IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
    QUOTE=Bailor;n3958357]Ваканционните имоти по морето регистрират невероятен ръст на цените си.

    https://www.investor.bg/a/535-analiz...ast-na-tsenite
    [/QUOTE]

    Дрън, дрън! Питайте Дюри на ква цена купи от рушняци.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
      QUOTE=Bailor;n3958357]Ваканционните имоти по морето регистрират невероятен ръст на цените си.

      https://www.investor.bg/a/535-analiz...ast-na-tsenite

      Това не е на добре. Доста хора ще останат безимотни.
      Last edited by ВълчоМечков; 21.08.2022, 20:31.

      Коментар


      • QUOTE=Bailor;n3958357]Ваканционните имоти по морето регистрират невероятен ръст на цените си.

        https://www.investor.bg/a/535-analiz...ast-na-tsenite[/QUOTE]

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Meandmy Разгледай мнение

          Нито ти имот. Мисля, че хора, които не са се справили добре и нямат нито една сделка зад гърба си, е хубаво да не заблуждават с незнанието си и други хора, имали неблагоразумието да четат настоящата темичка и от нея да черпят съвети, недай боже...
          Чета темата от доста време и виждам, че "най-умните" притежават 0бр. имоти. Доколкото си спомням накавраков1982 даже си призна, че е сбъркал, че не е купил имот когато е трябвало и когато Купата и Дюри са му давали линкове и съвети да купи. Изглежда, че не си е научил урока и пак продължава да се заяжда с тях вместо да им се извини и да послуша съветите им. Странна работа са това нулеваците.
          Last edited by ВълчоМечков; 21.08.2022, 20:32.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Кой колко пари има и за какво ги има ти трудно ще знаеш,но пък от друга страна всички знаят че Митето паре нема .
            Нито ти имот. Мисля, че хора, които не са се справили добре и нямат нито една сделка зад гърба си, е хубаво да не заблуждават с незнанието си и други хора, имали неблагоразумието да четат настоящата темичка и от нея да черпят съвети, недай боже...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Alex_ Разгледай мнение
              Здравейте! Чета форума от известно време и реших да се включа. Първо искам да кажа, че начинът, по който се хвалят някои хора тук е направо невероятен. Не знам дали на живо така говорите за постиженията си, но инвеститорите, които познавам аз никога не биха изброили своите "активи" и постижения по този начин.

              По темата за имотния пазар не мога да не спомена ситуацията в Китай - спукването на балона там вече е факт.
              Продажбите на жилища в САЩ също забавят скоростта си. На места вече има и понижение на цените.

              В Англия мой приятел ми сподели, че през Февруари и Юни са направили съкращения във фирмата му - общо 30% служителите са били съкратени.
              Рецесията е факт, но защо тук никой не говори за нея?
              Защото Бг е остров на стабилност. Тук всичко само се качва а лихвите падат. Цял свят мечате да си купи панелка в Обеля и Люлин 1.

              Коментар


              • Здравейте! Чета форума от известно време и реших да се включа. Първо искам да кажа, че начинът, по който се хвалят някои хора тук е направо невероятен. Не знам дали на живо така говорите за постиженията си, но инвеститорите, които познавам аз никога не биха изброили своите "активи" и постижения по този начин.

                По темата за имотния пазар не мога да не спомена ситуацията в Китай - спукването на балона там вече е факт.
                Продажбите на жилища в САЩ също забавят скоростта си. На места вече има и понижение на цените.

                В Англия мой приятел ми сподели, че през Февруари и Юни са направили съкращения във фирмата му - общо 30% служителите са били съкратени.
                Рецесията е факт, но защо тук никой не говори за нея?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Meandmy Разгледай мнение

