IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Нищо не виждам аз ,тия от горе са виждащите ,дъщеря ми не я споменвай ,понеже ти даже и деца нямаш ,като направиш 1 поне може да кажеш че си станал човек ,ама като гледам коментара ти явно не си .
    С теб съм на равно. Може и аз да съм направил някъде. Не е важно да го направиш, а да го отгледаш и възпиташ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Meandmy Разгледай мнение

      Не ме карай да чета назад. Ти и останалите папагали предвиждахте спад до 70 процента.
      Къде ти е спада? 20,30,50,70 процента. КЪДЕ Е?
      От догодина се почва ,явно си купил на високите цени и се ядосваш .Винаги има купувачи купили на високите и такива на ниските цени -пазар ,какво да го правиш.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Стават реалност като се вдигнат данъците. България е данъчен рай.Засега.Ама при тоя демографски срив и повишаващи се пенсии, все по-малко ще стават тия,които ще плащат данъци и осигуровки. Така че неизбежно ще се вдигнат данъците на останалите.
        Хубаво е да са по-високи данъците, но не забравяй, че в крайна сметка данъците се прехвърлят по веригата и ги отнасят крайните потребители

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Така съм съгласен. Естествено, че трябва да се осигури жилище за всяко дете, щото под наем не си е работа.
          Но взех за пример днешната статия за турчина, който купил трето жилище,а имал едно дете.Тоя е малко вероятно да е някой ,печелещ огромни доходи, а по-скоро мизерства,той и семейството му и всичко изкарано го влагат в имоти.Е това мислене не мога да го разбера.
          Поколенията се редуват - градивни, консумативни и деградивни. И после пак от начало. Във всяка фаза, може да има повече от едно поколение, но следващите ще се движат в посочения тренд.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Къде съм посочил срив ?
            Спокойно обясних че след средата на 2022 година -ОБРАТА на пазара на имоти ЩЕ Е ФАКТ !!
            Не ме карай да чета назад. Ти и останалите папагали предвиждахте спад до 70 процента.
            Къде ти е спада? 20,30,50,70 процента. КЪДЕ Е?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

              Как ги виждаш тези неща да станат реалност? Добре, нека споделяме. Ние имотите и колите си. А ти какво ще ни споделиш? Дъщеря ти кога става пълнолетна?
              Стават реалност като се вдигнат данъците. България е данъчен рай.Засега.Ама при тоя демографски срив и повишаващи се пенсии, все по-малко ще стават тия,които ще плащат данъци и осигуровки. Така че неизбежно ще се вдигнат данъците на останалите.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                Тия скапани тухларници дали ще се окажат баси желязната инвестиция?
                Акции на технологични гиганти ударно потъват, индекси се сриват, биткойни и криптоси се отичат в канала, на скапаните първобитни тухли(дето няма никакви технологии в тях) нито войни, нито земетресения, нито презастрояване, нито демографски кризи могат да им мръднат цените... каква е тази простотия и аз не мога да си я обясня...
                Хахааааах. Биткойн 2020 г. 4~10 к $. В момента 20к $. ГолЕмо оттичане в канала. Дай боже такова "оттичане" на всеки актиФ.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                  Как ги виждаш тези неща да станат реалност? Добре, нека споделяме. Ние имотите и колите си. А ти какво ще ни споделиш? Дъщеря ти кога става пълнолетна?
                  Нищо не виждам аз ,тия от горе са виждащите ,дъщеря ми не я споменвай ,понеже ти даже и деца нямаш ,като направиш 1 поне може да кажеш че си станал човек ,ама като гледам коментара ти явно не си .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                    Миро, знаеш много добре, че говорим за покрив над главата. Затова визирах мантрите - "Яж пий и се весели, пък после ще му мислим". Поколения наред. И после децата им сърбат попарата, скитайки се по квартири, дори в родните им места. И се получава един порочен кръг, докато някой по веригата не направи саможертва, нарамвайки хомота на тежката ипотека. Осъзнавайки напълно, че ще е роб в следващите 30 години, ама поне за децата му ще остане нещо. Сега го умножи през поколенията и целия този труд и богатство, някои хора бленуват да ги удари я ракета, я нещо друго.
                    Така съм съгласен. Естествено, че трябва да се осигури жилище за всяко дете, щото под наем не си е работа.
                    Но взех за пример днешната статия за турчина, който купил трето жилище,а имал едно дете.Тоя е малко вероятно да е някой ,печелещ огромни доходи, а по-скоро мизерства,той и семейството му и всичко изкарано го влагат в имоти.Е това мислене не мога да го разбера.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                      Комунизма в НОВ ВИД Е на прага Ви ?

