IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Не ме интересуват семейните имоти. Знам, че всичко семейно е и твое. Въпросът ми беше друг, но ти избягваш да отговориш честно и почтено. Имотът който обитаваш като основен купуван лично от теб ли е? От отговора ти разбирам, че не е, защото и той е "семеен". Семейния бизнес е ясен, няма лошо стига да не забравяш, че не ти си този който го е създал и благодарение на който ти сега можеш да се тупаш по гърдите и да раздаваш акъл.

    В крайна сметка се оказва, че "притежаваш" само "семейни" (демек наследствени) имоти. Гледай да не ги продаваш за да ги преобръщаш в играчки-трактори и спиртоварни за лавандула, които няма да ползват децата ти.

    Пожелавам ти успех със семейния бизнес. И бъди по-обран откъм съвети относно имотите. Когато сам стартираш фирма от 0 с 0 капитал и стигнеш до покупка на имот. Тоава ела и смело раздавай съвети. До момента с кавръчето сте 1:1, и ти и той сте само наследници. Разликата е в квадратурата на "семейното" жилище. :–))
    Чакай ако купя мой имот да питам ще ме махнеш ли от схемата с Берти 1:1,да се мотивирам така затова питам ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

      Искрено и лично с Миглена Ангелова пасти да яде

      Прекалено много си се фиксирал. Не съм споделял за останалите семейни имоти защото корем ще те заболи и ти спестявам добри новини.Всъщност знаеш само част от тях. Приеми, че съм горд с постигнатото от родителите си и работя (в последните 25г), за да постигам още. Семейният бизнес е така, но е важно да се бачка. Старая се да възпитам децата си да се трудят и да са предприемчиви. Ще се радвам ако успееш да надградиш постигнатото от твоите предци в Банско без да ти се налага да продаваш всичко там!

      За 2029-та не мога да кажа пазара къде ще е и в каква валута ще измерваме цените на НИ в България, НО си мисля, че преди това ще има доста сътресения и драма. Ще се радвам ако греша, но ластикът е опънат до скъсване.
      Не ме интересуват семейните имоти. Знам, че всичко семейно е и твое. Въпросът ми беше друг, но ти избягваш да отговориш честно и почтено. Имотът който обитаваш като основен купуван лично от теб ли е? От отговора ти разбирам, че не е, защото и той е "семеен". Семейния бизнес е ясен, няма лошо стига да не забравяш, че не ти си този който го е създал и благодарение на който ти сега можеш да се тупаш по гърдите и да раздаваш акъл.

      В крайна сметка се оказва, че "притежаваш" само "семейни" (демек наследствени) имоти. Гледай да не ги продаваш за да ги преобръщаш в играчки-трактори и спиртоварни за лавандула, които няма да ползват децата ти.

      Пожелавам ти успех със семейния бизнес. И бъди по-обран откъм съвети относно имотите. Когато сам стартираш фирма от 0 с 0 капитал и стигнеш до покупка на имот. Тоава ела и смело раздавай съвети. До момента с кавръчето сте 1:1, и ти и той сте само наследници. Разликата е в квадратурата на "семейното" жилище. :–))

      пп. Познавам двама братя, на които леля им е накупила имоти на корем, а когато дойде време да я унаследят то всеки поотделно от тях ще може да ви купи семейните имоти и бизнес по няколко пъти. И въпреки това момчетата са обрани и не раздават непоискан акъл. Карат таратайки и не се надуват излишно, защото много добре знаят откъде са кинтите. Капиш?
      Last edited by bulgarian lev; 26.07.2022, 18:55.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        Виж кавръчето как си призна за ненаучените уроци. Та в този ред на мисли, ти няма ли да кажеш нещо по въпроса с основното ти жилище? Как го придоби? Чувам, че и работодател си станал. Да не би да си направил стартъп и вече и персонал да си наел? Кажи нещичко де. Нашия пазар е ясен, само напред и нагоре до... 2029.
        Искрено и лично с Миглена Ангелова пасти да яде

        Прекалено много си се фиксирал. Не съм споделял за останалите семейни имоти защото корем ще те заболи и ти спестявам добри новини.Всъщност знаеш само част от тях. Приеми, че съм горд с постигнатото от родителите си и работя (в последните 25г), за да постигам още. Семейният бизнес е така, но е важно да се бачка. Старая се да възпитам децата си да се трудят и да са предприемчиви. Ще се радвам ако успееш да надградиш постигнатото от твоите предци в Банско без да ти се налага да продаваш всичко там!

        За 2029-та не мога да кажа пазара къде ще е и в каква валута ще измерваме цените на НИ в България, НО си мисля, че преди това ще има доста сътресения и драма. Ще се радвам ако греша, но ластикът е опънат до скъсване.
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

          Само едно ще кажа - не си губи времето човекът и търси къде да си вложи парите
          Не мога да отрека, че има попадения...

          Да гледаме нашия пазар дали ще обърне или ще излита докато всичко около нас пада
          Виж кавръчето как си призна за ненаучените уроци. Та в този ред на мисли, ти няма ли да кажеш нещо по въпроса с основното ти жилище? Как го придоби? Чувам, че и работодател си станал. Да не би да си направил стартъп и вече и персонал да си наел? Кажи нещичко де. Нашия пазар е ясен, само напред и нагоре до... 2029.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

            Ооо да, забравих, че на помощ идва криптопазара и, че всички гастарбайтери са разбогатели от него. Като почнеш с жонката и стигнеш до мосю Кретю.
            Извинявам се в такъв случай. Явно мосю Кретю е започнал да изкупува бунгала с печалбите от хана и от криптото и вече наистина е с 14 бунгала пред мен. мосю Кретю вече е заможен гастарбайтер и вече сменя 28 комплекта гръцки чаршафи, вместо 2 комплекта "немски".
            Само едно ще кажа - не си губи времето човекът и търси къде да си вложи парите
            Не мога да отрека, че има попадения...

