IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

    кольо, ходих да гледам и видях и хипер лукс и яка мизерия. Така е в Азия. Ти цял живот крадеш и още си в деЦката. Миризлива е панелната душегубка в Красна Поляна която обитаваш. Ти ще се качиш на луксозен круиз, ама няма да е в този ти живот. Ти ходи до Одрин на пазар и не ме мисли мене.
    Чух, че дон Педро е на път да става баща за втори път. (явно се представя доста добре и не му е само до домати)
    Няма по-голямо нещастие за всеки уважаващ себе си мъж, от това бившата му да узакони новият си мъж, като баща на собственето му дете. Признавам, че и аз съм имал подобни притеснения, но точно ИМОТИТЕ ме спасиха от подобно унижение.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

      кольо, ходих да гледам и видях и хипер лукс и яка мизерия. Така е в Азия. Ти цял живот крадеш и още си в деЦката. Миризлива е панелната душегубка в Красна Поляна която обитаваш. Ти ще се качиш на луксозен круиз, ама няма да е в този ти живот. Ти ходи до Одрин на пазар и не ме мисли мене.
      Чух, че дон Педро е на път да става баща за втори път. (явно се представя доста добре и не му е само до домати)
      колко време беше тоя круиз?
      изпуснал си, че накавръка е способен. и сам е правил ремонти в апартамента...
      в децката, като цяло.
      мисля, че е подлепил тапетите с мечета и таралежи
      и е остъргал сополите от таблата на ъгловото легло, които е лепил още като ученик
      препоръка е

      Коментар


      • https://www.youtube.com/watch?v=hjh0...йПервым

        Наемите в Киев след 10 месеца война

        След 1.2 мин

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

          Ей те този е на 100метра от единия ми.
          На тази градинка съм ял и пил бира ВСЯКА вечер докато бях в Атина.
          Sales Apartment 100 sq.m Nirvana (xe.gr). Евтинджос - 800€
          Ботич, още ми е леко трудно да разбера защо този е 800 евро като в момента цената в Атина ми излиза, че е средно около 2500 ? А и преди като ги беше взел там по 300 ли беше даваха средна цена за Атина 1500....
          Това да не е района на Атинският Факултет ?
          Price per Square Meter to Buy Apartment in City Centre 2,543.55 €
          (4,995.31 лв)
          2,427.83 €
          (4,768.04 лв)
          -4.55 %
          Price per Square Meter to Buy Apartment Outside of Centre 2,428.00 €
          (4,768.38 лв)
          1,554.60 €
          (3,053.11 лв)
          -35.97 %

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Какво се оказа ?
            Че отиде и се върна за да установиш,че от едната мизерия в БГ,то отиде на майната си в другата мизерия ...Аз като ти казвам че Банско,то не иска и не иска да си тръгне от теб ти не вярваш...Цял живот в Холандия ,на финала се наби в десетата дупка на кавала ,всичко си опира до манталитета се оказва ,и пари да ти дадат и каквото и да е ,ти даже нямаш вкус ,не знаеш къде да идеш,буташ се все в дупките ,все в някакви миризливи локации ,даже и за една почивка не знаеш къде да пътуваш...трагедия
            кольо, ходих да гледам и видях и хипер лукс и яка мизерия. Така е в Азия. Ти цял живот крадеш и още си в деЦката. Миризлива е панелната душегубка в Красна Поляна която обитаваш. Ти ще се качиш на луксозен круиз, ама няма да е в този ти живот. Ти ходи до Одрин на пазар и не ме мисли мене.
            Чух, че дон Педро е на път да става баща за втори път. (явно се представя доста добре и не му е само до домати)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

