IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

    Е тия хора в Добринише няма какво да се оплакват. За 2000 души какво искат, болница и летище ? Банско е на 5 минути с кола. Все едно пък в градовете полиция има на всеки 3 преки.

    Спиране на тока в 21 век обаче си е харатеристика на 3-тия свят.
    А познай ЗАЩО?
    Иначе се лекува с по малко от 1000лв тока. И на климатика вече съм с ЮПС от най-фалшивите по 250-300лв. Вършат идеална работа за цък-цък
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

      2. Ами питай, преди да пишеш глупости.
      3. Защо трябва да питам някои, нали е общоизвестно и аз съм простия че не съм дочел нещо. От къде идва това?
      4. The Base Rate is currently set at.... - тук става дума за текущо правило което се променя във времето и със съображения за инфлацията. И както виждаш те са качили лихвата над майката и даже имат депозити при тях си на тая лихва. Какво общо има това с нашите БНБ дето били с вързани ръце с 15% инфлация и изцъклени очи във финансовото министерство?
      2. Не усещаш ли, че вече те взимам на майтап?
      3. Като не ми вярваш на мен аз какво друго да направя, намери си информация.
      4. Има общо, че лихвата е вързана към някакъв бенчмарк, както при нас, а не се определя както в ЕЦБ или ФЕД например. И нашите банки имат пари в БНБ, които са на съвсем друга лихва, нямаща нищо общо с ОЛП.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Намери личните данни ,телефона на Дъри да я изнудим да продава парцели и д паднат цените ,не може само да стиска и да искаш къщи и парцели затова Национализацията се провежда -насила и се отнема имущество в полза на народа ,който иска да купи,да построи да има
        Хахаха, не ти се отваря парашута Мен, не можеш да ме изнудваш или да ме уплашиш с насилствено отнемане на имуществото, аз съм " гърмян" заек хахаха

        Коментар


        • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение
          Ко наизлезоха тия по 1600 м2 в Лозенец ? Пуснали са 5-6 обяви с Акт 14 и май са все в една сграда. Да не почнаха строителите да вдигат цените за вече купени на зелено жилища или има индикации , че ше дават фира и който е купил на зелено се опитва да се спаси ... Или пък някой от правителството е вкарал некой лев в 5-6 апартамента и сега се пробва да си вземе кинтите и да ходи в Канадата ?
          https://www.investor.bg/novini/130/a...aviane-355118/

          подготвят стадото за двойни лихвени увеличения ,полека лека ,изчакаха ги хубаво да се нагълтат с ипотеки

          https://www.investor.bg/novini/130/a...aviane-355118/
          Филип Лейн: ЕЦБ трябва да се справи с рисковете от инфлация и забавяне

          Банката трябва да обмисли двойно по-голямо от планираното увеличение на лихвите, ако инфлационните перспективи се влошат, смята Гедиминас Шимкус от ЕЦБ

          Коментар


          • Ко наизлезоха тия по 1600 м2 в Лозенец ? Пуснали са 5-6 обяви с Акт 14 и май са все в една сграда. Да не почнаха строителите да вдигат цените за вече купени на зелено жилища или има индикации , че ше дават фира и който е купил на зелено се опитва да се спаси ... Или пък някой от правителството е вкарал некой лев в 5-6 апартамента и сега се пробва да си вземе кинтите и да ходи в Канадата ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

              Ми на крива ракета космоса и пречи. Разбира се , че англичаните са Ви виновни, че очакват да не ги трепат, крадат, да имат течаща вода, ток и достъп до медицинска помощ.
              Англичаните са им виновни че некои хора се набиха във Варна и реват ,искат в нормалните градове като София или Пловдив,дори Бургас ,но не са мислили когато трябва .
              Сега говорих с един колега дето работи в нашите зони по морето ,ами пълна цигания ,анархия и с тия украинци било леш,крадяли им номерата ,те отделно правели други дивотии ,пълна селяния до шия

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение

                2. Благодаря, че ми разкри тайните на ОЛП, добре че беше ти, за да науча за него! Вече става нелепо да пиша във всяко мнение защо е 0.00.
                3. Ако искаш питай някой "с права да дава становища" какво означава стабилност на паричната единица, щом не ми вярваш на мен.
                4. Цитирам:
                The Base Rate is currently set at either 50 basis points above the lower end of the prevailing target range for the US federal funds rate or the average of the five-day moving averages of the overnight and one-month Hong Kong Interbank Offered Rates (HIBORs), whichever is higher. The HKMA announces the Base Rate every day.
                Този метод на определяне, особено вторият вариант, прилича ли ти на нещо, за което аз пиша? Макар и не същото, но подобно. Или викаш си определят сами каквото искат.
                2. Ами питай, преди да пишеш глупости.
                3. Защо трябва да питам някои, нали е общоизвестно и аз съм простия че не съм дочел нещо. От къде идва това?
                4. The Base Rate is currently set at.... - тук става дума за текущо правило което се променя във времето и със съображения за инфлацията. И както виждаш те са качили лихвата над майката и даже имат депозити при тях си на тая лихва. Какво общо има това с нашите БНБ дето били с вързани ръце с 15% инфлация и изцъклени очи във финансовото министерство?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение
                  То па едни англичани... пенсионирани алкохолизирани хорица с ниски доходи. Защо подценявате постоянно държавата? То не бяха кенефи, не бяха коптори. Това, че не успявяте да живеете както ви се иска, и не можете да си купите каквото ви се ще, държавата не е виновна за това. На фона на мюсюлманизирана и либерално-луда европа, тук не е лошо място, с всичките си особености. За тва че сте нещастни не ви е виновна държавата, набийте си го в главите.
                  Ми на крива ракета космоса и пречи. Разбира се , че англичаните са Ви виновни, че очакват да не ги трепат, крадат, да имат течаща вода, ток и достъп до медицинска помощ.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

