IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    На 3 декември бяхме 9 човека - напълни се и се пръсна по шевовете от народ. Сигнал пяха, но час някъде. Сметката ни беше 763 лв. Без да се напъваме кой знае с какво.
    Да не си наминавал и ти тъдява.

    Точно в този момент не, нооо доволно чести го посещавам… като за Плевен държат определено качество и стил.. но ценовата листа последно време конкурира доста по така места..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

      мнението ми е, че тепърва ще се сговни икономиката, но понеже не спираш за този гараж (не конкретния от търга, за бургаски гараж) - гледай каквото има наред.
      никой не ти е казал йок това сега веднага е момента. може да се окаже куцо (няма снимки), но като имаш зор ходиш и гледаш.

      аз другата седмица ще си купя още малко земя, че се договорих на устройваща ме цена. скромно, но колкото толкова - капка по капка вир
      Добре вършиш Берджо, добре ми и показваш. Можем да контактуваме нормално с теб, така и с Кавръка, ние сме едно, ако се замислиш, няма нужда от хейт.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

        На 780м. хм. първо ще го измеря, после ще помисля. Благодаря за усилието да го премериш и да ми го предложиш! Ако се окаже оферта, нали не мислиш, че ще избягам от благодарност и почерпка?
        мнението ми е, че тепърва ще се сговни икономиката, но понеже не спираш за този гараж (не конкретния от търга, за бургаски гараж) - гледай каквото има наред.
        никой не ти е казал йок това сега веднага е момента. може да се окаже куцо (няма снимки), но като имаш зор ходиш и гледаш.

        аз другата седмица ще си купя още малко земя, че се договорих на устройваща ме цена. скромно, но колкото толкова - капка по капка вир
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

          трудно е да ви разбере човек вас 'ленд-лордовете'

          на 780метра е от храма, а дали е спрял или не пазарът 2029-та ще си на около 60г ... до тогава ли ще чакаш заветниня гараж ?!?
          подигравате го кавръчето, но май някой друг ще е като пичовете от рекламата на ратко

          ако цената те устройва и имаш пари (с тия потребителски си леко подозрителен ) - действаш, а ако нямаш кинти не се чудиш кое как прави кавръка, който има 100К+ ойро (толкова не си имал), но не му се дават всичките за някоя дупчица, че после да сте на едно дередже..

          както казах на миендмай - пускаш на минимума и ако стане имаш гараж за 10к евро ако не стане здраве, но за такъв търг се иска да имаш парите с приказки на едро ... не става.

          остава варианта да си наемеш - оказа се , че в Бургас център има доста места под наем на колко 120-150 кинта на месец ще си намериш и това е алтернатива
          На 780м. хм. първо ще го измеря, после ще помисля. Благодаря за усилието да го премериш и да ми го предложиш! Ако се окаже оферта, нали не мислиш, че ще избягам от благодарност и почерпка?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
            Е, тогава, що ми предлагаш при НЕспрял пазар, че и на 2км. от центъра, където съм аз? Предпочитам да изчакам, я Кавръчето какво чакане му удари 5 години!!!!! В района около мен има два нови строежи и един зарязан на зелено, не се знае откога. Там може да изкочи нещо
            трудно е да ви разбере човек вас 'ленд-лордовете'

            на 780метра е от храма, а дали е спрял или не пазарът 2029-та ще си на около 60г ... до тогава ли ще чакаш заветниня гараж ?!?
            подигравате го кавръчето, но май някой друг ще е като пичовете от рекламата на ратко

            ако цената те устройва и имаш пари (с тия потребителски си леко подозрителен ) - действаш, а ако нямаш кинти не се чудиш кое как прави кавръка, който има 100К+ ойро (толкова не си имал), но не му се дават всичките за някоя дупчица, че после да сте на едно дередже..

            както казах на миендмай - пускаш на минимума и ако стане имаш гараж за 10к евро ако не стане здраве, но за такъв търг се иска да имаш парите с приказки на едро ... не става.

