IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    Берти, ама ти още от 2016 сриваше имотиту с десетки проценти....не от 2018...Не се стеснявай да си го припомниш :-)
    КТБ фалира 2014-та, до края на 2015-та беше момента за капитала, до 2016-та за по-късно осъзналите се
    от 2017-та нататък наблюдаваме каквото предположих, че ще се случи - куцо и сакато ще се юрне да спасява кеша в тули

    когато тълпите лудуват - умните пасуват и обратно

    във времена в които най-активни на пазара са разни мекащи брокери от харманли, а лъвчета на 30 захлупват всичко което мърда с ипотеки - не мисля, че има смисъл даже на оглед да се ходи. Има смисъл който има пари да строи и да им сипва на 'инвеститорите' - там печалбата се взима при сделката и кой откъдето е.

    Last edited by bertram; 29.11.2022, 23:18.
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      Дай ,аз ще дойда нямам опит гледах няколко клипа ще станат нещата ,тънко ще ти взема ха ха
      Забий още два три пирона и може да стане майстор от тебе :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

        По последното изречение.

        Тук много от пишещите няма да повярват, но мой познат ми работещ в ИТ/БПО ( не е кол център и не е копи пейст работа) компания на не лоша заплата си направи фирма за строителни ремоти. Вярно човека е инженер и има основата, но това дори мен ме учуди, при все че сравнявахме заплати на плочкаджии и ит-та и се шегуваме по темата.
        Та май ще се наложи да му ползвам услугите, че от тия майстори, които ангажирах преди не останах мнпго доволен. Дайте някакви читави майстори?
        Дай ,аз ще дойда нямам опит гледах няколко клипа ще станат нещата ,тънко ще ти взема ха ха

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

          Стойне има акъл и като цяло нещата които казва са така. Тези с " бързите кредити" са най- пропадналата част от обществото и участието им в пазара на имоти се свежда до това да продадат нещо ако получат в наследство, те не са купувачи. Иначе за пестенето и ограничаването на излишните разходи пак като цяло е така, но без кредит средностатистическия българин със заплата 1000-2000 лева посмъртно не може да си купи жилище в София, даже не може да спести за увеличението на цената през годините докато спестява. Иначе всеки си има ниво на толерантност към риска, но без определен риск почти нищо не се получава в живота
          Стойне има акъл на преписвач,преписва книги и ти взима парите уж да ти даде акъл...върти се като дюнер на шиш,това в Стойнето

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

            Ники ,кво стана с долара ......?!
            Тогава когато трябваше да купиш не купи,сега ме питаш какво става с долара когато хората или продават или се готвят да продават и излизат от долари...това стана Не знам какъв бизнесмен си честно?
            Ела да те запозная с един чичо бизнесмен,малък разбира се ,цял живот кеша и парите на фирмата са в долари,защото всичкия бизнес в света държи и търгува с долари,та затова те питал що за бизнесмен си ?
            Щом досега не си го разбрал,от ден първи когато въртиш бизнеса ...
            Last edited by nkavrakov1982; 29.11.2022, 22:46.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