              чакам изборите - ама май само с чакането ще си остана
              турските ли?
              зАбрави.
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                мой човек си
                малко са градинките, на които не съм пил бира
                дай сега да си сверя часовника,
                ти кога планираш турска експанзия
                или ще задържаш
                чакам изборите - ама май само с чакането ще си остана
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                  Ей те този е на 100метра от единия ми.
                  На тази градинка съм ял и пил бира ВСЯКА вечер докато бях в Атина.
                  Sales Apartment 100 sq.m Nirvana (xe.gr). Евтинджос - 800€
                  мой човек си
                  малко са градинките, на които не съм пил бира
                  дай сега да си сверя часовника,
                  ти кога планираш турска експанзия
                  или ще задържаш
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                    Така съм по-съгласен. Що не отнесе 2016 3-тия етаж. Сега го лъзваш петорно и немаше и да ходиш да качваш стълбите.
                    Ей те този е на 100метра от единия ми.
                    На тази градинка съм ял и пил бира ВСЯКА вечер докато бях в Атина.
                    Sales Apartment 100 sq.m Nirvana (xe.gr). Евтинджос - 800€
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      ама и на него ли му дават пари!? охоо
                      е той каза, че случайно е минал през тяхната красна поляна
                      ти са купчо не го мисли, той живее от почивка на почивка
                      и ги редува така, лятна- зимна и после повтаря
                      а като купи и в дружба догодина, има да го гониш, като сополиво цигане влака
                      Холандски социал.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                        Какво се оказа ?
                        Че отиде и се върна за да установиш,че от едната мизерия в БГ,то отиде на майната си в другата мизерия ...Аз като ти казвам че Банско,то не иска и не иска да си тръгне от теб ти не вярваш...Цял живот в Холандия ,на финала се наби в десетата дупка на кавала ,всичко си опира до манталитета се оказва ,и пари да ти дадат и каквото и да е ,ти даже нямаш вкус ,не знаеш къде да идеш,буташ се все в дупките ,все в някакви миризливи локации ,даже и за една почивка не знаеш къде да пътуваш...трагедия
                        ама и на него ли му дават пари!? охоо
                        е той каза, че случайно е минал през тяхната красна поляна
                        ти са купчо не го мисли, той живее от почивка на почивка
                        и ги редува така, лятна- зимна и после повтаря
                        а като купи и в дружба догодина, има да го гониш, като сополиво цигане влака
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                          На месец . Чак ме е страх да погледна какви са цените ....
                          Продава Апартамент 56 кв.м Глифада - Паниония (xe.gr) 215k€ - има няма 6 ПЪТИ
                          Така съм по-съгласен. Що не отнесе 2016 3-тия етаж. Сега го лъзваш петорно и немаше и да ходиш да качваш стълбите.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                            Не е само до това да е до водата, а и водата да става за нещо. И в Сайгон имаше имоти по бреговете на Меконг за милиони долари, но в тая воняща на лайна река не бих отишъл никога повече, камо ли да се изкъпя. В южнокитайско море водата е чиста и топла, но заради отровните гадини, плажовете които нямат предпазни мрежи са практически неизползваеми. (то е все едно да лижеш захар през стъкло). По света има доста плажове без отровни гадини, но пък има доста сърфисти които дават фира като храна за акули.
                            Иначе мизерия има навсякъде, дори в Сингапур имаше квартали като софийските панелни гета като Красна Поляна, където ясно си личеше нископлатената работническа класа, свираща се в имоти под наем или по 2ма 3ма в една деЦка.
                            И хората там пътуват по 80-100 км с мотопед на работа до големия град, а тук нашите сривльовци още се назлъндисват на Самоков, Бобошево и Ихтиман. (нищо след време ще се усетят).
                            Какво се оказа ?
                            Че отиде и се върна за да установиш,че от едната мизерия в БГ,то отиде на майната си в другата мизерия ...Аз като ти казвам че Банско,то не иска и не иска да си тръгне от теб ти не вярваш...Цял живот в Холандия ,на финала се наби в десетата дупка на кавала ,всичко си опира до манталитета се оказва ,и пари да ти дадат и каквото и да е ,ти даже нямаш вкус ,не знаеш къде да идеш,буташ се все в дупките ,все в някакви миризливи локации ,даже и за една почивка не знаеш къде да пътуваш...трагедия

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                              амааа, аз бях на реален круиз, а не на виртуален.
                              Хахаха, при Електроджон не е така. Нека той да разкаже приключенията му от Азия или Ю. Африка. Като му казах къде работи брат ми, като инженер с немските му началници, нещо Джони се скри...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                                В Глифада най-много с 10ина процента да са отхвръкнали.
                                На месец . Чак ме е страх да погледна какви са цените ....
                                Продава Апартамент 56 кв.м Глифада - Паниония (xe.gr) 215k€ - има няма 6 ПЪТИ
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X