IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    Всъщност не ми дреме хич тая тема. Не съм изтъквал, но и никога не съм имал проблем. Всъщност и като говор не могат да ме усетят , че не съм Софиянец - нямам акцент грам, но мога да пусна Шопски ако поискам за шоуто , както и жена ми няма макар в нейният край да се мяка много от всички.... Та за нея - жена ми работи в СУ макар и да е от провинцията. Никога , ама никога не би могла да работи в еквивалентен университет на Запад, както децата ни и внуците ни и т.н. ако са родени там....
    Абе що така подценяваш близките си?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от MrCurious Разгледай мнение

      В Красна Поляна ли е бил имота за който са го питали?
      мисля, че това е отговорил в мейла към накавръков
      дори съм сигурен, че е написал и конкретна година
      препоръка е

      Коментар


      • Да не ви развалям седянката, но малко информация относно лихвите.
        Фирмен кредит от 3.5 млн лв от днес е с лихва 3.05, до вчера беше с 1.5 %, както искате го разбирайте.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Наскоро в коментар питали Джером Пауъл след изказване, да си купуваме ли имот сега ,Джером замълчал и отговорил...Може да почакаме малко с покупката ...
          еми що не го питАха по-рано
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

            Всъщност не ми дреме хич тая тема. Не съм изтъквал, но и никога не съм имал проблем. Всъщност и като говор не могат да ме усетят , че не съм Софиянец - нямам акцент грам, но мога да пусна Шопски ако поискам за шоуто , както и жена ми няма макар в нейният край да се мяка много от всички.... Та за нея - жена ми работи в СУ макар и да от провинцията. Никога , ама никога не би могла да работи в еквивалентен университет на Запад, както децата ни и внуците ни и т.н. ако са родени там....
            Зет ми емигрант от 7 години стана шеф на отдел в полицията в един от големите американски градове. Имам и две съученички ,които са университетски преподаватели в САЩ.Едно бившо гадже пък е преподавател по"Право"във Флоренция.
            Така че много са ти грешни представите.
            Между другото и в нашият край не мякаме, но пък е много смешно някой ,който говори на софийски диалект да се подиграва на някой ,че мяка.
            Last edited by mirodes; 12.12.2022, 20:43.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              Наскоро в коментар питали Джером Пауъл след изказване, да си купуваме ли имот сега ,Джером замълчал и отговорил...Може да почакаме малко с покупката ...
              В Красна Поляна ли е бил имота за който са го питали?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Смея да направя предположение,че не изтъкваш тоя факт,че си от"новософиянците",когато се запознаеш или просто общуваш с кореняк софиянците.
                Всъщност не ми дреме хич тая тема. Не съм изтъквал, но и никога не съм имал проблем. Всъщност и като говор не могат да ме усетят , че не съм Софиянец - нямам акцент грам, но мога да пусна Шопски ако поискам за шоуто , както и жена ми няма макар в нейният край да се мяка много от всички.... Та за нея - жена ми работи в СУ макар и да е от провинцията. Никога , ама никога не би могла да работи в еквивалентен университет на Запад, както децата ни и внуците ни и т.н. ако са родени там....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  прав си, сори.
                  изнервен съм от зеленото
                  сега и лихви по ипотечките искат да вдигат
                  Наскоро в коментар питали Джером Пауъл след изказване, да си купуваме ли имот сега ,Джером замълчал и отговорил...Може да почакаме малко с покупката ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                    В Сащ е така, в Европа има да почакаш..., а аз съм селянче, не съм Софиянец кореняк / от Карлово учил в Пловдив/ като Кавръка
                    Смея да направя предположение,че не изтъкваш тоя факт,че си от"новософиянците",когато се запознаеш или просто общуваш с кореняк софиянците.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Тия данни на НСИ са неточни,щото не е задължително при емиграция да се смени адресната регистрация. Затова истината лъсва при преброяването. Не случайно очакваха намалението да е с 500 хиляди, а то се оказа с 850 хиляди души за 10 години.
                      Колкото до българите в чужбина-второто поколение са напълно интегрирани, а третото са си чисти немци,испанци и така нататък. А в САЩ пък на никой не му пука откъде си.
                      Колкото до презрението-и в тоя форум някои софиянци с презрение се отнасят към мен затова ,че не живея в София, така че недей точно тая тема да засягаш. Всеки е наясно какво е отношението на софиянци към хората от провинцията.Твоя приятел Лорда почти всяка вечер ми се подиграва,че живея в къща на село,а не в панелка в Люлин.
                      В Сащ е така, в Европа има да почакаш..., а аз съм селянче, не съм Софиянец кореняк / от Карлово учил в Пловдив/ като Кавръка

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                        Е бива ли така да приказваш за Гоцето ?! То е БЕТОН !.....Кога съм казал нещо лошо за Папура ?
                        прав си, сори.
                        изнервен съм от зеленото
                        сега и лихви по ипотечките искат да вдигат
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          хм... те на тези цени ли за взимали, че им смяташ % ако да грабвай новия чифт маратонки и давай турче по строителите да вземеш нещо на зелено за по 1800-2000 кв и ще си като немски фонд...
                          Доходността се смята спрямо моментната пазарна цена, а не спрямо когато какво си взимал защото винаги може да продадеш на СЕГАШНАТА цена.
                          Ако смятам доходността ми през цената която съм плащал, то не мога да сметна колко много процента са сега...ама не е тва начина... поне за мен

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                            И какво им е на Мароканците? Виж как прегазиха Португалия, Белгия, Испания...Нищо чудно и франсетата да го отнесат. Защо мислиш дребния полуграмотен крадец Ганьо за по-добра стока от Фанатизирания Хасан?
                            Ти си пристрастен, все пак гаджето ти е мароканец.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                              Имаше, от 2020 години насам миграцията е положителна за страната. Живееш в миналото.
                              По-високите доходи там вървят с много по-високи разходи и най важното и 5 поколения нататък ще бъдат чужденци.... Никакви пари не могат да компенсират това....Ето Берти колко пъти е бил обиждан за произхода му тук във форума ? Макар и аз лично да не знам нищо лошо за Арменците,,,имах и гадже Арменка едно време за кратко ..... Не мислиш ли че е несправедливо ?
                              Защо си мислиш , че Българите които са били презирани от векове и хилядолетия на Запад по религиозно, етническа или комунстическа причина биха имали по-добро бъдеще ?! аПсурТ....
                              Тия данни на НСИ са неточни,щото не е задължително при емиграция да се смени адресната регистрация. Затова истината лъсва при преброяването. Не случайно очакваха намалението да е с 500 хиляди, а то се оказа с 850 хиляди души за 10 години.
                              Колкото до българите в чужбина-второто поколение са напълно интегрирани, а третото са си чисти немци,испанци и така нататък. А в САЩ пък на никой не му пука откъде си.
                              Колкото до презрението-и в тоя форум някои софиянци с презрение се отнасят към мен затова ,че не живея в София, така че недей точно тая тема да засягаш. Всеки е наясно какво е отношението на софиянци към хората от провинцията.Твоя приятел Лорда почти всяка вечер ми се подиграва,че живея в къща на село,а не в панелка в Люлин.
                              Last edited by mirodes; 12.12.2022, 20:24.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                                Видя ли колко е доходността в Мюнхен ? За тези имотни компании предвид сложността да актуализират наемите е под 2%.....
                                Шшшшт тихо, тъщата е велика :-)
                                хм... те на тези цени ли за взимали, че им смяташ % ако да грабвай новия чифт маратонки и давай турче по строителите да вземеш нещо на зелено за по 1800-2000 кв и ще си като немски фонд...

                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X