IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
    https://www.investor.bg/a/538-pazari...mbitsioznost/2 Смирените от инфлационните грешки централни банкери трябва да свият своята амбициозност

    ще обръщаме ли
    Как да стане?
    Един път си говорил глупостите че инфлацията била временна ,сега инфлацията е в небето и да дадеш заден,без да си изпълняваш задълженията и реално да признаеш,че си там ей така...може пред блока и в България да си ги говорим и вършим но при тези постове ,а и заплати...изключено...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
      https://www.investor.bg/a/538-pazari...mbitsioznost/2 Смирените от инфлационните грешки централни банкери трябва да свият своята амбициозност

      ще обръщаме ли
      Щом признават грешките си , да се смирят и да ги повторят още 5 пъти . Не гледай какво говорят , а какво вършат .

      Коментар


      • https://trud.bg/%D0%BD%D0%B0%D1%86%D...5%D1%82%D0%B5/
        Инвестиции в маломерки и комплекси, но няма кой да живее в тях.

        Коментар


        • https://www.investor.bg/a/538-pazari...mbitsioznost/2 Смирените от инфлационните грешки централни банкери трябва да свият своята амбициозност

          ще обръщаме ли
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Manyyy1 Разгледай мнение

            Нещо друго подобно на лайфа има ли в Плевен….
            изключая Дори-то?
            Дъмфис, още - новия комплекс на Десизо Мони с двата ресторанта, панорамния на Балкан също е екстра, френската кухня на Кайлъка арт хотела уж на Дяковска. Може и още нещо, но не се сещам сега.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              ​​​​​​нямам претенции да знам перфектно английски ако, че съм завършил първа английска.

              ​​​​да си ликвиден ... не мисля,че осъзнаваш какво е хем бра ядове веднъж..
              лека вечер
              Лека и на теб. Първа английска хаха, прочел ли си поне " Investments" на William . F. Sharpe.? 46$ е ? Имам я , третото издание.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                Хахаха, дали не съм си направил сметката? Как мислиш? Имам вземания в размер на почти 60к. Аз, без работа, през тия години съм се научил на майсторство в шпакловка, боя и ВИК. Дали ще умра от глад според теб, докато преподавам и География. В Ланкашър ми предложиха 2200 £ заплата след кратък ориентировъчен курс.
                Да не говорим, че почти никой от понижителите не вдева английски, ама претенции да купуват евтини имоти. Теб също те подозирам, че английския ти е доста слаб. Мамино синче си, едва ли си полагал сериозни усилия по езика...
                ​​​​​​нямам претенции да знам перфектно английски ако, че съм завършил първа английска.

                ​​​​да си ликвиден ... не мисля,че осъзнаваш какво е хем бра ядове веднъж..
                лека вечер

                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  стига си брал грижа за хората какво и как да правят
                  взимай ти един кредит, вземи и от вашите някой лев и купи апартамент или студио, каквото и да е. гараж също се брои, но да имаш нещо купено от теб.
                  и тогава заповядай в темата като гост лектор и консултант
                  Забравих, че имотите на сеньор бертрам са закупени от неговите родители, а той купувал стърнища на безценица. И този тип се преструва на законодател в темата за НИ.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    с какво - потребителски... ок, а ако останеш без работа или имаш по-сериозен здравословен проблем (да не дава господ)
                    стига си брал грижа за хората какво и как да правят
                    взимай ти един кредит, вземи и от вашите някой лев и купи апартамент или студио, каквото и да е. гараж също се брои, но да имаш нещо купено от теб.
                    и тогава заповядай в темата като гост лектор и консултант
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      с какво - потребителски... ок, а ако останеш без работа или имаш по-сериозен здравословен проблем (да не дава господ)
                      Хахаха, дали не съм си направил сметката? Как мислиш? Имам вземания в размер на почти 60к. Аз, без работа, през тия години съм се научил на майсторство в шпакловка, боя и ВИК. Дали ще умра от глад според теб, докато преподавам и География. В Ланкашър ми предложиха 2200 £ заплата след кратък ориентировъчен курс.
                      Да не говорим, че почти никой от понижителите не вдева английски, ама претенции да купуват евтини имоти. Теб също те подозирам, че английския ти е доста слаб. Мамино синче си, едва ли си полагал сериозни усилия по езика...
                      Last edited by Bailor; 26.11.2022, 22:46.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        това донякъде е така, но е важно да си ЛИКВИДЕН до някаква степен
                        ако харесаш гаража в Бургас примерно или в следващите месеци излязат подобни за по-ниски цени... ако не си ликвиден - пропупускаш раздаването.
                        Преди години се бях фокусирал в Слънчев бряг, което беше глупост, но смятах, че за физическото ми злато, мога да разменя едно студио. Една монета от 17-ти век, също мислех, че е особено ценна, но сега знам, че, ако й взема 400лв. ще щракам. Толкова за нумизматиката ми.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                          Ако харесам гараж в Бургас на около и до 500м. от мен, го захлупвам на секундата и парите за лодка ще заминат, но лодката, така или иначе е medium term...
                          с какво - потребителски... ок, а ако останеш без работа или имаш по-сериозен здравословен проблем (да не дава господ)
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            това донякъде е така, но е важно да си ЛИКВИДЕН до някаква степен
                            ако харесаш гаража в Бургас примерно или в следващите месеци излязат подобни за по-ниски цени... ако не си ликвиден - пропупускаш раздаването.
                            Ако харесам гараж в Бургас на около и до 500м. от мен, го захлупвам на секундата и парите за лодка ще заминат, но лодката, така или иначе е medium term...

                            ПП Силно ме съмнява да излезе гараж в Бургас, идните две години, но ще поживеем, ще видим
                            Last edited by Bailor; 26.11.2022, 22:14.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                              Какъв цар е кеша при тази инфлация? Никакъв. Бил е цар до 1971г. Сега е клошар.
                              За сравнение, дори да ми дигнат лихвата двойно по потребителския, едва ще ми покрие 1/3 от увеличението на дохода от юли.
                              това донякъде е така, но е важно да си ЛИКВИДЕН до някаква степен
                              ако харесаш гаража в Бургас примерно или в следващите месеци излязат подобни за по-ниски цени... ако не си ликвиден - пропупускаш раздаването.
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

                                Това е престиж, ядеш сега или гориш:-))) Пък ти си събирай пари. Кеша е цар при бързите сделки.
                                Какъв цар е кеша при тази инфлация? Никакъв. Бил е цар до 1971г. Сега е клошар.
                                За сравнение, дори да ми дигнат лихвата двойно по потребителския, едва ще ми покрие 1/3 от увеличението на дохода от юли.

                                Коментар

                                Working...
                                X