IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Щях да забравя, тези същите се наложило да извикат линейка във Вн и дошла чак след 40 мин, после чакали до сутринта без някой да им обърне внимание. За обстановката казаха, че било като в Бангладеш.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      За над 2000 евро на квадрат така си струва че направо нямам думи
      добро утро
      те и по 800 бяха, нооо....
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

        То е ясно че се чака много там. И тук ще стане така, дай Боже да не е скоро. Сега разбра ли какво имаше предвид Песимиста, за социалното разслоение на запад, и кой къде си тежи на мястото. Имах един шеф франсе, който каза че за прост очен преглед минава без да чака, защото доктора му е приятел, иначе чака с месеци. И това е човек със много стабилен доход, и пак с лично познанство минава по бързата писта.
        В БГ преглед след 2 дена, ако е топ специалист след 2 седмици.

        Тва е. Пак ще идват, няма как, ама е смешно да не дойдат за 80 лева разлика..
        Много задълбаваш с тез 80 лв., без да осъзнаваш, че това е само прегледа, нататък има много други процедури, които също са поскъпнали двойно (според тях) и доколкото разбрах вече ще ги правят в Турция. За чакането, много скоро ще се чака много, дори повече отколкото на запад, по простата причина, че голяма част от докторите са на възраст, а младите изчезват на запад.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

          Недей така, рано или късно опираме до тях, здравеопазването навсякъде е много скъпо, а докторите трябва да бъдат много добре заплатени.
          Като са добре заплатени това прави ли ги ХОРА ?

          Понякога „те/лекарите/ преувеличават човешката слабост и величието на своята наука, създават у хората мними болести и „издават облигации“ без покритие, които просто не могат да платят.“ Някои лоши лекари разчитат само на сухата теория и отказват да правят каквото и да било с ръцете си. Помнете – лекарите също са хора. Те също могат да са подли, мързеливи и да сгрешат.

          Николай Амосов ,кардиохирург

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            В Европа е НЕВЪЗМОЖНО.
            Виж за Гърция и Турция става и се възползвах.
            Пробвах се и за Германия. Намерих и шеф на белодробно отделение, отпуснаха ми 50к€ от фирмата, лично шефа се ангажира (има над 100к под него) и кор - след 6 месеца ....
            Да не говорим че не признават НИКАКВИ изследвания, нищо че са ПРАВЕНИ в Германия и ги чаках 2 седмици за резултатите.
            В БГ даваш 100лв, за някой мноо алчен 200лв и утре те преглеждат.
            Поне 5 пъти "нелегално" са ми правили изследвания - водят ме хоспитализиран без да съм. Стана и ГАФ, че лежа в друга болница и вече ме питат всеки път (явно и друг път се е случвало).
            Лично аз предпочитам да може да си ПЛАТИШ и да получиш каквото искаш и е необходимо отколкото да получиш среден пръст - системата е такава.
            Обади се на Лева ,да те турнат на Да Винчито и след това ще си Робокоп .
            А гаранция че като платиш ще получиш каквото трябва нали знаеш че е имагинерно пожелание това ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
              Вижте тук един хубав апартамент:

              https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=8s60kp&f1=1

              Площта е голяма и си струва, въпреки че е обзавеждан вероятно преди 20 г. Тогава беше модерно така.


              За над 2000 евро на квадрат така си струва че направо нямам думи

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Chio Разгледай мнение

                Защо въпреки тези безценни преимущества на здравната ни система, живеем средно до 72-73год? От климата явно.

                https://www.nsi.bg/bg/content/3024/%...BF%D0%BE%D0%BB



                ​​дори по-зле. Каква тухлена пенсия ако не доживеем до пенсия?
                немеца се напива с бира, българина ИЗТРЕЗНЯВА. И аз така правех 20 години.
                Който ходи по лекари и се ГРИЖИ за здравето си доживява до мнооого години. Не трябват чак толкова много пари - за пийене/пушене повече даваме
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Вижте тук един хубав апартамент:

                  https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=8s60kp&f1=1

                  Площта е голяма и си струва, въпреки че е обзавеждан вероятно преди 20 г. Тогава беше модерно така.


