IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

    объркал си се ратко, притежанието на имот в София, няма нищо общо с реалностите и фактите, че София си е кочина. Та, без значение че притежавах гаражи в София никога не съм бил фен на свинщината в този град.
    закачам те.
    гаражите са си много добре. един познат инвеститор се е изхитрил, заради изискването за броя на местата за паркиране
    и ги вкопава малко и им слага рампа, за да се броят за 2 места за паркиране.
    квадрата на обикновен гараж на кота 0 ще стане по-скъп на квадрат от жилищна площ.
    препоръка е

    Коментар


    • A few different house price indexes are out there. The S&P CoreLogic Case-Shiller Home Price Index is probably the most well known. It’s my favorite.
      https://realestatedecoded.com/the-sh...es-since-1990/

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Meandmy Разгледай мнение

        Продаваш си имотите и след това дебнеш оферти от хора на зор и се явяваш по търгове за нещо по-евтино, или чакаш спад, някога си. Мноого интересна тактика, въпреки, че е друга думата...
        Доколкото знам, това е инвеститорски форум. А основната "тактика" за добра инвестиция е да купиш евтино и да продадеш скъпо. И винаги да търсиш оптимална доходност...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

          Тук в темата вече си имаме спасител156, който продаде на връх за 850 евро/м2, и е зачакал от 2017-та спадот под тази сума, така че да спасявал закъсали ипотекари.
          случат се такива неща. не винаги законите на логиката важат за тълпата, а когато се намесят печатарите съвсем.
          обърни внимание, че бота (не ми е от любимците и аз на него, но да сме обективни) притежава сносна къща в покрайнините на София + два апартамента в Атина, което са си ликвидни активи. Това, че събрал малко кеш и го държи не е нещо заради което да се просне.
          Да набуташ всичко в НИ също не е сделка. Ако го закъса със здравето и му трябва по-сериозна сума пари ... ще продава на пожар и пак няма да е бързо... или ще ходи да търси ипотека...ако е в състояние.
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
            Остана само 1 месец до акт 16. Тези продължават да нямат 1 (една) продажба! 16 ап си стоят! ЗалЮпвайте кво чакате? Нали само нагоре ше върят?

            https://www.komfortbrokers.com/bg/pr...5--v-kv-chayka
            Е как да има продажби, виж им цените. Вярно в началото на Чайка и на 5 мин от морската ама парите се много.
            Тези могат да чакат с продажбите, щото другото, което строят се харчи.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от chokolino Разгледай мнение

              Винаги има периоди на спад, а и от време на време излизат оферти от хора на зор, от ЧСИ и т.н... Който търси, намира.
              Продаваш си имотите и след това дебнеш оферти от хора на зор и се явяваш по търгове за нещо по-евтино, или чакаш спад, някога си. Мноого интересна тактика, въпреки, че е друга думата...

              Коментар


              • Остана само 1 месец до акт 16. Тези продължават да нямат 1 (една) продажба! 16 ап си стоят! ЗалЮпвайте кво чакате? Нали само нагоре ше върят?

                https://www.komfortbrokers.com/bg/pr...5--v-kv-chayka

                Коментар


                • Първоначално изпратено от chokolino Разгледай мнение

                  Винаги има периоди на спад, а и от време на време излизат оферти от хора на зор, от ЧСИ и т.н... Който търси, намира.
                  Разбира се, че има! Няма такъв актив, който въри само нагоре! Няма! Никога не е имало, няма и да има.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Meandmy Разгледай мнение
                    Интересна тактика. Дано да има спад обаче. Да не се окаже, че имаш една торба с обезценявяща се шума.
                    Винаги има периоди на спад, а и от време на време излизат оферти от хора на зор, от ЧСИ и т.н... Който търси, намира.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Meandmy Разгледай мнение
                      Интересна тактика. Дано да има спад обаче. Да не се окаже, че имаш една торба с обезценявяща се шума.
                      Тук в темата вече си имаме спасител156, който продаде на връх за 850 евро/м2, и е зачакал от 2017-та спадот под тази сума, така че да спасявал закъсали ипотекари.

                      Коментар


                      • Интересна тактика. Дано да има спад обаче. Да не се окаже, че имаш една торба с обезценявяща се шума.

                        Коментар


                        • До края на тази година е моментът да се продава, тъй като всичко живо купува в последно време, а цените явно удрят тавана. Аз вече го направих и съм доста доволен. Печалба от 100% за 3 години при инвестиция в Стара Загора. Сега очаквам да дойде момента, когато всички ще продават, за да купя отново при спад на пазара.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            бетЕрчо, естествено, че общата сума ше е същата.
                            при теб дори няма да се отрази в наема.
                            1 калпак /разбирай чифт цървули/ = 35 квадрата в 'юлин, не знам там коя част.
                            Нещо си се объркал другарю цръвул! Под наем съм бил преди 15 год. Сега си въртя синджирчето (понеже, когато е трябвало съм купувал тва онова и съм си умножил парите) и си ползват времето за себе си, а ти ако не отидеш на работа няма да има кво да ядеш тоест ти си доброволен роб!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              кой, бе? купчо ли?
                              той ако имаше дори едно назамно парко мЕсто в софия, нямаше да пише, че е кочина.
                              я виж, песимисчо какво прави,
                              почва ли да ти мига ламбата за маслото, м?
                              объркал си се ратко, притежанието на имот в София, няма нищо общо с реалностите и фактите, че София си е кочина. Та, без значение че притежавах гаражи в София никога не съм бил фен на свинщината в този град.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                                то в този форум май само ти остана да му се връзваш на приказките
                                Е, освен да ги е задържал. Видял съм гаражите. . Щото не съм му изповядвал сделката.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X