IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Chio Разгледай мнение

    Не е постоянно, но има нощи, когато не може да се отвори прозореца. Непоносима воня. Ще опознаете и тази екстра от живота в Бургас
    Новината, която се цитира е от 2012г.!!?!?!?

    Това е от2018г.:

    "В същото време обаче нито мобилната, нито стационарните станции на общината, които следи качеството на въздуха не отчитала никакви промени в параметрите. Завишен бил единствено количеството на фини прахови частици във въздуха и то само в квартал Долно Езерово, което по това време на годината били причнено от печките с твърдо гориво."
    Last edited by Bailor; 08.01.2023, 08:40.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

      Знам, че си имал трудно детство, но за твое огромно съжаление, аз имам имот в Бургас.
      Не е постоянно, но има нощи, когато не може да се отвори прозореца. Непоносима воня. Ще опознаете и тази екстра от живота в Бургас

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

        Паляк, явно рядко посещаваш Бургас!
        Знам, че си имал трудно детство, но за твое огромно съжаление, аз имам имот в Бургас.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

          Имагинерен? Аз съм в центъра на града, палячо, на ул. Кирил и Методий и няма никаква миризма.
          Паляк, явно рядко посещаваш Бургас!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

            Имагинерен? Аз съм в центъра на града, палячо, на ул. Кирил и Методий и няма никаква миризма.
            Изпускането на Лукойл е често явление, но не ежедневно.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Chio Разгледай мнение

              Толкова седите в имагинерния си имот тогава:
              https://www.flagman.bg/article/38104
              Имагинерен? Аз съм в центъра на града, палячо, на ул. Кирил и Методий и няма никаква миризма.

              Коментар


              • Само да ви кажа, че тези, които са построили 200 000 жилища, не са по-прости от вас, по-умни са. След 5г. като обърне демографията, ще се хапете по гъзовете, но ще е късно..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                  Ти пък, кога си бил в Бургас. Явно точно никога!
                  Лукойл, ако излъчва миризма, може да е твоята собствена,не друга
                  Толкова седите в имагинерния си имот тогава:
                  https://www.flagman.bg/article/38104
                  Last edited by RUBLA; 08.01.2023, 11:13.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Chio Разгледай мнение

                    Това трябва да ни засегне, ли? Не е лош града за живеене, за туризъм - не става. Е, Лукойл изпуска една специфична миризма, но то си е част от чара на града. Нещо като миризмата от печките в Редута - колоритно е, няма спор
                    Ти пък, кога си бил в Бургас. Явно точно никога!
                    Лукойл, ако излъчва миризма, може да е твоята собствена,не друга
                    Last edited by RUBLA; 08.01.2023, 11:13. Причина: Спазвайте добрия тон!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Chio Разгледай мнение

                      Това трябва да ни засегне, ли? Не е лош града за живеене, за туризъм - не става. Е, Лукойл изпуска една специфична миризма, но то си е част от чара на града. Нещо като миризмата от печките в Редута - колоритно е, няма спор
                      Хахахаха, вонята от понижителите е много по-голяма. От много оттдавна квартала се топли с енергоспестяващи уреди, само психопати си въобразяват, че централен квартал, ще изнася мръсни емисии.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                        Бургас и на двама ви ще е несбъдната мечта.
                        Това трябва да ни засегне, ли? Не е лош града за живеене, за туризъм - не става. Е, Лукойл изпуска една специфична миризма, но то си е част от чара на града. Нещо като миризмата от печките в Редута - колоритно е, няма спор

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Chio Разгледай мнение

                          мМРЗ?
                          Бургас и на двама ви ще е несбъдната мечта.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение

                            Спадът на цените на НИ в региона е тенденция, т.е. съществува в 50% от шортлиста.
                            Вие няма никога да закупите имот. Познах ли? Никога!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение

                              Ще има метро скоро и Бургас не е далече. Ако не пипат МРЗ се е чиста далавера.
                              мМРЗ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение

                                Спадът на цените на НИ в региона е тенденция, т.е. съществува в 50% от шортлиста.
                                ОК. Но това е относително - спрямо цените от миналия месец. Сравнено с 2 години - намалението е символично. 110к евро за 50 кв.м. наследена душегубка. Б....х м......у!

                                Коментар

                                Working...
                                X