            Да гледаме нашия пазар дали ще обърне или ще излита докато всичко около нас пада
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              явно си се объркал човешко е
              ако си следил развитието на криптопазара за последните 5 години може би ще ти светне къде е някой, който е в час и действа на тези пазари.Интересно ми е как ще определиш 'гастара' ако се окаже с 14 бунгала пред тебе.
              Ооо да, забравих, че на помощ идва криптопазара и, че всички гастарбайтери са разбогатели от него. Като почнеш с жонката и стигнеш до мосю Кретю.
              Извинявам се в такъв случай. Явно мосю Кретю е започнал да изкупува бунгала с печалбите от хана и от криптото и вече наистина е с 14 бунгала пред мен. мосю Миро Кретю вече е заможен гастарбайтер и вече сменя 28 комплекта гръцки чаршафи, вместо 2 комплекта "немски".
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                Е как да си представя, като на снимката която ни разпрати имаше само една съборетина. Нямам такава фантазия че да си представя 20 съборетини. То е все едно да си представя, че ти си тръгнал да обикаляш света с каравана или пък си на околосветско пътешествие с яхта с която сам се справяш.

                Айде ако може по-леко с фантазиите.
                явно си се объркал човешко е
                ако си следил развитието на криптопазара за последните 5 години може би ще ти светне къде е някой, който е в час и действа на тези пазари.Интересно ми е как ще определиш 'гастара' ако се окаже с 14 бунгала пред тебе.
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                  Е как да си представя, като на снимката която ни разпрати имаше само една съборетина. Нямам такава фантазия че да си представя 20 съборетини. То е все едно да си представя, че ти си тръгнал да обикаляш света с каравана или пък си на околосветско пътешествие с яхта с която сам се справяш.

                  Айде ако може по-леко с фантазиите. Гастара си е гастар и за по-далеч от 13 евро на вече едва ли му стига акъла. Имай предвид, че съм говорил с него и също знам що за птица е.
                  Айде да не си говорил с мен
                  И снимки на имоти във Фейс нямам

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    Хубаво
                    Представи си сега, че бройката е 15 или 20 и кажи пак за 'гастарство'.
                    Е как да си представя, като на снимката която ни разпрати имаше само една съборетина. Нямам такава фантазия че да си представя 20 съборетини. То е все едно да си представя, че ти си тръгнал да обикаляш света с каравана или пък си на околосветско пътешествие с яхта с която сам се справяш.

                    Айде ако може по-леко с фантазиите. Гастара си е гастар и за по-далеч от 13 евро на вече едва ли му стига акъла. Имай предвид, че съм говорил с него и също знам що за птица е.
                    Last edited by bulgarian lev; 26.07.2022, 17:13.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                      Леко само с бройката... Ти го предаде лично, нали си спомняш, че освен името му ни разпрати ЛС и снимки на фейсбука му от гръцкото бунгало. Би трябвало сам да знаеш, че бройката не е повече от 1.
                      Хубаво
                      Представи си сега, че бройката е 15 или 20 и кажи пак за 'гастарство'.
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        А ако бунгалата са 15-20
                        интересно ми е тогава как ще се изкажеш?
                        Леко само с бройката... Ти го предаде Миро лично, нали си спомняш, че освен името му ни разпрати ЛС и снимки на фейсбука му от гръцкото бунгало. Би трябвало сам да знаеш, че бройката не е повече от 1.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                          И не ти идва на ум че по-високите приходи другаде в държавния бюджет няма да отидат по други пера където ведомствата изпитват същата тая инфлация дето доведе до "излишъка". И ще трябва да се актуализират на следващата стъпка, но сега за момента счетоводно разбира се могат да го наричат както си искат. Толкова си наивен.
                          Отново хумор в изобилие без факти и логичен анализ! Въз основа на новият инструмент ще им следят изкъсо дефицита.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                            Признаци на изливане на спасителни пари още преди рецесията и без да има проблеми даже https://www.reuters.com/markets/euro...al-2022-07-25/

                            Да не кажете после че не сме ви предупредили.
                            Така ще си продължава наливането на печатни изделия и занапред. Разбира се и доходите ще вдигат, но в никакъв случай с темпа на инфлация. Спестителите са таргета за обир и там прошка няма да има. Кой покрил кеша, покрил, който е спал, да не е спал.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              Остави се, ама вече и каравана нямам. Отнесоха я у Холандия сега по време на сезона като куц гастар - гръцко бунгало. :-))
                              А ако бунгалата са 15-20
                              интересно ми е тогава как ще се изкажеш?
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                                Измисляш си бе човек, нищо такова не пише!

                                https://money.usnews.com/investing/n...asury-official

                                "Пакетът ще бъде финансиран от спестявания или по-високи приходи другаде в държавния бюджет и така няма да натежи на публичния дефицит, каза Кастели."
                                И не ти идва на ум че по-високите приходи другаде в държавния бюджет няма да отидат по други пера където ведомствата изпитват същата тая инфлация дето доведе до "излишъка". И ще трябва да се актуализират на следващата стъпка, но сега за момента счетоводно разбира се могат да го наричат както си искат. Толкова си наивен.

                                Коментар

                                Working...
                                X