IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

    Какво ще рече тотален ремонт? Ремонт на само на кофтора вътре или и изцяло саниране и отвън и общите части? Щото от ЕПК-тата по-големи кочини не съм виждал. По на 15+ етажа, от 2 асансьора само един работи, по стълбищата е канска смрад, НО кофторите - "тотално" отремонтирани.

    ===2029===

    иначе на all inclusive си е супер, човек трябва да не е с всичкия си, че избяга от такъв благ живот.
    само на коптора отвътре, кой луд ще даде пари за общите части.
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      и какво като паднат цените
      кой е толко прост на 45 да изостави семейното огнище с целия all inclusive и да се скита немил недраг в собствен епк за тотален ремонт
      Какво ще рече тотален ремонт? Ремонт на само на кофтора вътре или и изцяло саниране и отвън и общите части? Щото от ЕПК-тата по-големи кочини не съм виждал. По на 15+ етажа, от 2 асансьора само един работи, по стълбищата е канска смрад, НО кофторите - "тотално" отремонтирани.

      ===2029===

      иначе на all inclusive си е супер, човек трябва да не е с всичкия си, че избяга от такъв благ живот.
      Last edited by ВълчоМечков; 27.12.2022, 21:15.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

        Днес да почне да пада пазара ще му трябват 2-3 години да удари дъно та от 2016-та тамън 10 години - или 2 и половина олимпиади че тука на някои ще им е по лесно така да го схванат
        и какво като паднат цените
        кой е толко прост на 45 да изостави семейното огнище с целия all inclusive и да се скита немил недраг в собствен епк за тотален ремонт
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          близо е вече, ей къде е 2029
          още една смяна на тапетите в децката и готово
          До 2029-та по-интересни ще са новите еревански сентенции и фрази изречени от "семейната децка". Вече започнаха да ми липсват ластиците, ножиците, плуването без гащи, яху-то... и тн. и тн....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

            Стоим, гледаме и чекаме гоУемото МЯУ от 2016-та. Изчека ни се чекалото…
            близо е вече, ей къде е 2029
            още една смяна на тапетите в децката и готово
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

              Стоим, гледаме и чекаме гоУемото МЯУ от 2016-та. Изчека ни се чекалото…
              Чекам един хол бокс на НДК и един гараж около Мед. Академия. На 1500€ макс. Дали пък нема да ми се наложи да почекам докъм 2040.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                Стоим, гледаме и чекаме гоУемото МЯУ от 2016-та. Изчека ни се чекалото…
                Днес да почне да пада пазара ще му трябват 2-3 години да удари дъно та от 2016-та тамън 10 години - или 2 и половина олимпиади че тука на някои ще им е по лесно така да го схванат

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  Пловдив...само стой и гледай.
                  Стоим, гледаме и чекаме гоУемото МЯУ от 2016-та. Изчека ни се чекалото…

                  Коментар



                  • За първи път от 2012 г. германският основен лихвен процент отново стана положителен в началото на годината. Според собствената си информация Бундесбанк е увеличила стойността до 1,62 процента на 1 януари. Причината за това са повишенията на лихвите на ЕЦБ през последните месеци за борба с инфлацията. Bundesbank изчислява основния лихвен процент на 1 януари и 1 юли всяка година според законово определен начин. Стойността е отрицателна от 2013 г. и е минус 0,88% от юли 2016 г. Лихвеният процент за 2023 г. последно се прилага през първата половина на 2009 г. Лихвеният процент се използва в съда като основа за изчисляване на лихвата за забава.

                    https://www.n-tv.de/wirtschaft/der_b...e23807500.html

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                      Икономист: Няма да има да спукване на жилищния балон, цените по-скоро ще се стабилизират

                      https://www.plovdiv24.bg/novini/Bylg...izirat-1510224
                      Пловдив...само стой и гледай.
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • 09:00 USD House Price Index (YoY) (Oct) 9.8% 11.1%
                        09:00 USD House Price Index (MoM) (Oct) 0.0% -0.6% 0.1%
                        09:00 USD House Price Index (Oct) 392.7 392.7

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение

                          Вероятно не е работил. В такива случаи все пак е хубаво човек да има кеш. Навсякъде може да се случи техническа повреда или проблем със самото разплащане. А иначе една друга верига бензиностанции с небезизвестен собственик беше известна с липсата на ПОС.
                          Аптеките също нямат, но всичко е точно.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение

                            Вероятно не е работил. В такива случаи все пак е хубаво човек да има кеш. Навсякъде може да се случи техническа повреда или проблем със самото разплащане. А иначе една друга верига бензиностанции с небезизвестен собственик беше известна с липсата на ПОС.
                            Марешки ли? От тоя не ми се случи никога да зареждам. Той доскоро и в аптеките си нямаше. Вече има, поне от половин година. И там съм се карал с тях. Чукнали всичко и ме изненадват. Оставям им лекарствата и си заминавам. Да се оправят. Знам ги всичките маскари.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              Върхът беше преди около месец и нещо на една бензиностанция на ЕКО. Напълних резервоара догоре, отидах да плащам и хоп една кака с просташки облик ми казва че нямат ПОС терминал. Ама и никъде не пише. Казах и, ок, аз си тръгвам, ето ти име и лични данни щв мина след два дена да си платя. Бързах и пътувах към Варна. Тръгнах си без проблем. После минах да платя, вече имаха...баси и смеха.
                              Вероятно не е работил. В такива случаи все пак е хубаво човек да има кеш. Навсякъде може да се случи техническа повреда или проблем със самото разплащане. А иначе една друга верига бензиностанции с небезизвестен собственик беше известна с липсата на ПОС.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение

                                Някои не ползват ПОС-терминали, за да не минават парите по банков път и/или да не плащат допълнителни такси за използването на такива терминали. Вероятно в един момент пазарът ще ги принуди да осигурят и такава възможност за плащане.
                                Върхът беше преди около месец и нещо на една бензиностанция на ЕКО. Напълних резервоара догоре, отидах да плащам и хоп една кака с просташки облик ми казва че нямат ПОС терминал. Ама и никъде не пише. Казах и, ок, аз си тръгвам, ето ти име и лични данни щв мина след два дена да си платя. Бързах и пътувах към Варна. Тръгнах си без проблем. После минах да платя, вече имаха...баси и смеха.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X