                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                    В Европа е НЕВЪЗМОЖНО.
                    Виж за Гърция и Турция става и се възползвах.
                    Пробвах се и за Германия. Намерих и шеф на белодробно отделение, отпуснаха ми 50к€ от фирмата, лично шефа се ангажира (има над 100к под него) и кор - след 6 месеца ....
                    Да не говорим че не признават НИКАКВИ изследвания, нищо че са ПРАВЕНИ в Германия и ги чаках 2 седмици за резултатите.
                    В БГ даваш 100лв, за някой мноо алчен 200лв и утре те преглеждат.
                    Поне 5 пъти "нелегално" са ми правили изследвания - водят ме хоспитализиран без да съм. Стана и ГАФ, че лежа в друга болница и вече ме питат всеки път (явно и друг път се е случвало).
                    Лично аз предпочитам да може да си ПЛАТИШ и да получиш каквото искаш и е необходимо отколкото да получиш среден пръст - системата е такава.
                    Защо въпреки тези безценни преимущества на здравната ни система, живеем средно до 72-73год? От климата явно.

                    https://www.nsi.bg/bg/content/3024/%...BF%D0%BE%D0%BB



                    ​​дори по-зле. Каква тухлена пенсия ако не доживеем до пенсия?
                    Last edited by Chio; 04.01.2023, 12:51.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                      В Европа е НЕВЪЗМОЖНО.
                      Виж за Гърция и Турция става и се възползвах.
                      Пробвах се и за Германия. Намерих и шеф на белодробно отделение, отпуснаха ми 50к€ от фирмата, лично шефа се ангажира (има над 100к под него) и кор - след 6 месеца ....
                      Да не говорим че не признават НИКАКВИ изследвания, нищо че са ПРАВЕНИ в Германия и ги чаках 2 седмици за резултатите.
                      В БГ даваш 100лв, за някой мноо алчен 200лв и утре те преглеждат.
                      Поне 5 пъти "нелегално" са ми правили изследвания - водят ме хоспитализиран без да съм. Стана и ГАФ, че лежа в друга болница и вече ме питат всеки път (явно и друг път се е случвало).
                      Лично аз предпочитам да може да си ПЛАТИШ и да получиш каквото искаш и е необходимо отколкото да получиш среден пръст - системата е такава.
                      Вярвам ти, че е така. Още повече, че можеш и легално да си платиш. А на Запад и да имаш пари - кор.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

                        Но са дошли тук нали? За 150 лева преглед и са чакали 20 дена ( много за БГ сигурно но не и за топ спец) А в Англия? Топ спец ? Кога, след колко време? За колко пари?
                        В Европа е НЕВЪЗМОЖНО.
                        Виж за Гърция и Турция става и се възползвах.
                        Пробвах се и за Германия. Намерих и шеф на белодробно отделение, отпуснаха ми 50к€ от фирмата, лично шефа се ангажира (има над 100к под него) и кор - след 6 месеца ....
                        Да не говорим че не признават НИКАКВИ изследвания, нищо че са ПРАВЕНИ в Германия и ги чаках 2 седмици за резултатите.
                        В БГ даваш 100лв, за някой мноо алчен 200лв и утре те преглеждат.
                        Поне 5 пъти "нелегално" са ми правили изследвания - водят ме хоспитализиран без да съм. Стана и ГАФ, че лежа в друга болница и вече ме питат всеки път (явно и друг път се е случвало).
                        Лично аз предпочитам да може да си ПЛАТИШ и да получиш каквото искаш и е необходимо отколкото да получиш среден пръст - системата е такава.
                        Last edited by bota156; 04.01.2023, 12:24.
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                          И кво са 15 к на месец в Ук? Тези хора харчат здраво, през 2-3 месеца са на почивки по 7-10 к паунда. Живеят на макс.
                          ее, живеят на макс а от един гинеколог искат да спестят и от 2 импланта
                          бива ли така, да пестят от здравето си
                          това да не са ти го разказвали в новогодишната нощ почерпени съседите по маса
                          Last edited by ratten; 04.01.2023, 12:20.
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                            И кво са 15 к на месец в Ук? Тези хора харчат здраво, през 2-3 месеца са на почивки по 7-10 к паунда. Живеят на макс.
                            Аха.. да, ок :-) Не са им останали 80 лева отгоре за преглед?
                            Я пак?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                              Има сигурно, но много се чакало, 2-3 месеца доколкото разбрах.
                              То е ясно че се чака много там. И тук ще стане така, дай Боже да не е скоро. Сега разбра ли какво имаше предвид Песимиста, за социалното разслоение на запад, и кой къде си тежи на мястото. Имах един шеф франсе, който каза че за прост очен преглед минава без да чака, защото доктора му е приятел, иначе чака с месеци. И това е човек със много стабилен доход, и пак с лично познанство минава по бързата писта.
                              В БГ преглед след 2 дена, ако е топ специалист след 2 седмици.

                              Тва е. Пак ще идват, няма как, ама е смешно да не дойдат за 80 лева разлика..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

                                човек, тва е смешно дошли щото било 80 лева преди,, сега 150 аааууу много. Ама иначе правяли по 15к паунда на месец?

                                Или са идиоти или ти ни правиш на такива?

                                хахахаха
                                И кво са 15 к на месец в Ук? Тези хора харчат здраво, през 2-3 месеца са на почивки по 7-10 к паунда. Живеят на макс.

                                Коментар

                                Working...
                                X