IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Meandmy Разгледай мнение

    Не, не, направо щели да ни ги отнемат. И да ги дават на безимотни, дето си нямат, понеже са много умни. Корнелия така каза... хахаха
    {"Компактната общност "} ,[ромити] не ще ли да я оземлят да бере шипки?
    https://bntnews.bg/amp/news/sled-pov...05455news.html

    Коментар


    • "Просто се чудя кеш-а къде да го пратя в момента"
      Аз нам къде, мога да ти кажа, но ще ми изтрият мнението.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

        Аз си спя съвсем ок, ти обаче много се напъваш да говориш за койни в темата за имотите и истерясваш постоянно. Пии едно малко да успокоиш нервата.
        А имотите не очаквам да станат като в Манхатън(представи си), нито ги купувам с цел спекулация. Просто се чудя кеш-а къде да го пратя в момента, и със сигурност няма да е в крипто до края на годината.

        Та твоето мнение че ще продължат да се качват?
        Ми откъде знаеш, че аз не спя спокойно? Откъде видя, че изтерясвам? На боб ли гледаш? Личи, че истерясалия си ти! Аз казвам тва, което мисля! Ти кой си да ми даваш наклон на буя? Кът не ти харесва, не чети. Форумът твой ли е, че ще ми държиш сметка? Завистливко!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
          В следващите няколко години ,данъците на имотите ,ще станат двойни и тройни,това е заради плана за възстановяване .
          Не, не, направо щели да ни ги отнемат. И да ги дават на безимотни, дето си нямат, понеже са много умни. Корнелия така каза... хахаха

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

            Кът гледам ти си се н*срал. Цените няма да падат! Само ще се вдигат, очаквам да минат 10 000 евра/кв. Путин казал, че тук е раят на земята и няма да го напада. Твоя комптор ще струва колкото яхтата на Абрамов. Спи спокойно.
            Аз си спя съвсем ок, ти обаче много се напъваш да говориш за койни в темата за имотите и истерясваш постоянно. Пии едно малко да успокоиш нервата.
            А имотите не очаквам да станат като в Манхатън(представи си), нито ги купувам с цел спекулация. Просто се чудя кеш-а къде да го пратя в момента, и със сигурност няма да е в крипто до края на годината.

            Та твоето мнение че ще продължат да се качват?

            Коментар


            • В следващите няколко години ,данъците на имотите ,ще станат двойни и тройни,това е заради плана за възстановяване .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                Момче ти така си н*срал, че по-добре продавай всичко вкаравай в биткойни и заминавай за някъде. То само като те чете човек почва да се стресира, не знам как спиш и ядеш, като наплашен заек си.
                А за криптото си правиш сметката без кръчмар, a какво точно имам предвид, ще те оставя да помислиш - ще ти цитирам мнението когато стане, но няма да е тази година.

                Кога ще падат цените? Че кеша почна да става повече от нужното и се чудя дали да не взема нещо или да чакам, но като гледам кои във форума очакват спад (в това число и аз), по-скоро ще се случи обратното.
                Кът гледам ти си се н*срал. Цените няма да падат! Само ще се вдигат, очаквам да минат 10 000 евра/кв. Путин казал, че тук е раят на земята и няма да го напада. Твоя комптор ще струва колкото яхтата на Абрамов. Спи спокойно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Meandmy Разгледай мнение
                  Хахах, ужас.. верую на форумния понижител- трагедии дебнат отвсякъде. Чума, морбили, ковид, война, инфлация, срив, смърт. Един безимотен паляк даже заключи, че всички на 60 ще омрем, нямаме нужда от имоти...
                  Да да знам България е остров на стабилност, ако тръгне война нас ще ни заобиколят, понеже тук е център на вселената. Баба Ванга го е казала.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                    Момче ти така си н*срал, че по-добре продавай всичко вкаравай в биткойни и заминавай за някъде. То само като те чете човек почва да се стресира, не знам как спиш и ядеш, като наплашен заек си.
                    А за криптото си правиш сметката без кръчмар, a какво точно имам предвид, ще те оставя да помислиш - ще ти цитирам мнението когато стане, но няма да е тази година.

                    Кога ще падат цените? Че кеша почна да става повече от нужното и се чудя дали да не взема нещо или да чакам, но като гледам кои във форума очакват спад (в това число и аз), по-скоро ще се случи обратното.
                    Не се стресирай, набий всичко в имоти и....чакай....чакай да станат по-скъпи от тези в Манхатан.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                      Момче ти така си н*срал, че по-добре продавай всичко вкаравай в биткойни и заминавай за някъде. То само като те чете човек почва да се стресира, не знам как спиш и ядеш, като наплашен заек си.
                      Хахах, ужас.. верую на форумния понижител- трагедии дебнат отвсякъде. Чума, морбили, ковид, война, инфлация, срив, смърт. Един безимотен паляк даже заключи, че всички на 60 ще омрем, нямаме нужда от имоти...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение
                        Цените на електроенергията на европейската борса надвишиха €700 и достигнаха исторически стойности

                        https://www.gazeta.ru/business/news/...18409652.shtml
                        И това сега лошо ли е или хубаво за българската икономика?

                        Коментар


                        • Цените на електроенергията на европейската борса надвишиха €700 и достигнаха исторически стойности

                          https://www.gazeta.ru/business/news/...18409652.shtml

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                            Служил съм преди 20 тина год. и не ми се мре ей тай за нищо, а и с това съветско оръжие от 60 те год, нищо не можеш да направиш - видяхме го колко струва! Вероятно ще възираме предварително! Едва ли на някого му се умира за хотелите, фабриките, банките и фирмите на ДС! Аз не съм черноглед! Ти допускаше ли че, 2019 почти целия свят ще бъде блокиран от пандемия? А 2020 една ядренна държава ше нападне друга ядренна държава и ще бомбардира Аец, молове, жилищни блокове, влакове и гари с пътници в сърцето на Европа?
                            Прави ми впечатление, че сривльовците масово са готови разтворят бузки дори при най-малък намек за защита на отечеството. Като ти се привиждат таквиз страхотии, продавай спешно имотите и се запасявай с памперси и тоалетна хартия.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                              Глупости! В корейската война се бият сащ и ссср, да не би да се е превърнала в ядренна. Решат ли големите ще ни хвърлят в огъня! Къде видя турско население? Всичко се изнесе в чужбина, останаха сами циганите. Отделно турция има дългогодишни проблеми с кюрдите и с 4 млн сирийци дет ги хранят от 5 год.
                              Момче ти така си н*срал, че по-добре продавай всичко вкаравай в биткойни и заминавай за някъде. То само като те чете човек почва да се стресира, не знам как спиш и ядеш, като наплашен заек си.
                              А за криптото си правиш сметката без кръчмар, a какво точно имам предвид, ще те оставя да помислиш - ще ти цитирам мнението когато стане, но няма да е тази година.

                              Кога ще падат цените? Че кеша почна да става повече от нужното и се чудя дали да не взема нещо или да чакам, но като гледам кои във форума очакват спад (в това число и аз), по-скоро ще се случи обратното.

                              Коментар


                              • https://www.capital.bg/biznes/pazari...investitorite/

                                Скъпият долар: Лош за бизнеса, добър за инвеститорите Поскъпването на щатската валута е компенсирало инфлацията за българските инвеститори в доларови активи

                                Цар долар

                                Коментар

                                Working...
                                X