно (не че много трябва), че и хасансьори.
    Обаче са здрави на куче - имат по 1метър трегер/греди на плочите.
    Нашите в докторския са същите, че и по стари кочини ама им искат КАТО ЗА НОВО. В Атина старото е 3-5 ПЪТИ по евтино. Айде 25% е заради държавата (данъците - ДДС) ама другите?
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      Остави го ,човека писа че е в преговори със строителни фирми и ще купува жилища на кило.
      Ми нека си пише въпроса е дали си вярва

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
        На кой да се извинявам, Андрешко, на теб ли?

        И за какво? - За това, че нищо свързано със земеделието от над 20 год. не ме интересува и че мин. год. е имало рекорден добив? Е, и ? Това по какъв начин променя казаното от мен по-рано - че през царско време добивите са били точно толкова, колкото старците на село помнят... че като са дошли комунистите на власт и почнали да торят са се вдигнали двойно... и т.н. и т.н. Хич не ме вълнуват какви са актуалните зърнени добиви - селският труд е за хамали, които не знаят как /или отказват/ да си използват главите!

        Успех с мотиката.
        Не доказвай непрекъснато колко си прос.Самочувствието ти е много голямо а главата куха.Хем си нсграмотен хем прос хем напъни колко много знаеш поредния гугъл некадърник.На всички ни писна от такива простаци и наглеци всезнайковци тип последна инстанция пише го в гугъл
        Last edited by national power; 24.06.2022, 08:38.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

          Песи запри глупостите бе човек нянаш ли умора?И после не си брокер ми дали някой ти вярва.Опитай да се погледнеш отстрани
          Остави го ,човека писа че е в преговори със строителни фирми и ще купува жилища на кило.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

            цените на имотите в световен мащаб се вдигат бая повече от лихвите :-)
            Кажи сега колко броя апартаменти си планувал да купиш ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от acen1975 Разгледай мнение

              ​​според мен ако си доволен,че работиш по 4 часа,вместо по 8,то мисля,че ше си още по доволен ,ако работиш по 0 часа,вместо по 4.
              дали ше ти хареса?
              Ами както казваше баба ми:
              Ако хванеш риба,която е по голяма от тигана,който си приготвил за нея....най малката грижа ще е това,че си сипал олиото ПРЕДВАРИТЕЛНО в тиган,чиято големина си преизчислил неправилно ,тъй като още не си бил бил уловил рибата.
              Не се притеснявай засега са го минали на 4 часа наесен ще е на 0 часа безработен.Мани го кви небивалици разправя

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                Центъра на Атина не е от желаните места в града. Има по-скъпи места. И към момента е съвсем нормално Младостка панелка да е по-скъпа от него.
                Разполагаемият доход в Младост е МНОГО повече от този в центъра на Атина....
                Песи запри глупостите бе човек нянаш ли умора?И после не си брокер ми дали някой ти вярва.Опитай да се погледнеш отстрани

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                  https://m.dnes.bg/business/2022/06/2...mashtab.534521

                  Продължават да се вдигат лихвите в световен мащаб !!!

                  Централните банки по света продължават да повишават лихвите заради високата инфлация, следвайки примера на САЩ, Великобритания и други водещи световни икономики.
                  цените на имотите в световен мащаб се вдигат бая повече от лихвите :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                    Покупките на върха спряха, брокерчетата като останаха без работа, започнаха да бутат пазара, май:
                    Панелка в "Младост" е по-скъпа от апартамент в центъра на Атина

                    Поне една пета от обявените за продажба жилища са с надути цени, смятат брокери

                    https://www.segabg.com/category-obse...ntura-na-atina
                    Центъра на Атина не е от желаните места в града. Има по-скъпи места. И към момента е съвсем нормално Младостка панелка да е по-скъпа от него.
                    Разполагаемият доход в Младост е МНОГО повече от този в центъра на Атина....

                    Коментар


                    • https://m.dnes.bg/business/2022/06/2...mashtab.534521

                      Продължават да се вдигат лихвите в световен мащаб !!!

                      Централните банки по света продължават да повишават лихвите заради високата инфлация, следвайки примера на САЩ, Великобритания и други водещи световни икономики.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                        Ама ако взема, че я докарам до там изобщо да не бачкам... не знам дали ще ми хареса??
                        То не е една беля, хаха...
                        ​​според мен ако си доволен,че работиш по 4 часа,вместо по 8,то мисля,че ше си още по доволен ,ако работиш по 0 часа,вместо по 4.
                        дали ше ти хареса?
                        Ами както казваше баба ми:
                        Ако хванеш риба,която е по голяма от тигана,който си приготвил за нея....най малката грижа ще е това,че си сипал олиото ПРЕДВАРИТЕЛНО в тиган,чиято големина си преизчислил неправилно ,тъй като още не си бил бил уловил рибата.
                        Last edited by acen1975; 24.06.2022, 03:04.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                          Конникът е особено активен напоследък. Явно си въобразява, че след 7-8 години непрестанен ръст, е ударил неговия звезден час да излезе от квартирката и е прекалено екзалтиран.
                          Естествено, като класически понижител, трактатите му почиват върху засегнати от икономическата конюнктура хипотечно закъсали ипотекари и строители. Пълен смях..след всяка криза, любителите на инвестицията ИМОТ, си увеличават, дори умножават притежанията, а едни и същи хейтърчета продължават да реват на чужди гробове, изглеждат на повърхността смешни, но в действителност, много жалки и трагични лирически герои.
                          Получаваш петолъчка бригадир алимунти.

                          Коментар


                          • Покупките на върха спряха, брокерчетата като останаха без работа, започнаха да бутат пазара, май:
                            Панелка в "Младост" е по-скъпа от апартамент в центъра на Атина

                            Поне една пета от обявените за продажба жилища са с надути цени, смятат брокери

                            https://www.segabg.com/category-obse...ntura-na-atina

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              сигурен съм, че простонахалните е синоним на умнокрасивите
                              мога даже да ти изброя няколко от най-активните им представители във форумо
                              Конникът е особено активен напоследък. Явно си въобразява, че след 7-8 години непрестанен ръст, е ударил неговия звезден час да излезе от квартирката и е прекалено екзалтиран.
                              Естествено, като класически понижител, трактатите му почиват върху засегнати от икономическата конюнктура хипотечно закъсали ипотекари и строители. Пълен смях..след всяка криза, любителите на инвестицията ИМОТ, си увеличават, дори умножават притежанията, а едни и същи хейтърчета продължават да реват на чужди гробове, изглеждат на повърхността смешни, но в действителност, много жалки и трагични лирически герои.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                                Поне един път се извини бе.Ето затова целият народ ви мрази умнокрасивите просто не сте хора.Когато човек се насере се извинява.
                                сигурен съм, че простонахалните е синоним на умнокрасивите
                                мога даже да ти изброя няколко от най-активните им представители във форумо
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X