              Питай Юлката. Той го разбира много и винаги познава.... Не помня точно, но май каза, че ще става 2.10-2.20...
              Или да бъдем по-точни един път познава следващият не... и банката печели.....хазарт ко да праиш :-)
              Иначе тука всички които НЯМАТ имоти ВИНАГИ познават върхове и дъна на акции, крипто, злато, валути и т.н.... Да няма връзка с тулите ще напиша само, че са железни, а не бетон в познаването :-)
              Юлката обича да се покрива, когато прогнозите не му се сбъдват. Иначе на голямо плашило се прави. Не знам, дали някога ще прояви доблест да си скъса дипломата за неверни прогнози, там където преподава неверните си прогнози или ще прояви доблестта да покани за гост-лектор, някой от нас. Аз, залагам, че няма тази доблест и решителност.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                Питай Юлката. Той го разбира много и винаги познава.... Не помня точно, но май каза, че ще става 2.10-2.20...
                Или да бъдем по-точни един път познава следващият не... и банката печели.....хазарт ко да праиш :-)
                Иначе тука всички които НЯМАТ имоти ВИНАГИ познават върхове и дъна на акции, крипто, злато, валути и т.н.... Да няма връзка с тулите ще напиша само, че са железни, а не бетон в познаването :-)
                Песимисте , има еврейско правило , аз бих добавил ,13% от 33% кеш като реинвестиция в бизнеса ,10% пара за спешни нужди , 10% в други парични алабалистики . Като за всичко е важен таймингЪт ! Също на дневен ред за всички трябва да е боравене и притежание на хладно .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  я виж дали имаш съобщение
                  Мерси, получих и отговорих.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                    Ники ,кво стана с долара ......?!
                    Питай Юлката. Той го разбира много и винаги познава.... Не помня точно, но май каза, че ще става 2.10-2.20...
                    Или да бъдем по-точни един път познава следващият не... и банката печели.....хазарт ко да праиш :-)
                    Иначе тука всички които НЯМАТ имоти ВИНАГИ познават върхове и дъна на акции, крипто, злато, валути и т.н.... Да няма връзка с тулите ще напиша само, че са железни, а не бетон в познаването :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

                      Да, потвърждавам. Подведен по двамата Берти и Кавръка, за малко да не купя 2017. Бях в дилема..., Не че щях да ги обвиня, че не съм. Мое решение си е.
                      Но фактите са такива. Локуми, ластици, кой щял да плува без гащи и т.н.
                      Ако ги бях слушал, щях да купя една стая по-малко или да не купя.
                      Пу, пу..


                      ​​​​
                      Аз, никога не бях подведен от тях, поради простата причина, че съм чувал от предания от прадядо ми Апостол от Радомир, който винаги е изтъквал фразата: " Не слушай, кой какво ти говори, а го гледай, какво прави". Този мой прадядо е известен, че е осъдил съсед-адвокат за имотен спор. Прадядо ми си го спомням с една стара жълта броеница, а не си "мажеше" информацията на смартфон

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

                        Тогава бях редник, сега ефрейтор.
                        Мислех някои за капитани, ама те били част от гората.
                        ;-)
                        я виж дали имаш съобщение
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                          https://www.investor.bg/a/527-svyat/...sreshtu-rusiya

                          България трябва да бъде подготвена за евентуална ескалация на войната в Украйна, защото граничи с двете враждуващи страни през Черно море, посочи Спиридон Спиридонов
                          Ники ,кво стана с долара ......?!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            явно си бил новобранка тук в далечната 2017
                            Тогава бях редник, сега ефрейтор.
                            Мислех някои за капитани, ама те били част от гората.
                            ;-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от MrCurious Разгледай мнение

                              Сериозно ли от 2016та ги опъва тези локуми?
                              Че то тогава трябваше да си бавно развиващ, че да очакваш спад..
                              Ооо, Берти е предпазлив направо с прогнозите - ,,може, ама може и да не стане така". В този стил прогнозираше той.
                              Тук имаше едни ултраси понижители, те от 2013 и 2014 запяха в хор. 198€ на паветата и други афоризми. Изчезнаха в нелегалност, други никове нароиха. Стана армия на перона. Никой от тех не купи. Само Джони превъртя един във Вазов за отрицателна бройка и затърси на Козяк. Ама там беше 2000€ квадрата още 2016 някъде.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

                                Да, потвърждавам. Подведен по двамата Берти и Кавръка, за малко да не купя 2017. Бях в дилема..., Не че щях да ги обвиня, че не съм. Мое решение си е.
                                Но фактите са такива. Локуми, ластици, кой щял да плува без гащи и т.н.
                                Ако ги бях слушал, щях да купя една стая по-малко или да не купя.
                                Пу, пу..


                                ​​​​
                                явно си бил новобранка тук в далечната 2017
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X