IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

    ако продам далечна - купувам близка земя ... логистично ми е по-добре. правих го тази година и се получи супер.
    не съм толкова глупав да си хабя земята с рапица.. отвратителна култура измуква всичко от земята.

    За износа бъркаш - Холандия и Германия са пазарите. Всяко нещо по реда си. Тази година ще се случи през посредник фирма на приятел с по-голям обем, а за догодина ще видим - ако имам достатъчно за износ сам може да се пробвам. Натискам и все ще стане нещо. Не само,че не се отказвам,а напротив поръчал съм няколко машинки да ми правят за обработки и добавяне на стойност.

    изместихме темата...сефте

    Ти не можеш да четеш или не можеш да осмисляш написан текст? Къде съм ти писал да садиш рапица? Въпреки, че рапица се сади на земя баш като твоята 7-ма и нагоре категория.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

      маминчо, ако наистина си толкова умен за колкото се имаш, намери си доставчик на рапица или рапично олио. Купи си една малка инсталация за биодизел и ще си караш трактора с евтин биодизел. Иначе за фотоволтаиците имаш много да учиш, че са много тънкостите. Не случайно, въпреки, че много станаха фирмите които ги монтират, малко са тези които доставят качествено оборудване, правят качествен монтаж и имат добър сервиз.

      Кво станА с фабриката за лавандулов спирт и масла? Нали щеше да изнасяш директно за Франция? Сега гледам си започнал да разпродаваш земята. Защо така?
      ако продам далечна - купувам близка земя ... логистично ми е по-добре. правих го тази година и се получи супер.
      не съм толкова глупав да си хабя земята с рапица.. отвратителна култура измуква всичко от земята.

      За износа бъркаш - Холандия и Германия са пазарите. Всяко нещо по реда си. Тази година ще се случи през посредник фирма на приятел с по-голям обем, а за догодина ще видим - ако имам достатъчно за износ сам може да се пробвам. Натискам и все ще стане нещо. Не само,че не се отказвам,а напротив поръчал съм няколко машинки да ми правят за обработки и добавяне на стойност.

      изместихме темата...сефте

      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

        Абе не е баш така. Извини ме за немкинята, но тук има крайна нужда от комшийка. (за всякаква дейност ) Пък и съм позабравил немския и е крайно време да си върна знанията.
        Тъкмо по-често и аз ще наминавам. Като и писне на немкинята само от комшии.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

          ясно домашна - добър избор и лесно се правят сега. нямам нужда от контакти, мой добър познат си направи фирма и изгражда такива централки, като ми станат къщите ще си сложа задължително поне 20кв за собствени нужди.

          около мен са полудели да правят фотоволтаични централи - едната 100кв я монтира съсед до няколко месеца, а на един парцел, който ми измъкнаха под носа (11 декара) ще има предполагам около 1 МW централа, поне за това го гласят - готиното е, че точно там имам събрани едни 60 декара в блок, който сам се сещаш,че в момента, когато тези централки са готови и има читаво трасе за присъединяване - почва да струва повече от 'просто нива'
          не, че съм се залетял да продавам. Продавам само това, което не ми трябва. Имам едни 10 декара на първокласен път купени за под 1000лв, които се чудя дали да не пусна за някой авантюрист солараджия
          маминчо, ако наистина си толкова умен за колкото се имаш, намери си доставчик на рапица или рапично олио. Купи си една малка инсталация за биодизел и ще си караш трактора с евтин биодизел. Иначе за фотоволтаиците имаш много да учиш, че са много тънкостите. Не случайно, въпреки, че много станаха фирмите които ги монтират, малко са тези които доставят качествено оборудване, правят качествен монтаж и имат добър сервиз.

          Кво станА с фабриката за лавандулов спирт и масла? Нали щеше да изнасяш директно за Франция? Сега гледам си започнал да разпродаваш земята. Защо така?
          Last edited by ВълчоМечков; 03.10.2022, 20:48.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Ако не предложиш първа оферта на Вълчо Мечков ще ти се разсърдя да знаеш.
            Вълчо трябва първи да е офериран за парцела,той е авантюрист та дрънка
            Ц. Вълчо не е плащач ... виж как те 'сгъва' за етажа .
            С такива хора не работя. Купувам и продавам без много да се пазаря - две приказки и толкоз. За тарикатите и пазарящите се си има друг сегмент на пазара. С Вълчо само мохабет.

            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

              Берти, имал е възможност, взел е. Ако са минали няколко години от тогава, и не е плащал наем през това време, вземайки предвид и инфлацията. Ще трябват едни 20% спад за да слезе на 0. Което не е никак лоша сделка.

              Иначе хубаво си развил това което мисля. В крайна сметка времето ще покаже, кой крив, кой прав.
              Ще е на -20% само ако продаде. А ако не се налага, чака и това е, тази игра е за търпеливи

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                ясно домашна - добър избор и лесно се правят сега. нямам нужда от контакти, мой добър познат си направи фирма и изгражда такива централки, като ми станат къщите ще си сложа задължително поне 20кв за собствени нужди.

