IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Понякога седя и се чудя, откъде тоя авантюризъм да набивате 50-60к по забити села и паланки, щото било евтино. Евтиното излиза скъпо. Тея съборетини с куп проблеми само чакат някоя балама да дойде, да се отърват от нея. Читава къща в нормално село, никой няма да ти продаде, та особено за 60к. По хубаво стискайте кеша и купувайте в София, поне шведа още не е налазил и е пълно с наематели. Кирпича на село освен разходи, друго не носи.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

      И аз бих дал за гараж, без да ми мигне окото, толкова за колкото ми го предложат на офертна, но просто не се намира такъв. Този път ще послушам понижителите и към 2029г.може да се отвори прозорец за такава покупка. Притеснява ме проблема, че тогава за нужния гараж ще се наложи да дам колкото за апартамента през 2021г.
      На Постоянство, на сами ъгъла с Коперник се продава един. Може да тече малко, ама лесно се оправя.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Пържолите и бирата не са толкова скъпи. Вода за басейна грея в черни варели и от слънчеви батерии за бойлера. С 8 бона все ще покриеш тези разходи.Кое точно му е скъпото?
        И естествено ,че къщата е наследствена и от 20 години я ремонтирам,та придоби сегашният вид.Не съм я построил вчера.
        Естествено. С наследствена земя и къща повечето доход е нещо като "джобни". Стига да е здрав човек.

        Иначе много мислехме с жената за едно китно къще с два декара в Ябланица за 60 хил. лева.... Без пари. Ама трябваше да построим още минимум две стаи, което става приключение. Пък и жената не шофира. За училището с шведи да не говорим.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

          Какво да купим, чакаме бомбите. Путин ще тресне Бургас и Варна заради камиона, не разбра ли. Сега ще продадем всичко е ще сложим кеша на 2 процента лихва за 6 години, за по сигурно
          Според мен този абонат пита за да се похвали самият той какво е правил докато го нямало. Ще се поФали с нещо, ама ние си ги знаем такива. Купил в най-смешната локация в която никой кореняк софиянец не би си и помислил . Занимава се с криптоси, което не е достойно също за всеки нормален бизнесмен или инвеститор, накратко, клоун, наследил нещо си и се дуе като въшка

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
            Как е повишители? Купихте ли нещо докато ме нямаше?
            Какво да купим, чакаме бомбите. Путин ще тресне Бургас и Варна заради камиона, не разбра ли. Сега ще продадем всичко е ще сложим кеша на 2 процента лихва за 6 години, за по сигурно

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

              Сигурно, а по-добра услуга ли щях да им направя ако не бях купувал и сега имах една купа шума която за нищо не става
              Имал си бол пари - дал си - лошо няма. Само дето това се е случило докъм 2017-та преко сили, а по-скоро 2016-та, но в същото време приказваш все едно постоянно купуваш и това създава грешно впечатление. Реално си взел след КТБ-то, когато беше добре да се взима - оттам насетне само смяташ кой колко иска и кой колко ти предлага и тн и тн - смяташ капиталова. ОК е, но острани някой би си помисли, че в последните 2г си вземал, а то не ти стиска.. не ми казвай, че няма - всички строят.

              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                Хаха, абсолютно! Сега си говоря с моя инвеститор, който е и бил чейнчаджия и то известен на младини. Съжаляеа че разкарал доларите си преди 3 месеца. Споко, викам му, аз имам 11500 и ще ги разкарам на падежа им след няколко дни. Това е върха, макс да е 2,20 лв някъде.
                А паркомястото си го купувам 18 кв м за 15К€ без да ми мигне окото.
                И аз бих дал за гараж, без да ми мигне окото, толкова за колкото ми го предложат на офертна, но просто не се намира такъв. Този път ще послушам понижителите и към 2029г.може да се отвори прозорец за такава покупка. Притеснява ме проблема, че тогава за нужния гараж ще се наложи да дам колкото за апартамента през 2021г.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                  Сигурно, а по-добра услуга ли щях да им направя ако не бях купувал и сега имах една купа шума която за нищо не става
                  Хаха, абсолютно! Сега си говоря с моя инвеститор, който е и бил чейнчаджия и то известен на младини. Съжаляеа че разкарал доларите си преди 3 месеца. Споко, викам му, аз имам 11500 и ще ги разкарам на падежа им след няколко дни. Това е върха, макс да е 2,20 лв някъде.
                  А паркомястото си го купувам 18 кв м за 15К€ без да ми мигне окото.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                    Ние с жената сме точно х2 за последните две години. НИКАКЪВ шанс нямаме за подобен живот. Само като се сетя тази година колко са пелетите и газа...

                    Как ги правите тези неща. Бетер мистър Сенко. Пък ако е наследствена къщата, и баба знае.
                    Пържолите и бирата не са толкова скъпи. Вода за басейна грея в черни варели и от слънчеви батерии за бойлера. С 8 бона все ще покриеш тези разходи.Кое точно му е скъпото?
                    И естествено ,че къщата е наследствена и от 20 години я ремонтирам,та придоби сегашният вид.Не съм я построил вчера.
                    Last edited by mirodes; 10.10.2022, 19:29.

                    Коментар


                    • Инвеститор: Най-лошият вариант е да държим парите си кеш или на почти безлихвени спестявания

                      https://www.plovdiv24.bg/novini/plov...vaniya-1420996
                      Xaxaxaxaxa, тука почти всички понижители са в най-лошия вариант, затова са тези безпомощни пискания
                      Last edited by Bailor; 10.10.2022, 19:20.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Е колко трябва да е средният доход,та да стигне?Ние с жената вземаме около 4 хиляди и като нямаме заеми напълно са ни достатъчни да си покриваме нуждите. За сметка на това няма тоя стрес като в София, не висим в задръствания по два часа на ден и най-важното си живеем в голяма къща Децата си играят лятото на двора,къпят се в басейна,а зимата играят в хола,където също съм сложил пързалка.Аз си хвърлям пържолите на барбекюто, пия си бирички и също се топя в басейна лятото.За какво да се местим другаде?Парите не са всичко.
                        Ние с жената сме точно х2 за последните две години. НИКАКЪВ шанс нямаме за подобен живот. Само като се сетя тази година колко са пелетите и газа...

                        Как ги правите тези неща. Бетер мистър Сенко. Пък ако е наследствена къщата, и баба знае.

                        Коментар


                        • Как е повишители? Купихте ли нещо докато ме нямаше?
                          Last edited by better; 10.10.2022, 19:14.

                          Коментар


                          • Labour Day
                            https://www.france24.com/en/europe/2...for-government

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                              И ти ли стана от ФБР .....
                              Ти да не би да казваш какъв бизнес въртиш ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                До момента имам над 100 000 лева оборот за 40 дена
                                При бързооборотни стоки, това е нищо.
                                Ако инвестирате повече време в работата си и по-малко тук, може би ще успеете да си купите имот и на цените в момента.

                                Коментар

                                Working...
                                X