IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ти не разбра ли, че съм от Шумен. Какви беседки, какви дивотии говориш, звучиш като не на себеси човек. Параноята ви гони и си мислите, че един човек пише от 5 ника. Майко майко...
    Last edited by Meandmy; 04.09.2022, 12:42.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Meandmy Разгледай мнение
      Бе на себе си, ама като виждаш, че на човека акъла му е толкоз и продължаваш да го подкокоросваш, не ок.
      По темата-познати търсят квартира за студентки във Варна, и нищо не могат да намерят, докато отидат до там, жилището е заето. Щот някой коментираше наемите
      Хиляди пъти съм писал, че ниските наеми по обява са набирателни обяви, ама няма кой да проумее и се заблуждава , че това е пазара.....Няма слабоумни да отдават на цената на ремонта им. Момичетата сега ще бъдат прозвънявани с месеци от брокерите да им предлагат други подобни, само малко по-скъпи и тъпи....
      Last edited by pesimist4o na kvadrat; 04.09.2022, 11:32.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Meandmy Разгледай мнение
        Бе на себе си, ама като виждаш, че на човека акъла му е толкоз и продължаваш да го подкокоросваш, не ок.
        По темата-познати търсят квартира за студентки във Варна, и нищо не могат да намерят, докато отидат до там, жилището е заето. Щот някой коментираше наемите
        Ами айде постегни беседката ,надстрои я ,сложи един климатик и действай,за какво ти е тая беседка ,сега като почнат да вият ветровете и при два месеца сезон беседките са излишни,ама после да не забравиш да ни пратиш снимки да видим и да се похвалиш Изтърва промото за етажа в Карлово
        В невиждан потоп наводненията удариха и села и цялата община,но нашето къще е непокътнато .
        Сега дигам цената с обосновка,че къщата е устойчива като локация и изобщо на такива потопи

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

          Трябва да се сърдиш първо на себе си ! Защо мен не може да ме подкокороса някой ?!
          Така е ,ти си трудна Колчага колко подметки ти излиза и пак дори не може да допре до периметър от теб,пък да не говорим за теб самата

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

            Трябва да се сърдиш първо на себе си ! Защо мен не може да ме подкокороса някой ?!
            Бе на себе си, ама като виждаш, че на човека акъла му е толкоз и продължаваш да го подкокоросваш, не ок.
            По темата-познати търсят квартира за студентки във Варна, и нищо не могат да намерят, докато отидат до там, жилището е заето. Щот някой коментираше наемите

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Meandmy Разгледай мнение

              Баси , не ти ли омръзна ве човек, нямаш умора, всеки ден едно и също. Между другото, ако някой ме е подкокоросал да не купя пък съм имал пари , а сега имам пари за половин гараж, много ще му се сърдя.
              Защо?
              Плъха продаде от страх 2020 и сега пак от страх се пъха на чертеж ,групата на купуващите картинки е ясна ,резултата ти го знаеш,Банско е добър пример ,даже не знам що не ги водиш и им разказваш на място за инвеститорските си истории.
              Песимиста пак не даде ясен отговор защо честити на някой дето купува въздуха.
              Той се бил вредил,ама и аз мога да кажа хоп не останаха,да докарам два багера и два фургона,и да създам впечатление че всичко се изкупува
              Кой,и как ще провери дали казвам истината след като налице има само приказки и разкази ?
              Това са истории за наивници.
              Песимиста пък даже не знаел цената ама се записал,той гледа само евтиния кашкавал в Лидъл и следи промоциите повече от мен даже,ама цената не знаел,това пак беше култово.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Meandmy Разгледай мнение

                Баси , не ти ли омръзна ве човек, нямаш умора, всеки ден едно и също. Между другото, ако някой ме е подкокоросал да не купя пък съм имал пари , а сега имам пари за половин гараж, много ще му се сърдя.
                Трябва да се сърдиш първо на себе си ! Защо мен не може да ме подкокороса някой ?!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  ЕЦБ подготвя лихвена базукаВсе повече анализатори и експерти очакват по-сериозно повишаване на лихвите – с 0,75 процентни пункта
                  Баси , не ти ли омръзна ве човек, нямаш умора, всеки ден едно и също. Между другото, ако някой ме е подкокоросал да не купя пък съм имал пари , а сега имам пари за половин гараж, много ще му се сърдя.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                    Баф мааму разграбват без да знаят цената даже ъ? Туй пак раута на оня мискинин Мъск, казах ви аз, че е решил да инвестира 100 000 000 000 в имоти на зелено в България. Купувай народе, ще свършат.
                    Точно така / разграбваме - и аз съм записан без да знам цена и дори това дето ще купувам - няма още проект, а само терен/. И на теб ти препоръчвам да прочетеш поста на Ратко - чакал е една цена, ама му взели с 300 евро повече от първата цена.... Цената няма значение каква е при тъмно зеленото. Там са други нещата които с важни.... Направо се чудя как си купувал цели 3 имота при това нови.... :-).