                    Ти ела към морето да видиш къщи. Не можеш четвърт парцел да купиш.
                    Намери личните данни ,телефона на Дъри да я изнудим да продава парцели и д паднат цените ,не може само да стиска и да искаш къщи и парцели затова Национализацията се провежда -насила и се отнема имущество в полза на народа ,който иска да купи,да построи да има

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

                      Свлачища, инфлация, лихви, 10 лева дизел, бомби, смърт на 60. Вие защо живеете изобщо?
                      Червените кхмери управляват Камбоджа, която бива наречена Демократична Кампучия

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                        2. Как ще е статистически и ще следва друг индекс като е закован за едно произволно число. Ти избяглваш даже да го наричаш ОЛП защото много добре знаеш че ОЛП не е това. Аз аз от самото начало пиша за ОЛП, ти сега като научи колко е ОЛП и почна да говориш за някакво друго ОЛП дето следвало нещо си. Това правиш и е направо жалко да те чета.
                        3. Ти обясни какво мислиш ама не обясни кой точно дава това тълкувание, къде има такава дефиниция? Само ли си я измисли, написано ли е някъде, подписано ли е от някой с права да дава становища? Защо игнорираш тая част на въпроса?
                        4. Никаква греда не съм ударил. Хонг Конг редовно странят от лихвата и даже цялостаната политика на Фед. И инфлацията им го показва. Те имат далеч по ниска инфлация от САЩ? Как става това със следне на Фед? Магия. Що и про нас не може тая магия? Трудни въпроси.
                        2. Благодаря, че ми разкри тайните на ОЛП, добре че беше ти, за да науча за него! Вече става нелепо да пиша във всяко мнение защо е 0.00.
                        3. Ако искаш питай някой "с права да дава становища" какво означава стабилност на паричната единица, щом не ми вярваш на мен.
                        4. Цитирам:
                        The Base Rate is currently set at either 50 basis points above the lower end of the prevailing target range for the US federal funds rate or the average of the five-day moving averages of the overnight and one-month Hong Kong Interbank Offered Rates (HIBORs), whichever is higher. The HKMA announces the Base Rate every day.
                        Този метод на определяне, особено вторият вариант, прилича ли ти на нещо, за което аз пиша? Макар и не същото, но подобно. Или викаш си определят сами каквото искат.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от potentielle_energie Разгледай мнение
                          Ще поскъпват отиват на първа линия {place d'armes}.
                          https://www.moreto.net/novini.php?n=216992
                          Свлачища, инфлация, лихви, 10 лева дизел, бомби, смърт на 60. Вие защо живеете изобщо?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                            Новини от селата дето били скъпи къщите ,само гледай и то с днешна дата :

                            https://www.dnes.bg/stranata/2022/06...chastyk.535255

                            Добринище на протест, закриват полицейския им участък
                            Местните се страхуват от рязко увеличаване на престъпността

                            https://www.dnes.bg/stranata/2022/06...na-toka.535252

                            Жители на над 10 села се оплакват от внезапни спирания на тока
                            Местни и фирми в протестна готовност
                            Е тия хора в Добринише няма какво да се оплакват. За 2000 души какво искат, болница и летище ? Банско е на 5 минути с кола. Все едно пък в градовете полиция има на всеки 3 преки.

                            Спиране на тока в 21 век обаче си е харатеристика на 3-тия свят.
                            Last edited by segato; 29.06.2022, 16:51.

                            Коментар


                            • Ще поскъпват отиват на първа линия {place d'armes}.
                              https://www.moreto.net/novini.php?n=216992
                              Last edited by potentielle_energie; 29.06.2022, 16:32.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                Новини от селата дето били скъпи къщите ,само гледай и то с днешна дата :

                                https://www.dnes.bg/stranata/2022/06...chastyk.535255

                                Добринище на протест, закриват полицейския им участък
                                Местните се страхуват от рязко увеличаване на престъпността

                                https://www.dnes.bg/stranata/2022/06...na-toka.535252

                                Жители на над 10 села се оплакват от внезапни спирания на тока
                                Местни и фирми в протестна готовност
                                Ти ела към морето да видиш къщи. Не можеш четвърт парцел да купиш.

                                Коментар

                                Working...
                                X