IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

    края на 2021 г. бяха достигнати цените от пика през 2008 г. и към момента жилищата в София се продават с около 160 евро/кв.м. над тези нива.
    https://www.pariteni.bg/novini/imoti...ekordno-243106

    хахахахахаха , ето кой е загубил 20 години и ще загуби още 20 в очакване на Годо
    Всеки който е закупил на връх през 2008г. , тази е напред с 160€м2, и изплатил повече от 2/3 от срока на ипотеката, а който лапал мухи 20г.....
    Ако този някой беше изчакал само една година щеше да е на печалба още през 2009г. Зная, че трудно ще го разбереш, но това е самата истина, всичко друго е бла, бла!

    пп сега като дръпнат назад цените, "късметлията от 2008 пак ще е на загуба!
    Last edited by Laconic; 24.07.2022, 23:03.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

      края на 2021 г. бяха достигнати цените от пика през 2008 г. и към момента жилищата в София се продават с около 160 евро/кв.м. над тези нива.
      https://www.pariteni.bg/novini/imoti...ekordno-243106

      хахахахахаха , ето кой е загубил 20 години и ще загуби още 20 в очакване на Годо
      Всеки който е закупил на връх през 2008г. , тази е напред с 160€м2, и изплатил повече от 2/3 от срока на ипотеката, а който лапал мухи 20г.....
      т.е. лапал калмари по родопски 14 години и ще лапа сега още 20 Опа, - след инфлацията само от тая година любителите на калмарите сте с едни 13% назад ПАК
      Last edited by X_Y; 25.07.2022, 09:14.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

        Тряше да погледнеш малко по-назад..... 2008. 14 загубени години от тогава да настигнат 2008г цените,и сега пак РЕЗЕТ и нови 20 загубени години...
        края на 2021 г. бяха достигнати цените от пика през 2008 г. и към момента жилищата в София се продават с около 160 евро/кв.м. над тези нива.
        https://www.pariteni.bg/novini/imoti...ekordno-243106

        хахахахахаха , ето кой е загубил 20 години и ще загуби още 20 в очакване на Годо
        Всеки който е закупил на връх през 2008г. , тази е напред с 160€м2, и изплатил повече от 2/3 от срока на ипотеката, а който лапал мухи 20г.....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

          Няма да има спад, НЕ и този път. Банките си научиха уроците от предишната криза, инвеститорите също.
          Безработица в БГ на практика няма и няма да има поне още десетилетие. Имотите са най-достъпни от всякога спрямо доходите като цяло, не спрямо остатъчните доходи както обичат да дават пример понижителите. Те смятат първо всичките си други разходи, докато ГРАМАДНИТЕ ИНВЕСТИТОРИ плащат първо на себе си или образно казано, плащат първо мечтата си, а пък после и консерва копърка могат да ядат.

          С 80 евро се увеличи цената на квадратен метър само за три месеца

          https://www.pariteni.bg/novini/imoti...ekordno-243106
          Няма няма, само се успокой
          "Следващия път няма да е така" - сигурен индикатор

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
            дано, дано, но това от поне 8 години го чета и все не тръгва.
            помагай на майка ти разходите за панелата, да не и хрумне да те изрита, млад и зелен от къщи на 42, че и наемите са все нагоре
            Тряше да погледнеш малко по-назад..... 2008. 14 загубени години от тогава да настигнат 2008г цените,и сега пак РЕЗЕТ и нови 20 загубени години...

            И за какво е това квичене толкова години,че имотите били поскъпвали?

            Last edited by petrg5s; 24.07.2022, 22:06.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

              Мдам, функционална неграмотност му се казва на това с което вече ме накара да те разбера и съжаля За такива като теб, неразбрали написаното ще го напиша малко по-дълго за да стоплите. Нямам една сделка зад гърба си ,а много и колкото и да не ти се вярва всички са печеливши хахаха
              Разбра ли какво написах сега ?
              Това ще ти отговори и защо ценза ми е много по-висок от твоя
              Това обяснява и факта, че купувач на златна двулевка, "учи" на инвестиции купувач на къщи във Франция и Созопол.
              Стигнахме до там, че златни буболечки и койнаджии да ни "ограмотяват" по темата

              Коментар


              • Я дайте някоя и друга прогноза за наемите да видим чия прогноза ще е най- близо до истината. В белите страни при повишаващи се лихви се повишават наемите, тук не съм сигурен, че ще е така.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от increce Разгледай мнение


                  Просто не виждам как могат да настъпят предпоставките за спад, затова и не мисля, че ще има такъв.
                  Няма да има спад, НЕ и този път. Банките си научиха уроците от предишната криза, инвеститорите също.
                  Безработица в БГ на практика няма и няма да има поне още десетилетие. Имотите са най-достъпни от всякога спрямо доходите като цяло, не спрямо остатъчните доходи както обичат да дават пример понижителите. Те смятат първо всичките си други разходи, докато ГРАМАДНИТЕ ИНВЕСТИТОРИ плащат първо на себе си или образно казано, плащат първо мечтата си, а пък после и консерва копърка могат да ядат.