                  За заблуда говори човек, който преди няколко години е имал пари за апартамент, но понеже е много наясно с нещата, както и останалите корифеи тук, сега има пари за гараж, евентуално. Смешно малко.
                  Кой колко пари има и за какво ги има ти трудно ще знаеш,но пък от друга страна всички знаят че Митето паре нема .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    Вълчо Мечков ,нов профил с дата на присъединяване Август 2022 година.
                    Коментари в посока колко ,било скъпо във Своге,аналогични примери с обяви ,едно към едно комуникацията в стил Митето от Банско.
                    Мите ,дали ще менкаш Своге,Варна,Банско или каквото и д е ,старта ти е винаги твърде елементарен л плосък за да заблудиш който и да е .
                    нкавраков1982, спомням си, че преди около седмица пуснахте линк към обява за къща в Бистрица, която после се оказа етаж от къща. Обявата е свалена, а етажа вероятно е продаден. Така се продава етаж от къща (за има няма 2 седмици, замина), а не като в дълбоката провинция, където алчните продавачи на етаж от къща искат същите пари.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение



                      Щом при нас в Своге има цени на 1500 евро за м2 Продава КЪЩА в област София, гр. Своге - 241 кв.м / 350000 EUR :: imot.bg Обява, то няма да се учудя и на 3000 за Обеля както казваш. Може би не сега, но след няколко години това може и да е съвсем нормална цена.
                      Амчи как 3000 евра парЕ ли са бря и то на Обеля? Според мен реалната цена е, като в Манхатън. Ако имаш, изчакай! Не продавай на тез мизерни 2000 евра! Едни баби на пазара си шушукаха, че Мъск щял да купува на Обеля.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                        Уф, никога не съм писала подобни дивотии. Защо мислиш толкова едностранчиво ? Имам два банкови офиса , ресторант и няколко по-малки магазина ,двата големи апартамента с гаражи в Изток и един двустаен в Г.Милев. Това давам под наем ,а притежавам още много интересни активи. Не мисли само за апартаменти защото ще сбъркаш.
                        Може би имаш и земя? В добруджа рентата на някои места стига 170 лв./дка. Както и да е, да си жива и здрава да си прибираш рентичката дълги години.
                        П.с. Може би трябва да си по-внимателна с "хвалбите", форумът се чете и от разни "други" хора.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Мите ,дали ще менкаш Своге,Варна,Банско или каквото и д е ,старта ти е винаги твърде елементарен л плосък за да заблудиш който и да е .
                          За заблуда говори човек, който преди няколко години е имал пари за апартамент, но понеже е много наясно с нещата, както и останалите корифеи тук, сега има пари за гараж, евентуално. Смешно малко.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение



                            Щом при нас в Своге има цени на 1500 евро за м2 Продава КЪЩА в област София, гр. Своге - 241 кв.м / 350000 EUR :: imot.bg Обява, то няма да се учудя и на 3000 за Обеля както казваш. Може би не сега, но след няколко години това може и да е съвсем нормална цена.
                            Вълчо Мечков ,нов профил с дата на присъединяване Август 2022 година.
                            Коментари в посока колко ,било скъпо във Своге,аналогични примери с обяви ,едно към едно комуникацията в стил Митето от Банско.
                            Мите ,дали ще менкаш Своге,Варна,Банско или каквото и д е ,старта ти е винаги твърде елементарен л плосък за да заблудиш който и да е .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              Ти ме уби.. Значи лошо, много лошо. Ще трябва да шарят по 3К на метър в Обеля.


                              Щом при нас в Своге има цени на 1500 евро за м2 Продава КЪЩА в област София, гр. Своге - 241 кв.м / 350000 EUR :: imot.bg Обява, то няма да се учудя и на 3000 за Обеля както казваш. Може би не сега, но след няколко години това може и да е съвсем нормална цена.
                              Last edited by ВълчоМечков; 21.08.2022, 10:40.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                                Вземаш по 40 000 лв на месц от наеми? Значи имаш не по-малко от 60 апарамента? Верваме ти.
                                Уф, никога не съм писала подобни дивотии. Защо мислиш толкова едностранчиво ? Имам два банкови офиса , ресторант и няколко по-малки магазина ,двата големи апартамента с гаражи в Изток и един двустаен в Г.Милев. Това давам под наем ,а притежавам още много интересни активи. Не мисли само за апартаменти защото ще сбъркаш.

                                Коментар

                                Working...
                                X