IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

    Те бяха един от най-големите нетни донори на ЕС. Великобритания беше в топ ранкинга на страните с най-голям финансов принос в общия евро-?ейски бюджет.
    Като се махнаха на евро-?ейския съюз му отсякоха единия крак.
    Двата крака винаги са били франция и германия.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

      И като се разкараха от ЕС, защото в ЕЗ не са и влизали, сега са цъфнали и вързали.
      Те бяха един от най-големите нетни донори на ЕС. Великобритания беше в топ ранкинга на страните с най-голям финансов принос в общия евро-?ейски бюджет.
      Като се махнаха на евро-?ейския съюз му отсякоха единия крак.
      ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

        И като се разкараха от ЕС, защото в ЕЗ не са и влизали, сега са цъфнали и вързали.
        Определено се самопрецакаха тези и то в грешен момент.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          маломерки и гаражи
          +100

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
            ...
            Британците излязоха много хитри, като се разкараха навреме - точно в последния момент...
            И като се разкараха от ЕС, защото в ЕЗ не са и влизали, сега са цъфнали и вързали.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
              Няма спад при недвижимите имоти, няма и да има за съжаление! Аз чакам такъв при гаражите в центъра на Бургас . НЯМА
              Към днешна дата е очевидно, че няма спад. Но нищо не пречи да помечтаем за бъдещето Все пак кеша се множи, а инфлацията го топи като пролетен сняг. Та аз си мечтая за сгодно Р/Е. Или наемите да се качат или НИ да паднат. Все ми е едно кое от двете. Но сегашната ситуация не е здравословна за инвеститорите в имоти по две причини:
              1) високо Р/Е, което се задържа твърде дълго - за близо 3 години вече
              2) нарастващи лихви, които към момента са смешно малки, но се очаква да пораснат в следващите месеци
              Вярно е, че лихвите по кредити не са тежест за родния пазар на НИ с малкия си дял, но и те могат да ударят едно рамо за:
              1) лек спад в търсенето на НИ за покупка, който би довел до корекция на цените
              2) отлагане на покупки с кредит, до падането на лихвите след "някоя друга година", би довело до леко увеличено търсене в наемите
              Горните 2 точки имат потенциал да намалят Р/Е, но не вярвам да са достатъчни за добър спад. Освен разбира се, ако лихвените увеличения не бъдат големи и продължителни. Тогава много родни инвеститори в НИ ще предпочетат банков депозит, а това ще събори цените на НИ и Р/Е.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                Онея от ЕЦБ ако не вдигнат рязко лихвите, до няколко години еврото е капут, а евро-?ейския съюз ще се разпадне по същия начин както се е разпаднал бившия съветски съюз.
                Хипер-инфлацията като подкопае общата европейска валута, мнозина ще пожелаят да се разкарат от потъващия евро-?ейски кораб и останалото е ясно...


                Британците излязоха много хитри, като се разкараха навреме - точно в последния момент...
                https://www-investor-bg.cdn.ampproje...www.google.com
                Дьо Гало: ЕЦБ трябва рязко да повиши лихвите и да премине към по-гъвкав подход


                Рязко ще е .
                Това е от днес .
                Ще има сеч на длъжници заради високата инфлация.

                Коментар


                • Не ви харесва че банките ще Ви съдерат again 10 кожи,нали ?
                  Вина аз нямам само да кажа.
                  Last edited by keep_calm; 12.10.2022, 21:58.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    без рецесия няма как да спрат инфлацията, а рецесия трудно се контролира, когато си спрял принтера
                    игра с огъня
                    Онея от ЕЦБ ако не вдигнат рязко лихвите, до няколко години еврото е капут, а евро-?ейския съюз ще се разпадне по същия начин както се е разпаднал бившия съветски съюз.
                    Хипер-инфлацията като подкопае общата европейска валута, мнозина ще пожелаят да се разкарат от потъващия евро-?ейски кораб и останалото е ясно...


                    Британците излязоха много хитри, като се разкараха навреме - точно в последния момент...
                    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                      Между другото шапка ти свалям, че говориш открито кога и за колко си продал въпреки ехидните закачки че си се бил прецакал.
                      В тази тема има много лаладжии, но малко хора на място. Както се казва не греши този който не прави нищо.
                      Лаладжиите са тия дето купиха последните 2 години и теглиха кредити

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bailor

                        Не бъркам в раната, той сам бърка. Брат му в Дания също не е прокопсал. Двама несретници, единствено мед. Сестрата в Пирогов държи фронта.Съжалява, че ги е родила и двамата, познавам я лично жената.
                        Не си запознат,нито с мен ,нито с брат ми.
                        Аз и брат ми имаме пари и активи в момента да те купим теб точно два пъти със всичките ти активи в имоти.
                        На брат ми не можеш да му купиш и храната на месец с твоите кирливи и мижави проходи в България.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          той вече купи 2 наполеона на 1900, стига му толко
                          Между другото шапка ти свалям, че говориш открито кога и за колко си продал въпреки ехидните закачки че си се бил прецакал.
                          В тази тема има много лаладжии, но малко хора на място. Както се казва не греши този който не прави нищо.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение

                            Купувай злато стига си следил новините.
                            След 4-5 години ще си удвоил парите. Това няма как да направиш с депозити.
                            той вече купи 2 наполеона на 1900, стига му толко
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Няма спад при недвижимите имоти, няма и да има за съжаление! Аз чакам такъв при гаражите в центъра на Бургас . НЯМА

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                Как да няма като има вече.
                                Значи реалността е че спадове в.цените има от САЩ през Канада,Нова Зеландия,Австралия,Швеция ....и да не продължавам...в цял свят вече и в България но ти твърдиш че няма след като ВЕЧЕ е налице !
                                Купувай злато стига си следил новините.
                                След 4-5 години ще си удвоил парите. Това няма как да направиш с депозити.

                                Коментар

                                Working...
                                X