IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от silistra Разгледай мнение

    Да, много трудно решение за мен и моето семейство, но плюсовете за Варна са единични спрямо минусите. То освен морето и роднините май други плюсове няма.
    Никога, ама никога не съм си помислял и представял че мога да живея в Сф, но разума би трябвало да надделява над емоциите.
    Хахаха, затова Елджон много се сърди. София наистина се оказва центъра на вселената. Продължавайте да се заселвате тук силистренци и тутраканци. Нямаме търпение...

    Коментар


    • Стига сте плюли Варна. Гледайте си скапаната София.
      Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

        Във Варна шофьорите са много, много зле. Там ми е по-стерсиращо и изнервящо от София. Също забелязвам, че са по-комлексирани от софиянци на тема "тия от провинцията".

        А нужно ли е да си в голям град?
        Ще видим как ще е другата седмица в Сф. Понеже в момента съм с доста голямо МПС и в по-малките улички ми правят всички път без изключение, но по главните улици са си доста нахални.
        Да, нужно е да съм в голям И развит град, не заради парите. Културните мероприятия и изкуството са също много важно изискване от моя страна. Всичко това го предлагат много малко градове.


        Коментар


        • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

          Във Варна шофьорите са много, много зле. Там ми е по-стерсиращо и изнервящо от София. Също забелязвам, че са по-комлексирани от софиянци на тема "тия от провинцията".
          В София е лудница и натоварено, но някак подредено.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от silistra Разгледай мнение

            Точно до това чудо бях спрял преди 2 дни. След една седмица Варна Везните вече натежават към Сф. Не бях изобщо планирал, но другата седмица ще се ходи за няколко дни.
            Не знам как е в Сф, но тук гагаузите, пардом варнЯнци, не са изобщо толерантни шофьори.
            Във Варна шофьорите са много, много зле. Там ми е по-стерсиращо и изнервящо от София. Също забелязвам, че са по-комлексирани от софиянци на тема "тия от провинцията".

            А нужно ли е да си в голям град?
            Last edited by pwise; 26.08.2022, 21:23.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

              Добро решение, за разлика от моето
              Повече възможности, повече перспективи.
              Да, много трудно решение за мен и моето семейство, но плюсовете за Варна са единични спрямо минусите. То освен морето и роднините май други плюсове няма.
              Никога, ама никога не съм си помислял и представял че мога да живея в Сф, но разума би трябвало да надделява над емоциите.
              Last edited by silistra; 26.08.2022, 21:06.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от silistra Разгледай мнение

                Точно до това чудо бях спрял преди 2 дни. След една седмица Варна Везните вече натежават към Сф. Не бях изобщо планирал, но другата седмица ще се ходи за няколко дни.
                Не знам как е в Сф, но тук гагаузите, пардом варнЯнци, не са изобщо толерантни шофьори.
                Добро решение, за разлика от моето
                Повече възможности, повече перспективи.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                  Кой хвалеше Чайка във Вн? Я глейте ква свинщина (поредната) са ви приготвили:

                  https://www.facebook.com/groups/odes...0757724409386/
                  Аз, но не точно хвалба, беше. Казах, че е единственият зелен квартал, но и там се застроява. Мястото на което строят това нещо си беше оградено от години, така че тук не губим зелено.

                  Коментар


                  • Вай.... вай..... вай.... Джеронимо пак натисна педала на газта. Купувай народе имоти, не останаха.
                    Пауъл не отстъпи от твърдия тон за лихвените повишения

                    Сега не е моментът да сложим пауза или да спрем увеличаването на лихвите, смята управителят на Фед

                    https://www.investor.bg/a/538-pazari...te-povisheniya

                    Коментар


                    • Във Варна продажбите са спрели.
                      Тези 16 ап стоят от 6 месеца. А обектът ще е готов само след 1 месец. Идва отрезвяване, май....

                      https://www.komfortbrokers.com/bg/pr...eXniHciMnMxXHE

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от silistra Разгледай мнение

                        Точно до това чудо бях спрял преди 2 дни. След една седмица Варна Везните вече натежават към Сф. Не бях изобщо планирал, но другата седмица ще се ходи за няколко дни.
                        Не знам как е в Сф, но тук гагаузите, пардом варнЯнци, не са изобщо толерантни шофьори.
                        Гагаузите не са мн. Повечето са селяни от близките села градчета. Заради бума на строителството заприиждаха всякаки утайки. Селянията е повсеместна. София е класи и като заведения, облужване, забавления и най-вече хора.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                          Кой хвалеше Чайка във Вн? Я глейте ква свинщина (поредната) са ви приготвили:

                          https://www.facebook.com/groups/odes...0757724409386/
                          Точно до това чудо бях спрял преди 2 дни. След една седмица Варна Везните вече натежават към Сф. Не бях изобщо планирал, но другата седмица ще се ходи за няколко дни.
                          Не знам как е в Сф, но тук гагаузите, пардом варнЯнци, не са изобщо толерантни шофьори.

                          Коментар


                          • Имотния пазар на България изобщо не може да се сравнява с турския! Към Турция има огромен поток от чужбина, заради страхотния климат! Отделно страната има положителен прираст от 1 млн човека на год.!!! Населението е много младо и супер работливо 1 дебелак не видях там. Бизнесът там се радва на евтина и млада работна ръка. Според мен този пазар е много подценен и скоро очаквам бум, не само в имотите!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                              Там лошото е несигурността- нямаш гаранция че няма да дойде султан по- радикален от сегашния да станат втори Иран и да ти забатачат иначе перспективната инвестиция независимо дали в имот или нещо друго
                              Че кво му е радикалното в Тр? Преди месец бях там (2500 км навъртях), сега пак ще ходя. Нищо по-различно от бг няма. Пият си, ходят си, веселят се. Обличат се кой как си иска и тва не само в Бодрум и Кушадасъ. В Истанбул по крайбрежната е пълно със заведения, през ноща си ходят мадами с късите полички и хич не им дреме. На хубавите места е доста по-скъпо от тук. Вечеря за двама с дете излиза към 200-300 лв. Аз криза там не видях.
                              Last edited by better; 26.08.2022, 18:52.

                              Коментар


                              • Кой хвалеше Чайка във Вн? Я глейте ква свинщина (поредната) са ви приготвили:

                                https://www.facebook.com/groups/odes...0757724409386/

                                Коментар

                                Working...
                                X