IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

    Ако не си имал яхта трябва да знаеш, че има два много щастливи момента. Първия е когато купиш яхтата, втория е когато я продадеш.
    Байлора не знам каква яхта ще купува и за кога ,една лека буря и ще продава на пожар.Разбирам да е роден морски вълк, и то старо куче шоп как го виждаш от утре бургаски морски вълк ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

      Ако не си имал яхта трябва да знаеш, че има два много щастливи момента. Първия е когато купиш яхтата, втория е когато я продадеш.
      Tи имал ли си? Или само си чел тази премъдра мисъл?

      Коментар


      • Кой обясняваше, че хубавите апартаменти не седяли празни?

        Давам под наем тристаен напълно обзаведен-дългосрочно:Хол с кухня и две спални,голяма тераса с барбекю зона.Ново строителство,слънчев и топъл.
        С две подземни паркоместа.
        Адрес:бул.Сливница173(до пожарната)
        Наем:1000 лв.с предплата.

        Не знам от кога е на обява, но е луксозно обзаведен.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от corner Разгледай мнение

          Когато активите станат токсични , трябва да се избягват и изоставят .
          Щом го казваш, ти явно си много опитен инвеститор в различни видове активи, които в един момент се е наложило да изоставиш. Разкажи за своя огромен опит в инвестирането, за да се поучим и ние скромните инвеститори в активи. Нали всеки един успешен и голям многомилионен инвеститор, става филантроп и пише книги за битието си и дава формула за успеха. Та, аз, предполагам и други, очакваме с трепет, уроците на инвеститора corner

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

            Че, то едното не пречи на другото
            Ако не си имал яхта трябва да знаеш, че има два много щастливи момента. Първия е когато купиш яхтата, втория е когато я продадеш.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              ама те и яхтата може да измъкнат от бъдещия гараж на центъра на бургас
              я по-добре раздай всичко на бедните и нуждаещите се и да видиш как ще ти олекне
              Това мислех да направя, но чакам Накавръка да даде тон за песен с неговия депозит

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                ..... инвеститорите сме трагични, ако инвестираме в активи, трябва да инвестираме в пасиви....
                Когато активите станат токсични , трябва да се избягват и изоставят .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  Яхта,ти за тия пари дето наби можеше да си купиш яхта като жилище ,малко по скъпа и хем морски имот ама подвижен ,това е ,сега можеше да кръстосват моретата ама ...
                  Че, то едното не пречи на другото

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                    Ами, обикновено, когато съм инвестирал в хляб, на третия ден го изхвърлям, щото е плесенясал, но акциите ми на БФБ, не ги следя редовно, щото са ми пренебрежима част от портфейла, както и жълтото, заради което рядко ги прекалкулирам. Виж непубличните, са ми донесли вече 1000% дивидент от покупната им цена през 2011г.

                    ПП.Викаш, инвеститорите сме трагични, ако инвестираме в активи, трябва да инвестираме в пасиви. Донякъде си прав, вече съм на възраст да инвестирам в пасив като яхта, която ще ми носи безмерна наслада на цената на заровеното жълто в двора, което хем го не виждам, хем не мога да спя нормално от мислите, че някой ще ми го изрови и открадне.
                    ама те и яхтата може да измъкнат от бъдещия гараж на центъра на бургас
                    я по-добре раздай всичко на бедните и нуждаещите се и да видиш как ще ти олекне
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                      Ами, обикновено, когато съм инвестирал в хляб, на третия ден го изхвърлям, щото е плесенясал, но акциите ми на БФБ, не ги следя редовно, щото са ми пренебрежима част от портфейла, както и жълтото, заради което рядко ги прекалкулирам. Виж непубличните, са ми донесли вече 1000% дивидент от покупната им цена през 2011г.

                      ПП.Викаш, инвеститорите сме трагични, ако инвестираме в активи, трябва да инвестираме в пасиви. Донякъде си прав, вече съм на възраст да инвестирам в пасив като яхта, която ще ми носи безмерна наслада на цената на заровеното жълто в двора, което хем го не виждам, хем не мога да спя нормално от мислите, че някой ще ми го изрови и открадне.
                      Яхта,ти за тия пари дето наби можеше да си купиш яхта като жилище ,малко по скъпа и хем морски имот ама подвижен ,това е ,сега можеше да кръстосват моретата ама ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от corner Разгледай мнение

                        Това обикновено е трагедията на инвестиралите в активи . Хляба ти се качва с 80% , докато акцията ти пада с 80% .
                        Но то не е ефект от днес , а от минали времена , когато при дефлация акцията не е поевтиняла , а съвсем неуместно е скочила многократно .
                        Ами, обикновено, когато съм инвестирал в хляб, на третия ден го изхвърлям, щото е плесенясал, но акциите ми на БФБ, не ги следя редовно, щото са ми пренебрежима част от портфейла, както и жълтото, заради което рядко ги прекалкулирам. Виж непубличните, са ми донесли вече 1000% дивидент от покупната им цена през 2011г.

                        ПП.Викаш, инвеститорите сме трагични, ако инвестираме в активи, трябва да инвестираме в пасиви. Донякъде си прав, вече съм на възраст да инвестирам в пасив като яхта, която ще ми носи безмерна наслада на цената на заровеното жълто в двора, което хем го не виждам, хем не мога да спя нормално от мислите, че някой ще ми го изрови и открадне.
                        Last edited by Bailor; 13.12.2022, 21:15.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          хм... Варна няма и 1/3 от София, а обявите за под наем са повече от тези в столицата
                          що така?

                          на мен ми прилича на хайп сред работещите по корабите да си вложат парите - наемче да капе..
                          Щото половината не са реални. Самият ти беше копирал нереална обява. Няма такива апартаменти , няма такива фирми и няма такива цени. Влез в реална тема за имоти и виж какво пишат хората, търсещи и отдаващи. Елате малко на себе си и запазете връзка с реалността де..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                            Инфлацията на банкетите е следната: коледен банкет в ☆☆☆☆ хотел преди 3 години-25лв. куверт. Тази година -60лв., а някои искат 20% дискаунт при имотите, палячовци...
                            Това обикновено е трагедията на инвестиралите в активи . Хляба ти се качва с 80% , докато акцията ти пада с 80% .
                            Но то не е ефект от днес , а от минали времена , когато при дефлация акцията не е поевтиняла , а съвсем неуместно е скочила многократно .

                            Коментар


                            • Аз купих тристаен преди месец. Сега почвам ремонт, но с майсторите е страшно.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                                Преди години коментирахме 1 такъв апарт на Незабравкка мисля ако помниш ...беше под или 1000 евро, ама беха двама на 60-70 по спомен и ако са комуняги можеше да доживеят до 100-ака....:-) Та накрая не е ясно ко става ако те надживеят :-))))
                                Ако те надживеят наследниците ти печелят хахаха

                                Коментар

                                Working...
                                X