IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

    Друга песен пееш вече, значи влакчето тръгна надолу и все още не е ясно кога ще спре! Който побърза да изчисти, спечели, а останалите ще трябва да преглътнат загубите!
    Ето, това са пълни глупости ! Хубаво е ,че няма много такива

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tetris12 Разгледай мнение

      Ти вкара ли 10к в крипто тогава?
      Според теб?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

        Това са пълни , ама пълни глупости. Главния ми имот, купен през 2002г. е УДЕСЕТОРИЛ цената си, УДЕСЕТОРИЛ. А, този купен през 1994г. -два пъти се е изплатил, а сега се изплаща трети път.
        Колкото и %-та спад да има, ще е в %-ти, а след десетилетие, пак ще си мерим капиталовата в пъти: 15 пъти, 20 пъти, 30 пъти, сравнено с преди 20г.
        Де да бяха глупости, но някой го разбират винаги по трудният начин.
        Личи си, че не си икономист!
        В икономиката се отчитат и пропуснати ползи.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

          Друга песен пееш вече, значи влакчето тръгна надолу и все още не е ясно кога ще спре! Който побърза да изчисти, спечели, а останалите ще трябва да преглътнат загубите!
          Това са пълни , ама пълни глупости. Главния ми имот, купен през 2002г. е УДЕСЕТОРИЛ цената си, УДЕСЕТОРИЛ. А, този купен през 1994г. -два пъти се е изплатил, а сега се изплаща трети път.
          Колкото и %-та спад да има, ще е в %-ти, а след десетилетие, пак ще си мерим капиталовата в пъти: 15 пъти, 20 пъти, 30 пъти, сравнено с преди 20г.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

            Викаш, човек купил на 50 и продал на 100, трябва да преглъща непоносими загуби Това, че се е сдобил овреме, когато останалите са се ослушвали му гарантира добра сделка. След време може да се окаже, че и сегашния момент е бил подходящ, но времената са такива, че никой не смее да поема такъв риск.
            Още не е продал!
            А можеше да продаде на 120.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

              Фрости, кво се радваш на тея стинки нз. Гледам те пишеш в темата за коня от 2014 та год. (както и един друг твой аркадаш ) когато цената е била 200$. Ако тогава, (вместо да хейтиш и гледаш отстрани), беше вкарал само 10 000 гущера, сега (даже на тоя срив с 60%) щеше да си мЕльонер в гущери.
              Ти вкара ли 10к в крипто тогава?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Chio Разгледай мнение

                Това е добро! Лорде къде си, взимай го че ще те изпреварят!
                Това е добро и, ако не бях купил в Бургас, може би...мен апарти в Бургас повече не ми трябват, трябва ми хубав надземен гараж и яхта. За яхтата вече съм събрал почти парите, но ще я купувам около след 2г. живот и здраве, че и други планове имам.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                  Друга песен пееш вече, значи влакчето тръгна надолу и все още не е ясно кога ще спре! Който побърза да изчисти, спечели, а останалите ще трябва да преглътнат загубите!
                  Викаш, човек купил на 50 и продал на 100, трябва да преглъща непоносими загуби Това, че се е сдобил овреме, когато останалите са се ослушвали му гарантира добра сделка. След време може да се окаже, че и сегашния момент е бил подходящ, но времената са такива, че никой не смее да поема такъв риск.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

                    И що да не може. Някои сме се усетили и сме купили на нормални цени, НЕслушайки умниците у форума.
                    Купувал съм и готов, обзаведен в центъра за 50 евра. Сега мога да му взема 100. какъвто и наем да вземам, не ми зависи живота от това. Данъка сгради и такса смет са 100 кинта.
                    Децата като пораснат още малко, ще го ползват. Големи драми, големи сметки...

                    Друга песен пееш вече, значи влакчето тръгна надолу и все още не е ясно кога ще спре! Който побърза да изчисти, спечели, а останалите ще трябва да преглътнат загубите!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                      Малеее, кво е туй бре? 1600 евра за 44 кв?
                      Множко е. Приеми средно 15 до 20 евро на квадрат. Но виждаш какви обяви има. Там пазарът е напечен, няма жилища и на всеки оглед за наемане ходят по 200 човека.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                        Не съм спец по Берлин, в случая говорим за Вединг, доста араби и турци има там съм чувал.
                        Но като гледам обявите за наем, изглеждат ми брутално високи.

                        Ето нещо със сходна квадратура.Говорим за 43 квадрата светла площ без стени:

                        https://www.immobilienscout24.de/expose/138333221#/
                        Малеее, кво е туй бре? 1600 евра за 44 кв?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                          Тук вероятно шЪ си чупят краката да наемат и то за не по-малко от 1200 евра. Джонка?
                          Не съм спец по Берлин, в случая говорим за Вединг, доста араби и турци има там съм чувал.
                          Но като гледам обявите за наем, изглеждат ми брутално високи.

                          Ето нещо със сходна квадратура.Говорим за 43 квадрата светла площ без стени:

                          https://www.immobilienscout24.de/expose/138333221#/

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                            Еми какво да направя?! Аз съм един скромен дребен инвеститор, дребна риба. Не съм от супер-рисковите агресивни играчи и спекуланти, затова се радвам и на тези стинки. Колкото и малко да са...
                            Мога само да благодаря на Бога, че продължават да ми влизат в джоба и в тези смутни времена...
                            Затова избягвам криптото, което е твърде много волатилно и напрягащо за мен .... Който има топки и смелост, е свободен да инвестира и в биткойни, и съответно да се радва на още по-голяма доходност...

                            ... ~ + 10 600


                            Няма нищо рисково . "Боговете" са го измислили, като резервен вариант, ако (когато) гущера рухне.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение

                              Темпото е много добро, след година ще е на 1/2 цена.
                              в този вид и локация 55К е макса
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение
                                Като спихне бизнеса така става + 14% дискунт разбира се -

                                https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=8w4235&f1=1
                                Това е добро! Лорде къде си, взимай го че ще те изпреварят!

                                Коментар

                                Working...
                                X