            остава варианта да си наемеш - оказа се , че в Бургас център има доста места под наем на колко 120-150 кинта на месец ще си намериш и това е алтернатива
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              имам чувство, че не си лошо момче, но защо толкова се срамуваш от държавата и рода си.
              ако идеш там като кретенчо, плах, мургав, свит и да врачуваш, няма да те приемат добре и ти няма да ги харесаш
              отиди там с достойнство и се дръж като гражданин на държава с минало и 1300+ години история
              ако се съмняват нещо, разкажи им, кой спира арабското нашествие към европа, кажи им и за дойран
              и други неща, които си запомнил от училише
              единственото лошо отношение, което съм получавал беше в хърватска. в далечната 2008
              сервитьорката беше решила, че няма време за нас, не знам по каква нейна си причина.
              един босненец от съседна компания, мюсуманин и тегли няколко майни на техния си език и се получиха нещата.
              но без самочувствие не става.
              Джонката е ползвал немски, един от най омразните езици за чехите. Не случайно в славянските наречия идва думата немец, демек, този който ни завладява територията, оножда жените ни и ни пали къщите, не го разбираме като реч, той е ням, той е немец. Нищо чудно, че не са го харесали Джонката, още повече, че мургав немец не са виждали и са го помислили за агент на ЩАЗИ, и не са били далече от истината, щото той е отроче на баща си от ДС, а те, не просто не дават добри плодове, те не даряват света с плодове.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                Аз нямах време да ходя много из центъра, защото стоях в един офис на клиенти извън града повечето време. В стария град имаше огромни тълпи заради коледния пазар. Само в Понеделник вечеряхме целият екип в Малостранската Беседа, после по ул. Нерудова ходихме пеша до замъка. Общо взето не видях някъде да има хартийка, тротоарите и паважът блестяха.

                В София какво хубаво може да види човек освен мизерия, боклуци и диви селяндури? Едно място няма дори в идеалния център, където да е ОК и където поне малко да прилича на европейски град. Старинните ни руини на Сердика смърдят на опикано. Как да се чувстваш европеец в такъв град, кажи ми.
                имам чувство, че не си лошо момче, но защо толкова се срамуваш от държавата и рода си.
                ако идеш там като кретенчо, плах, мургав, свит и да врачуваш, няма да те приемат добре и ти няма да ги харесаш
                отиди там с достойнство и се дръж като гражданин на държава с минало и 1300+ години история
                ако се съмняват нещо, разкажи им, кой спира арабското нашествие към европа, кажи им и за дойран
                и други неща, които си запомнил от училише
                единственото лошо отношение, което съм получавал беше в хърватска. в далечната 2008
                сервитьорката беше решила, че няма време за нас, не знам по каква нейна си причина.
                един босненец от съседна компания, мюсуманин и тегли няколко майни на техния си език и се получиха нещата.
                но без самочувствие не става.
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                  Така на слука да позная за предимствата....Чехкините дали имат нещо общо ? :-)
                  Неповторима атмосфера, повече бели, емигранти от Русия, Македония, Китай и Тайван даже, изключително уреден градски транспорт, метро, трамове, чехкините отстъпват мисля на нашите.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    Днеска е имало разговор между Радев и шефката на ЕЦБ,има в нета материал. Обсъдена е ценовата стабилност ,нали сам разбираш че това ОЛП е вятър и мъгла,но показва посоката.Нашите банки козируват на шефовете навън.Щом е тръгнала лавината ,има си механизми,нали видя как променят това,онова по индексите от днеска за утре.
                    Аз исках да подчертая невежеството на Папазов, че всички кредити били обвързани с ОЛП на БНБ, което е дълбоко невярно и изключение. Даже тук един понижител, се кълнеше, че няма такива кредити, но аз опонирах, че има. Моят предишен потребителски беше ОЛП на БНБ + твърда надбавка от 6,8% . Последните три години, да не кажа и повече, си плащах 6,8% лихва, щото ОЛП на БНБ, беше 0,00%. Друг е въпроса, че тази лихва не я усещах, щото беше за кредит с три пъти по-малък размер, но и другото вярно, че беше и при двойно по-нисък мой доход преди 10 години.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                      ХаХХАААААААЙХХАААОО ТОЗИ ПУРКО ПАПАЗОВ В 8МАТА МИНУТА И ПОЛОВИНА ИЗТЪРСИ НАЙ-ГРАНДИОЗНАТА ГЛУПОСТ ЧЕ ВСИЧКИ ЛИХВИ ПО КРЕДИТИ В БГ БИЛИ ОБВЪРЗАНИ С ОЛП+ НАДБАВКА. АЗ СЪМ ИМАЛ ТАКЪВ КРЕДИТ САМО В АЛИАНЦ И 3 ГОДИНИ ПЛАЩАХ САМО НАДБАВКАТА, ЩОТО ОЛП БЕШЕ НУЛА ЗЕРО
                      Днеска е имало разговор между Радев и шефката на ЕЦБ,има в нета материал. Обсъдена е ценовата стабилност ,нали сам разбираш че това ОЛП е вятър и мъгла,но показва посоката.Нашите банки козируват на шефовете навън.Щом е тръгнала лавината ,има си механизми,нали видя как променят това,онова по индексите от днеска за утре.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        по някаква случайност бях преди около месец в прага.
                        джонка, това е туристическа дестинация и там малцина говорят чешки. чехите трябва да са свикнали с това отдавна.
                        и не мога да кажа, че ми е направило впечатление да се престарават с чистенето.
                        като разлика мога да отбележа, че си пазят природата. по реката /вълтава/ видях видри и нутрии!?, в чертите на града, да не кажа в центъра.
                        сега да не се обидиш, но ти някакви пътеписи от преди 40 години ли цитираш или
                        наистина навсякъде виждаш само лошото?
                        Аз нямах време да ходя много из центъра, защото стоях в един офис на клиенти извън града повечето време. В стария град имаше огромни тълпи заради коледния пазар. Само в Понеделник вечеряхме целият екип в Малостранската Беседа, после по ул. Нерудова ходихме пеша до замъка. Общо взето не видях някъде да има хартийка, тротоарите и паважът блестяха.