                около мен са полудели да правят фотоволтаични централи - едната 100кв я монтира съсед до няколко месеца, а на един парцел, който ми измъкнаха под носа (11 декара) ще има предполагам около 1 МW централа, поне за това го гласят - готиното е, че точно там имам събрани едни 60 декара в блок, който сам се сещаш,че в момента, когато тези централки са готови и има читаво трасе за присъединяване - почва да струва повече от 'просто нива'
                не, че съм се залетял да продавам. Продавам само това, което не ми трябва. Имам едни 10 декара на първокласен път купени за под 1000лв, които се чудя дали да не пусна за някой авантюрист солараджия
                Ако не предложиш първа оферта на Вълчо Мечков ще ти се разсърдя да знаеш.
                Вълчо трябва първи да е офериран за парцела,той е авантюрист та дрънка

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                  Как колко? Колкото съм изчислил, че са ми нужни. Толкова ли е сложно за теб? Ако не можеш да се оправиш на нивата мога да ти дам контакт на специалист, въпреки, че сега с новата каравана, едва ли имаш нужда от фотоволтаик, а в София забрави.
                  ясно домашна - добър избор и лесно се правят сега. нямам нужда от контакти, мой добър познат си направи фирма и изгражда такива централки, като ми станат къщите ще си сложа задължително поне 20кв за собствени нужди.

                  около мен са полудели да правят фотоволтаични централи - едната 100кв я монтира съсед до няколко месеца, а на един парцел, който ми измъкнаха под носа (11 декара) ще има предполагам около 1 МW централа, поне за това го гласят - готиното е, че точно там имам събрани едни 60 декара в блок, който сам се сещаш,че в момента, когато тези централки са готови и има читаво трасе за присъединяване - почва да струва повече от 'просто нива'
                  не, че съм се залетял да продавам. Продавам само това, което не ми трябва. Имам едни 10 декара на първокласен път купени за под 1000лв, които се чудя дали да не пусна за някой авантюрист солараджия
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    колко киловата панели инсталира?
                    Как колко? Колкото съм изчислил, че са ми нужни. Толкова ли е сложно за теб? Ако не можеш да се оправиш на нивата мога да ти дам контакт на специалист, въпреки, че сега с караваната, едва ли имаш нужда от фотоволтаик, а в София забрави.
                    Last edited by ВълчоМечков; 03.10.2022, 20:13.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение
                      Още фотоволтаични панели ще нахакам над трапезарията, та на мен цената на токО все по-малко ме вълнува, даже ако ми енергото ми го изкупува по-скъпо още по-добре. Да мислят живеещите в блокове, панелки и деЦки. Верно, тяговите акумулатори на Ролс хич не са евтини, но пък ме правят независим от цените на токО.

                      Песи, не продавай ранчото у Радомир в никакъв случай!!! (щото иде време да се заменя арменски апарт на баня Мадара срещу ливада до регулация у Радомир)
                      колко киловата панели инсталира?

                      ПП
                      иначе на песи му писах няколко пъти в Пернишка област земите бяха силно подценени и ги имаше бол..до скоро беше така и трябваше да започне да събира

                      в Радомир едва ли бих се бутал. Ако е за провинциален имот - работя активно по моя си проект. Тази година каравана, но догодина ако не ми мине котка път 2 къщички (парцела е 5 декара) с изкуствено езерце за биориба , оранжерия 120кв и още 2 постройки.

                      .
                      Last edited by bertram; 03.10.2022, 20:02.
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        Купата има повече акъл от лекаря, лекарят ти го казва. И щом лекарят беше решил да пише ще пише. Вече не пише, знаеш, сменихме пароли и всичко по препоръка на Инвестора.
                        Абе не е баш така. Извини ме за немкинята, но тук има крайна нужда от комшийка. (за всякаква дейност ) Пък и съм позабравил немския и е крайно време да си върна знанията.
                        Last edited by ВълчоМечков; 03.10.2022, 19:31.

                        Коментар


                        • Още фотоволтаични панели ще нахакам над трапезарията, та на мен цената на токО все по-малко ме вълнува, даже ако ми енергото ми го изкупува по-скъпо още по-добре. Да мислят живеещите в блокове, панелки и деЦки. Верно, тяговите акумулатори на Ролс хич не са евтини, но пък ме правят независим от цените на токО.

                          Песи, не продавай ранчото у Радомир в никакъв случай!!! (щото иде време да се заменя арменски апарт на баня Мадара срещу ливада до регулация у Радомир)
                          Last edited by ВълчоМечков; 03.10.2022, 19:25.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Купата пише често от акаунта на лекаря,

                            Ти хареса ли си апартамент и квартал?
                            Купата има повече акъл от лекаря, лекарят ти го казва. И щом лекарят беше решил да пише ще пише. Вече не пише, знаеш, сменихме пароли и всичко по препоръка на Инвестора.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                              Ми да си инсталира от 2-инчовите бронирани стъкла на Арморлит!
                              и за чий ще го цели снайперист превозвача... освен ако не участва е някой тъмен бизнес
                              милионери от неговия мащаб си карат колелата в Европа, САЩ и Австралия, а той ще продава, че можело да го целнат..
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Manyyy1 Разгледай мнение
                                Неофициално се коментира и че охранителите на 59-годишния мултимилионер имат възражения относно сигурността му докато е в имението. Заради огромните стъклени стени и пищната светлина в къщата, идваща от полилеите и многото осветителни тела, живеещите в имота могат да бъдат видени дори от километър разстояние даже с невъоръжено око, особено нощем. „Къщата е така разположена, че жителите на Бистрица могат да наблюдават Ваньо директно от пътя. Образно казано, имотът е „мечтата на снайпериста“ – има видимост отдалеч и съществуват няколко необезопасени точки, откъдето може да стане белята.
                                Ми да си инсталира от 2-инчовите бронирани стъкла на Арморлит!

                                Коментар

                                Working...
                                X