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      Ха ха,за какво го поздравяваш като той дефакто няма нищо ?
                      Има само обещание че ще получи нещо след време.
                      Вече и за обещанията ли се поздравявате ?
                      Трагикомедия .
                      Трябва да му прочетеш поста пак. Поздравленията са за това, че е успял да се включи в нещо, което е изкупено още преди започването
                      Сигурен съм че ще се завърши при това в срок

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Meandmy Разгледай мнение

                        Честито. Сега тука ще те кажат, че не си купил нищо, че си се набутал щото цените ще падат със 70 процента и тн. Безкрайна е мъката човешка...
                        ЕЦБ подготвя лихвена базукаВсе повече анализатори и експерти очакват по-сериозно повишаване на лихвите – с 0,75 процентни пункта

                        https://www-investor-bg.cdn.ampproje...lihvena-bazuka
                        Така е ,плъховете купуват и продават в най добрия момент,тоя се е доказал,той затова има или картинки,или маломерни без акт 16,и сега влиза в нов филм със същото съдържание...

                        Я виж тука какво пишат хората с днешна дата 3 Септември...

                        ЕЦБ,то подготвяло какво ?
                        Лихвена базука ..ха ха ха...
                        Ганьо ипотекарчето от Манастирски Ливади и Люлин не харесва това...ха ха
                        Last edited by X_Y; 04.09.2022, 10:05.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                          имам лоша и добра новина
                          всъщност е само една, но всеки може да я тълкува, както реши
                          вчера разписаг договор с тъмно зелено мастило
                          80% от чертежите бяха продадени, преди още да са качени в нета
                          прибрах се, отворих втората бира и шок, проекта вече в нета и цените с 200 евро нагоре.
                          а, да, преди това вече ги вдигнаха в движение с 300евро
                          Честито. Сега тука ще те кажат, че не си купил нищо, че си се набутал щото цените ще падат със 70 процента и тн. Безкрайна е мъката човешка...
                          Last edited by X_Y; 04.09.2022, 10:04.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                            Баф мааму разграбват без да знаят цената даже ъ? Туй пак раута на оня мискинин Мъск, казах ви аз, че е решил да инвестира 100 000 000 000 в имоти на зелено в България. Купувай народе, ще свършат.
                            Пак изнервен изглеждаш нещо

                            Коментар


                            • https://www-24chasa-bg.cdn.ampprojec...cle%2F12391299

                              Много болка..много


                              Дори и да влезем в рецесия, нямаме друг избор, освен да продължим пътя на нормализиране на монетарната политика", каза Шнабел.
                              Според нея ще е необходима по-голяма "жертвоготовност" за укротяване на инфлацията, отколкото в предишните периоди на затягане на паричната политика, като тя предупреди, че има риск растежът на цените да излезе извън контрол, ако не се предприемат силни действия
                              Дьо Гало каза, че не трябва да има "никакво съмнение" относно желанието на банката да повиши лихвите отвъд така наречената "неутрална ставка" - ниво, което нито подпомага, нито ограничава растежа. Според него този процент е между 1 и 2 на сто. Той също така каза,. че това ниво в еврозоната може да бъде достигнато "преди края на годината“, добавяйки, че "нашата воля и капацитетът ни да изпълним мандата си са безусловни“.

                              Очаква се инфлацията в еврозоната да постави нов рекорд от 9% на годишна база през август, като Евростат ще представи предварителни инфлационни данни следващата сряда (31-ви август

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                                Поздравления Ратко. За съжаление е такава реалността. Не искам да разказвам публично моята случка от скоро за желано място / всичко резервирано без да се знае продажната цена...., а ще започне строеж след поне 2 години/
                                Иначе имам и лоша новина - видях обява за даване под наем от един известен строител в сграда построена наскоро и която обмислях да купя / разбирай предпочел е да не продаде, а да дава под наем/. Сигурен съм че знаеш коя е сградата макар и да е в моят район....
                                Ха ха,за какво го поздравяваш като той дефакто няма нищо ?
                                Има само обещание че ще получи нещо след време.
                                Вече и за обещанията ли се поздравявате ?
                                Трагикомедия .

                                Коментар

                                Working...
                                X