                        В София какво хубаво може да види човек освен мизерия, боклуци и диви селяндури? Едно място няма дори в идеалния център, където да е ОК и където поне малко да прилича на европейски град. Старинните ни руини на Сердика смърдят на опикано. Как да се чувстваш европеец в такъв град, кажи ми.
                        Last edited by ejonny2376; 07.12.2022, 19:51.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                          Гледам, че същата банка са пуснали и една друга реклама! И подозирам, че самите те дори не осъзнават колко пророчески може да се окаже избора им на песен /а може пък посланието хич да не е случайно/!
                          Бая ЛИЛАВ ЦВЯТ се очертава догодина............... (и не го казвам със задоволство!!)
                          Гледам, не ползваш поддържащи тезата емотиконки, но щом бързаш да си изложиш тезата, значииииии......

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                            https://www.youtube.com/watch?v=LK9-x11WFV4

                            ПУК ПУК ....

                            КАКВО СЕ СЛУЧВА С ВСИЧКИ ХОРА ДЕТО ВЗЕХА ИПОТЕКИ ?

                            ИНТЕРЕСНА ТЕМА

                            КАКВО СТАВА С ИМТНИЯ БАЛОН ?

                            ПУК ПУК
                            ХаХХАААААААЙХХАААОО ТОЗИ ПУРКО ПАПАЗОВ В 8МАТА МИНУТА И ПОЛОВИНА ИЗТЪРСИ НАЙ-ГРАНДИОЗНАТА ГЛУПОСТ ЧЕ ВСИЧКИ ЛИХВИ ПО КРЕДИТИ В БГ БИЛИ ОБВЪРЗАНИ С ОЛП+ НАДБАВКА. АЗ СЪМ ИМАЛ ТАКЪВ КРЕДИТ САМО В АЛИАНЦ И 3 ГОДИНИ ПЛАЩАХ САМО НАДБАВКАТА, ЩОТО ОЛП БЕШЕ НУЛА ЗЕРО

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                              Гледам, че същата банка са пуснали и една друга реклама! И подозирам, че самите те дори не осъзнават колко пророчески може да се окаже избора им на песен /а може пък посланието хич да не е случайно/!
                              Бая ЛИЛАВ ЦВЯТ се очертава догодина............... (и не го казвам със задоволство!!)

                              5% сега,представям си какво следва

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                                Аз съм реалист и разговарям с хора от различни точки на света и с различни нива на доходи. Не стоя като теб в офиса на инвеститора Т да разтягам локуми из форумите колко били ценни БГ имотите и колко сме били изпреварили водещи европейски градове и икономики. Чехите са гадни като хора и не ме кефят - расисти, мразят всичко дето не говори чешки, най-вече немци и руснаци, но и като им заговориш на английски пак те гледат накриво. Но поне си поддържат града чист, културните им богатства са недокоснати и за всеки мърляч има най-строги санкции. В София попадаш на безобразна свинщина - средната цена на апарт в София трябва да е поне 20 пъти по-ниска отколкото в Прага. Контрастът е огромен, няма как в Прага цените да са 5000 с тенденция надолу, а в София 3000 и ръстовете да продължават.
                                по някаква случайност бях преди около месец в прага.
                                джонка, това е туристическа дестинация и там малцина говорят чешки. чехите трябва да са свикнали с това отдавна.
                                и не мога да кажа, че ми е направило впечатление да се престарават с чистенето.
                                като разлика мога да отбележа, че си пазят природата. по реката /вълтава/ видях видри и нутрии!?, в чертите на града, да не кажа в центъра.
                                сега да не се обидиш, но ти някакви пътеписи от преди 40 години ли цитираш или
                                наистина навсякъде виждаш само лошото?
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X