IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    лордче, ако си разпродал всичко и си станал свободен наемател ще те разбера.
    но това да играеш срешу интересите на хазяите, докато сам отдаваш
    не го разбирам!
    трябва да влезем с ръкопляскания и пресно накъсани цветя
    Прав си, ще замълча...аз като ИСТИНСКИ преподавател по професия и диплома, ме влече да начертавам горчивата истина на младите поколения, а не мазните мнения на разни псевдопреподаватели и да ги заблуждавам за реалностите, но да прав си, ако някой е толкова плосък сред тях, да си носи кръста..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

      Най-вероятно е някакво асистентче на 1400лв. заплата, ама, ако наистина пълни главата на студентите, трябва да влезем във въпросната група с молба да го отзовем. Една такава некадърничка ми каза пред цялата аудитория в потока на втората ми магистратура "културен туризъм", че не съществува закон за културно историческото наследство и ме накара да го купя и да й го тресна на банката от която преподава. Беше голям спор и срам за нея после..
      лордче, ако си разпродал всичко и си станал свободен наемател ще те разбера.
      но това да играеш срешу интересите на хазяите, докато сам отдаваш
      не го разбирам!
      трябва да влезем с ръкопляскания и пресно накъсани цветя
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение
        Как ще го забравим, професора на емотиконите. Ако този човек работи в държавен университет и част от моите данъци отиват за неговата заплата, няма да го преживея.
        Най-вероятно е някакво асистентче на 1400лв. заплата, ама, ако наистина пълни главата на студентите, трябва да влезем във въпросната група с молба да го отзовем. Една такава некадърничка ми каза пред цялата аудитория в потока на втората ми магистратура "културен туризъм", че не съществува закон за културно историческото наследство и ме накара да го купя и да й го тресна на банката от която преподава. Беше голям спор и срам за нея после..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение
          Как ще го забравим, професора на емотиконите. Ако този човек работи в държавен университет и част от моите данъци отиват за неговата заплата, няма да го преживея.
          Напоследък не ползва толкова емотиконки, а кара само на изображения. И той не е сигурен какво става на пазарите. Много е несигурен, много не е в час и сам се съмнява дали наистина е квалифициран по нещо, каквото и да е..

          Коментар


          • Как ще го забравим, професора на емотиконите. Ако този човек работи в държавен университет и част от моите данъци отиват за неговата заплата, няма да го преживея.

            Коментар


            • Дефлацията, която съществува само в главата на " преподавателя" Юлиус, е само в учебниците по икономика, в разред ретро, наред с газените лампи и ютиите с нажежени въглени

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                Охооо, и за теб забравихме...кралят на дефлацията и разбира се неверните прогнози, до толкова обратни на случващото се, че отговаря на обратната ориентация на псевдолорда от изображението, което си постнал

                Коментар


                • Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    лордче, ти колко ще отделиш за общата кауза
                    Едни 50лв. добре ли е? Лошото е, че и Бертрам ще се нареди за такъв подарък.
                    Last edited by Bailor; 28.12.2022, 20:35.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                      Към всички повишители, ВНИМАНИЕ, ВНИМАНИЕ, ОПАСТНОСТ!! Да съберем на лични, определена сума от всеки или на принципа кой, колко даде, за новогодишен подарък на Накавръка, само с молба да не става повишител.
                      лордче, ти колко ще отделиш за общата кауза
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                        Въпросът ми беше чисто хипотетичен. Аз в момента също имам кеш, който се чудя накъде да разкарам, част от изкараното през 2022 е непипнато. За останалото ми се смяхте, като купих Алианц на 165-170, сега съм към 20% плюс и чакам дивидент от над 11 Еуро на акция - само този допълнителен дивидент ще покре наемчето ми за 6 месеца. А и кеширането през Април 2023 тепърва предстои. Не мога да се оплача.
                        Ти батко си един виртуален скруч бай Ганя ! И си купи нова клавиатура ,че на тая си и азтъркал копчетата от глупотевини !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

                          На тоя хал сме и заради такива като тебе. Потомци на бивши десе плюнки, които освен да крадат ,не са правили нищо друго.Пребоядисани комунисти, настоящи русофоби, кресливи, вресливи и некадърни, ама пак им се управлява. Хубавото при тебе е че нямаш деца и че си се махнал. Дано има надежда за тая държава да се изчисти от утайката някой ден. Имаше шанс да бъдем нормална държава, ако боклуците не бяха нарязали за скрап заводите и бяха запазили селското стопанство…
                          Той не вижда, че е част от проблема, ГОЛЯМА част..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                            https://m.dnevnik.bg/sviat/2022/12/2...dotuk_i_kakvo/


                            Централните банки по света предприеха рязко повишаване на лихвените проценти, за да охладят търсенето и да укротят инфлацията. До края на 2023 г. Международният валутен фонд очаква глобалната инфлация да падне до 4.7% - малко по-малко от половината от сегашното й ниво.

                            Целта е "меко приземяване", при което охлаждането става без сривове на жилищния пазар, фалити на предприятия или нарастваща безработица. Но такъв най-добър сценарий не се е реализирал при предишни периоди на висока инфлация/И аз така казвам
                            Целта е скрита хиперинфлация която да източи парите от джобовете на плебеите и да плати масраФа на калпазаните дето дърпат конците ! То затова и беше пландемията и якото печатане . Следващият етап ще е на мода виртуалното мъНи и тия дето много знаят с натискането на копчето ще бъдат занулявани ! Честито на печелиВшите !
                            ПП Къде е ковидЪт бе батко ?!
                            ПП Забравих и евентуално по сериозно заиграване с русите , за оправдание на новото печатане и тоталното зануляване на плебсА !!!
                            Last edited by pa4anga; 28.12.2022, 20:19.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Ставам повишител ,белким паднат
                              сакън!
                              аз само питах
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                Ставам повишител ,белким паднат
                                Към всички повишители, ВНИМАНИЕ, ВНИМАНИЕ, ОПАСТНОСТ!! Да съберем на лични, определена сума от всеки или на принципа кой, колко даде, за новогодишен подарък на Накавръка, само с молба да не става повишител.

                                Коментар

                                Working...
                                X