IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
    Честита астрономическа зима! За хората, които не познават сезоните......


    https://www.dnes.bg/stranata/2022/12...opliane.554616
    Айде хаирлия да е. Не се сбъднаха прогнозите за спад през есенна 70 процента. Дано зимата се случи, че инак изпадате в много неловка ситуация. Пък ако не тая зима, до 29та много зими предстоят.
    Това с балончето и мишлето беше чудесно попадение, много добре ви се получава.
    Last edited by Meandmyself; 21.12.2022, 09:09.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ivanvg93 Разгледай мнение

      Чакай да напиша от втория профил.

      Каврък, не бих те уволнил. Защото имам достатъчно опит още на интервюто да те отсея, че само ще ми философстваш и губиш пари, следователно не бих те наел.

      Друго си е живота на шефчето. Под 50 бинки чисто на месец трудно падам, а на моите им дам по 2-3 и се радват. Даже днеска съм буден по никое време, ама и не бързам... Наемите си вървят, служителите си работят, аз си спинкам до обед като ми е кеф.
      И като се събуди беше с отвити крака, а?

      Коментар


      • Честита астрономическа зима! За хората, които не познават сезоните......


        https://www.dnes.bg/stranata/2022/12...opliane.554616

        Коментар


        • Много народ с развинтена фантазия ив двата лагера

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ivanvg93 Разгледай мнение

            Чакай да напиша от втория профил.

            Каврък, не бих те уволнил. Защото имам достатъчно опит още на интервюто да те отсея, че само ще ми философстваш и губиш пари, следователно не бих те наел.

            Друго си е живота на шефчето. Под 50 бинки чисто на месец трудно падам, а на моите им дам по 2-3 и се радват. Даже днеска съм буден по никое време, ама и не бързам... Наемите си вървят, служителите си работят, аз си спинкам до обед като ми е кеф.
            и накрая всичко на кредит
            найс а?
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • https://trafficnews.bg/bulgaria/kolk...000-lv-265419/

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

                Разбира се, че сме един профил.Вие сте невероятно интелигентен. Да използвам случая да попитам, наистина ли, без майтап, сте академичен преподавател? Ако сте такъв, не е ли странно, че от пет години говорите за срив на цени и дефлация и говорите ли такива лудости на студентите, или ги запазвате само за тази клета тема?
                Чакай да напиша от втория профил.

                Каврък, не бих те уволнил. Защото имам достатъчно опит още на интервюто да те отсея, че само ще ми философстваш и губиш пари, следователно не бих те наел.

                Друго си е живота на шефчето. Под 50 бинки чисто на месец трудно падам, а на моите им дам по 2-3 и се радват. Даже днеска съм буден по никое време, ама и не бързам... Наемите си вървят, служителите си работят, аз си спинкам до обед като ми е кеф.
                Last edited by ivanvg93; 21.12.2022, 03:00.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение


                  Ясно е, че сте един профил, ама.... кой ви е разрешил да си мечтаете на глас, че може да сте шефчета!?
                  Разбира се, че сме един профил.Вие сте невероятно интелигентен. Да използвам случая да попитам, наистина ли, без майтап, сте академичен преподавател? Ако сте такъв, не е ли странно, че от пет години говорите за срив на цени и дефлация и говорите ли такива лудости на студентите, или ги запазвате само за тази клета тема?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение
                    https://www.youtube.com/watch?v=u0yi...мойблог

                    Вижте клипчето. Не вярвам германците много-много да се застоят в Германия. Ще им трябват квартири тъдява.

                    В моята кооперация от 20 ап. вече 3 са заети от германци. В св.св. Константин и Елена навсякъде се чува немска реч.
                    Къде я чу тая немска реч и то посред зима в Св. Константин?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      Ха ха ха ха ха ха ха ха

                      Левонката ги закова, Топ Топ Топ...и то другари огън от медиите на г-н Байлор...Как може ?Как може ???

                      Това е добро ,страхотна извадка за нашето Мише от Младост...


                      Цитат от статията :

                      Той посъветва хората да не изпадат в паника за следващата година, защото човек под стрес взима грешни решения, предаде
                      Ами, ще страдаме, ясно е. Стискай палци Кавръче, освен да си намериш мечтаното ЕПК, и ние да не сме потънали много.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                        Освен пуканки и джанки банкерската сурвачка януари май ще включва и едни 20-30% за отскок........

                        https://www.24chasa.bg/biznes/article/13359856
                        Ха ха ха ха ха ха ха ха

                        Левонката ги закова, Топ Топ Топ...и то другари огън от медиите на г-н Байлор...Как може ?Как може ???

                        Това е добро ,страхотна извадка за нашето Мише от Младост...


                        Цитат от статията :

                        Той посъветва хората да не изпадат в паника за следващата година, защото човек под стрес взима грешни решения, предаде

                        Коментар


                        • Освен пуканки и джанки банкерската сурвачка януари май ще включва и едни 20-30% за отскок........

                          https://www.24chasa.bg/biznes/article/13359856

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение


                            Ясно е, че сте един профил, ама.... кой ви е разрешил да си мечтаете на глас, че може да сте шефчета!?
                            Фейк профилчета

                            Коментар


                            • https://www.youtube.com/watch?v=u0yi...мойблог

                              Вижте клипчето. Не вярвам германците много-много да се застоят в Германия. Ще им трябват квартири тъдява.

                              В моята кооперация от 20 ап. вече 3 са заети от германци. В св.св. Константин и Елена навсякъде се чува немска реч.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                                стига си продвал и пресмятал имоти от които имаш 1/2 (по ясни причини)

                                гледай останалите топ инвестиции
                                Берти то по тая логика ти ни за земи ни за имоти трябва да говориш

                                Коментар

                                Working...
                                X