IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение

    Доколкото разбирам датите на покуките не дават цената на покупката а цената на актива към момента на скрииншота.
    В което няма никаква логика.
    Но все пак има покупки май 2020.

    От целото разледване поне разбрахме колко голем е бил портофейла. И евентуално че си го разкарал голема част и ся се точиш за евтини тухли.
    То при него, всичко е малко захаросано и напудрено

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение
      Момчета, не ме мислете, аз знам какво искам да купя По-добре си гледайте вашия интерес, моя ще си следя сама. Прав е Ники, няма емоции в тези покупки или продажби също.
      Как да няма емоции? Преди 7-8 години апартамент 85 кв.м. на Дарвин, досами парка, струваше 80 000 Е, за изтърбушване. Сега струва 300 000 Е, ако е за изтърбушване. А, ако е нагласен - отиваш на 350-400 000 Е. Това са близо 4 пъти разлика, която е недостижима за който и да е район на София. И сега е същото - купуваш за 300 000 Е и след 10 години си милионер и четвърт. Сега са се укротили цените и изникват великолепни възможности и после ще разтягаш същите лакърдии, дето сега ги слушаме.
      Last edited by pinoccio; 20.10.2022, 19:28.

      Коментар


      • Момчета, не ме мислете, аз знам какво искам да купя По-добре си гледайте вашия интерес, моя ще си следя сама. Прав е Ники, няма емоции в тези покупки или продажби също.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

          Така ли? Аз доколкото знам купува само на голяма прИмоция, лятото купи от руснаци на 50%.
          От руснаците можеш да вземеш и на 10%. В Изток не може. В Изток винаги купуваш скъпо. И когато са ти безотчетни парите, пазаруваш на етажи. После можеш да послъжеш, че си хванал падаща бабичка от балкона и тя за благодарност ти е дарила апартамента, като е прескочила всички наследници - така, както е прескочила парапета.
          Last edited by pinoccio; 20.10.2022, 19:20.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

            Как да не купува, нали разправяше как купила навремето в Изток за баснословна цена и другите я мислели за луда. Пък после се оказало на далавера. Така ще купи и твоята - скъпо и прескъпо, за да й излезе после на далавера.
            Така ли? Аз доколкото знам купува само на голяма прИмоция, лятото купи от руснаци на 50%.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

              Дъри не купува скъпо.
              Как да не купува, нали разправяше как купила навремето в Изток за баснословна цена и другите я мислели за луда. Пък после се оказало на далавера. Така ще купи и твоята - скъпо и прескъпо, за да й излезе после на далавера.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                Е, ако вземеш в Обеля, си е вечно твоя. Ако вземеш при Дъри в Изток, можеш после на нея да го продадеш.
                Дъри не купува скъпо.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                  Е, ако вземеш в Обеля, си е вечно твоя. Ако вземеш при Дъри в Изток, можеш после на нея да го продадеш.
                  Ама Дъри не ще да купува на всяка цена,там няма емоции вече..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    13,14,не е ли много оптимистично ?аТухлата как я виждаш ?
                    Ам нз, ще видим, по мои сметки някъде ноември може да се сурне! За туулата ти ще кажеш, аз съм "пас", засега.

                    Коментар


                    • @Майстора233 Да, разкарах една част на високото и сега чакам на полусъдинител, да видим кой актив ще "поддаде" първи.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение

                        Доколкото разбирам датите на покуките не дават цената на покупката а цената на актива към момента на скрииншота.
                        В което няма никаква логика.
                        Но все пак има покупки май 2020.

                        От целото разледване поне разбрахме колко голем е бил портофейла. И евентуално че си го разкарал голема част и ся се точиш за евтини тухли.
                        Чакай да го обясня по-просто. Портефелчето е офлайн. За да покаже цената в момента, трябва да се свърже към някаква платформа за да "дръпне" актуална цена, нали така? Като няма интернет връзка е логично да "помни" последната му известна цена (когато последо е дръпнало инфо за тази цена) - в случая 23к евра.

                        П.С ако не верваш, може да посочиш една покупка да я гледаме в блокчейна.
                        Last edited by better; 20.10.2022, 17:47.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                          Тва е от Jaxx, където съм дърпал тогава. Цената вероятно я дава към към някаква дата, понеже там няма нет и не се синхронизира. Гледай датите на транзакциите и виж тогава каква е била цената.
                          Доколкото разбирам датите на покуките не дават цената на покупката а цената на актива към момента на скрииншота.
                          В което няма никаква логика.
                          Но все пак има покупки май 2020.

                          От целото разледване поне разбрахме колко голем е бил портофейла. И евентуално че си го разкарал голема част и ся се точиш за евтини тухли.
                          Last edited by Майстора233; 20.10.2022, 17:02.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                            Сега съм смазал шнека и чакам да видим в коя купа ще го боцна, може пак царевичка на 13~14, може и алтъни на 14хх, гледам при чситата и земята почна да излиза, за туула е мн рано, ама като чета прогнозите, май няма да има на кой да продаваме после тая пуста туула...
                            Е, ако вземеш в Обеля, си е вечно твоя. Ако вземеш при Дъри в Изток, можеш после на нея да го продадеш.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                              Е, щом на 10 си купувал и на 23к си дърпал пак е много добре.
                              В този период цената беше 4~7к$, както се вижда съм купил около 10 коня тогава. Колкото до цената която показва Jaxa а, той показва моментната цена ( не в момента, но не и в момента на покупка) в случая в евро, към момента на синхронизирането към някаква платформа откъдето "гледа цената".

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                                Тва е от Jaxx, където съм дърпал тогава. Цената вероятно я дава към към някаква дата, понеже там няма нет и не се синхронизира.
                                Е, щом на 10 си купувал и на 23к си дърпал пак е много добре.

                                Коментар

                                Working...
                                X