                  С 80 евро се увеличи цената на квадратен метър само за три месеца

                  https://www.pariteni.bg/novini/imoti...ekordno-243106

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                    Ау, замалко да се впечатля! (че чак и съжаление си спечелих)
                    Ако беше написала: "нямам само една сделка и всички са печеливши"... ама пусти БГ-език!
                    Не на всеки му се удава! Хем ни е роден!
                    Все още не е късно да помислиш за курс по "Стил, граматика и правопис".
                    Не очаквам да се впечатляваш от неща като "стил, граматика и правопис" ,аз не очаквам и нищо от теб да си призная Хубавото за мен днес е това което сътвориха Кирчо, Кокорчо и компания и ми развързаха ръцете от другата година, та както нямам нито стил или грамотност ще се "състезаваме" за хубавите имоти

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                      Горе на върха тръгна.В БГ след някои месец

                      дано, дано, но това от поне 8 години го чета и все не тръгва.
                      помагай на майка ти разходите за панелата, да не и хрумне да те изрита, млад и зелен от къщи на 42, че и наемите са все нагоре
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение
                        Мдам, функционална неграмотност му се казва на това с което вече ме накара да те разбера и съжаля За такива като теб, неразбрали написаното ще го напиша малко по-дълго за да стоплите. Нямам една сделка зад гърба си ,а много и колкото и да не ти се вярва всички са печеливши хахаха
                        Разбра ли какво написах сега ? Това ще ти отговори и защо ценза ми е много по-висок от твоя
                        Ау, замалко да се впечатля! (че чак и съжаление си спечелих)
                        Ако беше написала: "нямам само една сделка и всички са печеливши"... ама пусти БГ-език!
                        Не на всеки му се удава! Хем ни е роден!
                        Все още не е късно да помислиш за курс по "Стил, граматика и правопис".

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                          При бързите кредити ГПР-то е още по-високо :-)
                          Дано да станат 6%. Аз лично ще съм много доволен ако строителите станат по-сговорчиви с хора с кеш :-)
                          От Септември масовите ипотеки ще са с над 100 лева по скъпи от колкото сега

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                            Хем нямаш сделки, хем всички са печеливши...

                            Интересно какво консумирате?

                            п.п.
                            Не ме вълнувате, по-забавно ми е как ти и още няколко се натискате за ценз във форума, а същевременно ви липсват елементарни познания по някои базови неща. Ама... живи и здрави, нали е форум - всеки си плямпа каквото му падне.
                            Мдам, функционална неграмотност му се казва на това с което вече ме накара да те разбера и съжаля За такива като теб, неразбрали написаното ще го напиша малко по-дълго за да стоплите. Нямам една сделка зад гърба си ,а много и колкото и да не ти се вярва всички са печеливши хахаха
                            Разбра ли какво написах сега ?
                            Това ще ти отговори и защо ценза ми е много по-висок от твоя

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
                              Аз лично ще съм много доволен ако строителите станат по-сговорчиви с хора с кеш :-)
                              Ах... че къде мислиш, че ще ходят!

                              Да не мислиш, че ще имат голям избор!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение
                                Хахаха, ами който както се уреди, Юлка Не ме мисли ти мен, колкото и да не вярваш нямам една сделка зад гърба си и всички са печеливши ,та или знам какво правя или слушам с двете уши , приеми го както ще ти е по-лесно на теб на мен не ми пука за мнението ти !
                                Хем нямаш сделки, хем всички са печеливши...

                                Интересно какво консумирате?

                                п.п.
                                Не ме вълнувате, по-забавно ми е как ти и още няколко се натискате за ценз във форума, а същевременно ви липсват елементарни познания по някои базови неща. Ама... живи и здрави, нали е форум - всеки си плямпа каквото му падне.

                                Коментар

                                Working...
                                X