                      Утре ще изкрещят в лицето Ви -Вие наравитхе баснословни печалби от имотите си -СПОДЕЛЕТЕ ГИ !! ХА ХА
                      ...
                      Как ги виждаш тези неща да станат реалност? Добре, нека споделяме. Ние имотите и колите си. А ти какво ще ни споделиш? Дъщеря ти кога става пълнолетна?

                      Коментар


                      • След третото поредно увеличение на лихвените проценти президентът на ЕЦБ Кристин Лагард не вижда централната банка като постигнала целта си в борбата с високата инфлация. „Ние се стремим към лихвения процент, който може да достигне средносрочната цел за инфлация от два процента. Целта е ясна и все още не сме там. Ще продължим да повишаваме лихвените проценти в бъдеще“, каза тя пред латвийския новинарски портал Delfi .

                        В продължение на месеци покачването на цените на енергията и храните подхранва инфлацията. През октомври потребителските цени в еврозоната са с 10,7% над нивото от същия месец на миналата година - рекордна стойност.

                        https://www.n-tv.de/wirtschaft/der_b...e23687417.html

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Meandmy Разгледай мнение

                          А къде е твоя срив с 50-70 процента?
                          Сривът се оказа покачване, стана точно обратното. Ще се извиниш ли, че си некомпетентен, заблуден и глупав?
                          Къде съм посочил срив ?
                          Спокойно обясних че след средата на 2022 година -ОБРАТА на пазара на имоти ЩЕ Е ФАКТ !!

                          ПУБЛИЧНО ГО КАЗАХ !!! ПУБЛИЧНО В ИНВЕСТОР !!!

                          https://www.investor.bg/a/451-balgar...eniya-za-balon
                          Жилищният пазар у нас между треска за имоти и опасения за балон

                          Годината през погледа на консултант, предприемач, банкер, сайта Imoti.net и читател на Investor.bg

                          08:28 | 02.01.22 г.11-ПРЕДИ ВОЙНАТА ДАЖЕ СЪМ ГО ПРЕДСКАЗАЛ !!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Зависи какво се разбира под"нагърбване"в името на децата. Ако се лишават от неща,които могат родителите им да си позволят, за да се спести и да се купи пето жилище, то това не е дейност в името на децата,а лишение.
                            Миро, знаеш много добре, че говорим за покрив над главата. Затова визирах мантрите - "Яж пий и се весели, пък после ще му мислим". Поколения наред. И после децата им сърбат попарата, скитайки се по квартири, дори в родните им места. И се получава един порочен кръг, докато някой по веригата не направи саможертва, нарамвайки хомота на тежката ипотека. Осъзнавайки напълно, че ще е роб в следващите 30 години, ама поне за децата му ще остане нещо. Сега го умножи през поколенията и целия този труд и богатство, някои хора бленуват да ги удари я ракета, я нещо друго.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Бонка нищо не е предвидила -ledosvetlenie беше най-точен -Бонка е бита карта в прогнозите -Путин и спука рахата
                              А къде е твоя срив с 50-70 процента?
                              Сривът се оказа покачване, стана точно обратното. Ще се извиниш ли, че си некомпетентен, заблуден и глупав?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                                Това би трябвало да притеснява всички нас - собствениците, защото пазарът буквално се наводнява с имоти, което в един момент ще превиши търсенето....
                                Хич не се коси.
                                Като си пуснахме първоначално обявате за наем имаше около 20-30 обаждания/контакни за деня.
                                За хубавия имот ще има винаги наематели. От мен да го помниш.
                                Всички блеете, че има свръхпредлагане във Варна. Има, на боклуци. Хубавия имот си намира хората.

                                Коментар

                                Working...
                                X