IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Супер си ,давай още ипотеки и заеми докато се задавиш от дългове ...пазара има нужда от още такива като теб,ипотечни инвеститори
    той се е удавил, още не знае че е мъртъв.
    Засега е изял банана у сураттефтера и дошъл тука да ръси ли ръси умности
    Last edited by bota156; 16.12.2022, 19:33.
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ivanvg93 Разгледай мнение
      Без да броим наемите съм си удвоил парите от капиталовата, а вноските никак не ми тежат.
      Кай ся как става номера с капиталовата?!

      Реална печалба ли е........... или потенциална!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ivanvg93 Разгледай мнение

        Мале, верно. Прав си. Като се замисля наистина здраво съм се набил. И мен, и децата ми, и внуците набутах. Как ме подхлъзнаха с техните номерца, мамичката им банкерска, дължа към милион и нещо лева към днешна дата.

        От 2020-та съм се набутал с 4 апартамента (всеки с ипотека). Без да броим наемите съм си удвоил парите от капиталовата, а вноските никак не ми тежат. Сега глася и петия, покупка директно с наемател, да си го чувам.
        Супер си ,давай още ипотеки и заеми докато се задавиш от дългове ...пазара има нужда от още такива като теб,ипотечни инвеститори

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ivanvg93 Разгледай мнение

          Мале, верно. Прав си. Като се замисля наистина здраво съм се набил. И мен, и децата ми, и внуците набутах. Как ме подхлъзнаха с техните номерца, мамичката им банкерска, дължа към милион и нещо лева към днешна дата.

          От 2020-та съм се набутал с 4 апартамента (всеки с ипотека). Без да броим наемите съм си удвоил парите от капиталовата, а вноските никак не ми тежат. Сега глася и петия, покупка директно с наемател, да си го чувам.
          ооо, направо си изгорел, като гюро михайлов
          ама така е, като не четете накавръка и бертрам
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Пич ,

            Факта че са те успали ,и си се НАБИЛ не е основания да говориш глупости на килограм ,не пречиш де ,говори си .
            Това нама ,онова няма ,ако изобщо се интересуваш ще разбереш че не само лихвите са фактор ,самото изтегляне на ликвидност ,пари ,ще се случи след Март 2023 година .
            Пазарната логика сега е една ,но както историята помни и знае ,тя винаги търпи промени ,особено когато инфлацията е в космоса.
            И за да не си говорим празни приказки ,намери в интернет или където искаш факти,доказателства за това кога не е имало криза и рецесия при такава инфлация ,инфлация в такива размери при такива обстоятелства ВИНАГИ е търпяла след себе си кризи ,безработица ,високи лихви,скъпи кредити ,фалити и така нататък .
            За да не звуча голословно направи си труда ти и ще се убедиш сам .
            Мале, верно. Прав си. Като се замисля наистина здраво съм се набил. И мен, и децата ми, и внуците набутах. Как ме подхлъзнаха с техните номерца, мамичката им банкерска, дължа към милион и нещо лева към днешна дата.

            От 2020-та съм се набутал с 4 апартамента (всеки с ипотека). Без да броим наемите съм си удвоил парите от капиталовата, а вноските никак не ми тежат. Сега глася и петия, покупка директно с наемател, да си го чувам.

            Коментар


            • Пощата още гръцка ли е? Не се продаваха скоро?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                В интерес на истината предния купон [2008] те развяха първи байрака на високите лихви, щото на гръцката им мащеха ѝ бяха омекнали капачките!
                Много се мятат последните години от пощенска - кредитират стабилно на 100% на акт 14 (естествено кредите са обикновенно два - ипотечен и за СМР/потребителски) че даже рекламираха фиксирани ипотечни за кратък период около старта на короната. Нещо прекалено динамична ми идва политиката им - ще ги следя с интерес, че доста често ми влизат в полезрението макар да не съм им клиент.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  ефекта е все по-пълни децки ама не с деца а с чичета
                  И фалирали пишман инвеститори

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    Въпроса е какви са ефектите при вдигането.При всяка криза имаш фаза на възстановяване, тогава всичко е обрулено.Имай предвид че минат ли 5 % лихвите както писах изключително трудно е да ги свалиш с меко приземяване ,защото самите инфлационни процеси вече са вкоренени навсякъде в стопанския живот
                    ефекта е все по-пълни децки ама не с деца а с чичета
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                      И аз така си мислих, но като гледам как се променя всичко и то буквално за месеци, в края на 2023 та ще започнат да вдигат белия байряк ....
                      Въпроса е какви са ефектите при вдигането.При всяка криза имаш фаза на възстановяване, тогава всичко е обрулено.Имай предвид че минат ли 5 % лихвите както писах изключително трудно е да ги свалиш с меко приземяване ,защото самите инфлационни процеси вече са вкоренени навсякъде в стопанския живот

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                        Иди в Пощенска и им кажи, че имаш евраци и ще видиш.
                        Възможно е гърците да са го закъсали просто и затова да дават по-висока лихва по депозитите.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Който се е набил с кредити, жална му майка следващите 5,6 години.
                          И аз така си мислих, но като гледам как се променя всичко и то буквално за месеци, в края на 2023 та ще започнат да вдигат белия байряк ....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                            Няма как ,такива ръстове в цените се борят само с големи рестрикции .Банкерите имат един лаф ,"Сега почваме да събираме"...
                            От тез кво ще съберат?

                            Click image for larger version

Name:	1.jpg
Views:	1
Size:	22.0 КБ
ID:	4001820

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                              Аха, значи да чакаме "оферти" от другите гръчоля, а защо не и от талянци?
                              Ем' ти отде мислиш, че ша додат черните йордеци!?

                              Last edited by Julius_BG; 16.12.2022, 17:45.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                                Още от началото на годината очаквам отново реклами от типа "Не позирай-депозирай".
                                Който се е набил с кредити, жална му майка следващите 5,6 години.

                                Коментар

                                Working...
                                X