IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ПРОМОЦИОНАЛНА ЦЕНА валидна до 20.12.2022г.

    https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...66548519014583

    Коментар


    • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение
      Euribor 3 M - тук няма спирачка
      28.11.2022 1,954 %
      https://www.euribor-rates.eu/de/aktu...satz-3-monate/
      Mного болка очаква хората с дългове ,не говоря за лихвите а по съвсем друга линия

      Коментар


      • Euribor 3 M - тук няма спирачка
        28.11.2022 1,954 %
        https://www.euribor-rates.eu/de/aktu...satz-3-monate/

        Коментар


        • JPY Housing Starts (YoY) (Oct) -1.8% -1.3% 1.1%
          CNY Manufacturing PMI (Nov) 48.0 49.0 49.2

          Къде са Азиатските Тигри, къде е Балканския лъв?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от MrCurious Разгледай мнение

            Как не ги е срам още да разстягат лукуми...
            Разтягаме ластиците дето ще Ви изплющят силно и запомнящо се

            Коментар


            • Поздрави на Песимиста с тази статия,2023 година ще е неговата ИСТИНСКА година подчертавам..

              https://www.bloombergtv.bg/a/35-bloo...na-pesimistite

              2023: Годината на песимистите Кристин Акино, Bloomberg
              20:00 | 29 ноември 2022
              Преводач: Мария

              Коментар


              • https://www.capital.bg/politika_i_ik...to_na_lihvite/

                Изказване вчера пред Европарламента,който спекулира със заден ход относно затягането ще остане разочарован

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

                  Да, потвърждавам. Подведен по двамата Берти и Кавръка, за малко да не купя 2017. Бях в дилема..., Не че щях да ги обвиня, че не съм. Мое решение си е.
                  Но фактите са такива. Локуми, ластици, кой щял да плува без гащи и т.н.
                  Ако ги бях слушал, щях да купя една стая по-малко или да не купя.
                  Пу, пу..


                  ​​​​
                  Как не ги е срам още да разстягат лукуми...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                    Само Джони превъртя един във Вазов за отрицателна бройка и затърси на Козяк. Ама там беше 2000€ квадрата още 2016 някъде.
                    На този не му вярвам за нищо, голям фантазьор е.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                      Не съм купил ,щото не играя с валута и от 1.72лв до 2лв, не ме вълнуват тия 14% в отрязък от време в който несмогвам работата да си свърша .
                      ПП Едно е да държиш паре , друго е да въртиш кешови игри, трето е да инвестираш ,четвърто е да си бизнесмЪн а последно е да си бизнесмЪн инвеститор мелЕонер !
                      ПП Аз бизнесмен не съм , аз съм вифаджия активист със слаба култура !
                      ПП И аз не чух отговора на въпроса , защо тряааше да се купува тогава , за да се продава на връх , за да ги държиш , или за .... ?!
                      Абе за долара важи следното правило...
                      Записвай си ...докато си жив дръж долари,няма значение горе или долу...средно във времето си винаги отгоре...това е ...
                      Хората с бизнеси държат или долари или златни наполеони

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

                        Забий още два три пирона и може да стане майстор от тебе :-)
                        Тука напоследък видях че ставам за майстор,послвдния месец около ВиК дейности.
                        Щом извадих ръждясал скъсан винт от банята заедно с дюбела от плочката без да я разбия ,сам си направи сметката що за майстор съм и какви заложби имам.Ползвах и бормашина със бургии на Бош за метал,операцията беше тънка но успешна иначе...нови плочки...не е за всеки тая работа...но трябва да огледам имам и идеи за шпакловка

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          КТБ фалира 2014-та, до края на 2015-та беше момента за капитала, до 2016-та за по-късно осъзналите се
                          от 2017-та нататък наблюдаваме каквото предположих, че ще се случи - куцо и сакато ще се юрне да спасява кеша в тули

                          когато тълпите лудуват - умните пасуват и обратно

                          във времена в които най-активни на пазара са разни мекащи брокери от харманли, а лъвчета на 30 захлупват всичко което мърда с ипотеки - не мисля, че има смисъл даже на оглед да се ходи. Има смисъл който има пари да строи и да им сипва на 'инвеститорите' - там печалбата се взима при сделката и кой откъдето е.
                          Берти няма да се съглася с тебе за пръв път . Врачка за преди година и аз съм . Мненията са ти уклончиви и двуяки в стил "Ако си гладен ще ядеш но може и да не ядеш " /изключвам Алтерко/ !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                            Тогава когато трябваше да купиш не купи,сега ме питаш какво става с долара когато хората или продават или се готвят да продават и излизат от долари...това стана Не знам какъв бизнесмен си честно?
                            Ела да те запозная с един чичо бизнесмен,малък разбира се ,цял живот кеша и парите на фирмата са в долари,защото всичкия бизнес в света държи и търгува с долари,та затова те питал що за бизнесмен си ?
                            Щом досега не си го разбрал,от ден първи когато въртиш бизнеса ...
                            Не съм купил ,щото не играя с валута и от 1.72лв до 2лв, не ме вълнуват тия 14% в отрязък от време в който несмогвам работата да си свърша .
                            ПП Едно е да държиш паре , друго е да въртиш кешови игри, трето е да инвестираш ,четвърто е да си бизнесмЪн а последно е да си бизнесмЪн инвеститор мелЕонер !
                            ПП Аз бизнесмен не съм , аз съм вифаджия активист със слаба култура !
                            ПП И аз не чух отговора на въпроса , защо тряааше да се купува тогава , за да се продава на връх , за да ги държиш , или за .... ?!
                            Last edited by pa4anga; 29.11.2022, 23:31.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                              Берти, ама ти още от 2016 сриваше имотиту с десетки проценти....не от 2018...Не се стеснявай да си го припомниш :-)
                              КТБ фалира 2014-та, до края на 2015-та беше момента за капитала, до 2016-та за по-късно осъзналите се
                              от 2017-та нататък наблюдаваме каквото предположих, че ще се случи - куцо и сакато ще се юрне да спасява кеша в тули

                              когато тълпите лудуват - умните пасуват и обратно

                              във времена в които най-активни на пазара са разни мекащи брокери от харманли, а лъвчета на 30 захлупват всичко което мърда с ипотеки - не мисля, че има смисъл даже на оглед да се ходи. Има смисъл който има пари да строи и да им сипва на 'инвеститорите' - там печалбата се взима при сделката и кой откъдето е.

                              Last edited by bertram; 29.11.2022, 23:18.
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                Дай ,аз ще дойда нямам опит гледах няколко клипа ще станат нещата ,тънко ще ти взема ха ха
                                Забий още два три пирона и може да стане майстор от тебе :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X