IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

    Отново грешиш или се опитваш да манипулираш, но едва ли има кой да ти се върже! ЕЦБ разби на пух и прах и последните ти илюзии.
    Театърът, в който играете с другите артисти с обиди и подигравки е долнопробен и грозен!
    ЕЦБ има да наваксва - до 4% има още 3-4 увеличения до края на 2023. После застой и зверска криза
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

      Лаконик, не знам кой е изтръпнал, знам ,че това не съм нито аз, нито Лорда, нито Песи, нито Лева и т.н. За да напишеш и горното и предишното не си даваш сметка, че имоти се купуват и от хора, които знаем какво купуваме и не го правим само за да купуваме и продаваме. Сега да не се учудиш ,но съм сигурна, че ако реша да продавам някога ще взема повече пари от това което мога да взема днес и съм сигурна ,че ще е така
      Отново грешиш или се опитваш да манипулираш, но едва ли има кой да ти се върже! ЕЦБ разби на пух и прах и последните ти илюзии.
      Театърът, в който играете с другите артисти с обиди и подигравки е долнопробен и грозен!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

        Мастита рентиерка, която няма имоти за продаване, но не търпи чуждо мнение и не отчита пропуснати ползи. И още, цените според нея не са високи, но не купува, а търси 50% отстъпка и постоянно дреме във форума!
        Що е то? Познахте ли?...Дурка!

        Някой може и да се върже, но за мен тази концепция е доста сгрешена и няма общо с действителността!
        Да, нямам имоти за продаване Времето в което имах и продавах отмина отдавна ,днес вече нямам. Търпя чуждо мнение ,но когато е глупаво или го подминавам с презрение или казвам като се старая все пак да не обидя никой. Всеки нормален купувач се стреми да купува на сметка и да, определено не мисля ,че цените са високи. Дори знам какви ще станат след едни десетина години, нашият пазар не е нещо чудо невиждано, всичко вече съм го виждала на други пазари за НИ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

          Ето я и шефката на театъра!
          Дурке, що така сте изтръпнали?
          Цените, които можехте да вземете, вече само ще ги сънувате! ЕЦБ не само спря мотора, но и натисна спирачките!
          Лаконик, не знам кой е изтръпнал, знам ,че това не съм нито аз, нито Лорда, нито Песи, нито Лева и т.н. За да напишеш и горното и предишното не си даваш сметка, че имоти се купуват и от хора, които знаем какво купуваме и не го правим само за да купуваме и продаваме. Сега да не се учудиш ,но съм сигурна, че ако реша да продавам някога ще взема повече пари от това което мога да взема днес и съм сигурна ,че ще е така

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

            Хахаха, намерил кого да мисли, хахахааа. Тя се притеснила милата, сън не спи..
            Оплаквате Дурка, айтита, купувачи с кредити, без кредити.
            Ма то така човек като няма се в чуждата паница му е носа.
            Мастита рентиерка, която няма имоти за продаване, но не търпи чуждо мнение и не отчита пропуснати ползи. И още, цените според нея не са високи, но не купува, а търси 50% отстъпка и постоянно дреме във форума!
            Що е то? Познахте ли?...Дурка!

            Някой може и да се върже, но за мен тази концепция е доста сгрешена и няма общо с действителността!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

              Де да бяха глупости, но някой го разбират винаги по трудният начин.
              Личи си, че не си икономист!
              В икономиката се отчитат и пропуснати ползи.
              Щото ти си икономист, без пукнат имот хахаха и вашия гуру, "професора" от Охайо е същия, затова обвини правителството за политиката на независими от политиката икономически субекти, каквито са банките, смях в залата,ама ГОЛЯМ смях

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                Това са пълни , ама пълни глупости. Главния ми имот, купен през 2002г. е УДЕСЕТОРИЛ цената си, УДЕСЕТОРИЛ. А, този купен през 1994г. -два пъти се е изплатил, а сега се изплаща трети път.
                Колкото и %-та спад да има, ще е в %-ти, а след десетилетие, пак ще си мерим капиталовата в пъти: 15 пъти, 20 пъти, 30 пъти, сравнено с преди 20г.
                Ааааа, не така. Сега понижителската общност няма да спи спокойно. Срама нямате ей

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                  Ето я и шефката на театъра!
                  Дурке, що така сте изтръпнали?
                  Цените, които можехте да вземете, вече само ще ги сънувате! ЕЦБ не само спря мотора, но и натисна спирачките!
                  Хахаха, намерил кого да мисли, хахахааа. Тя се притеснила милата, сън не спи..
                  Оплаквате Дурка, айтита, купувачи с кредити, без кредити.
                  Ма то така човек като няма се в чуждата паница му е носа.
                  Last edited by Meandmyself; 02.02.2023, 19:46.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                    Ето, това са пълни глупости ! Хубаво е ,че няма много такива
                    Ето я и шефката на театъра!
                    Дурке, що така сте изтръпнали?
                    Цените, които можехте да вземете, вече само ще ги сънувате! ЕЦБ не само спря мотора, но и натисна спирачките!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                      Друга песен пееш вече, значи влакчето тръгна надолу и все още не е ясно кога ще спре! Който побърза да изчисти, спечели, а останалите ще трябва да преглътнат загубите!
                      Ето, това са пълни глупости ! Хубаво е ,че няма много такива

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tetris12 Разгледай мнение

                        Ти вкара ли 10к в крипто тогава?
                        Според теб?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                          Това са пълни , ама пълни глупости. Главния ми имот, купен през 2002г. е УДЕСЕТОРИЛ цената си, УДЕСЕТОРИЛ. А, този купен през 1994г. -два пъти се е изплатил, а сега се изплаща трети път.
                          Колкото и %-та спад да има, ще е в %-ти, а след десетилетие, пак ще си мерим капиталовата в пъти: 15 пъти, 20 пъти, 30 пъти, сравнено с преди 20г.
                          Де да бяха глупости, но някой го разбират винаги по трудният начин.
                          Личи си, че не си икономист!
                          В икономиката се отчитат и пропуснати ползи.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                            Друга песен пееш вече, значи влакчето тръгна надолу и все още не е ясно кога ще спре! Който побърза да изчисти, спечели, а останалите ще трябва да преглътнат загубите!
                            Това са пълни , ама пълни глупости. Главния ми имот, купен през 2002г. е УДЕСЕТОРИЛ цената си, УДЕСЕТОРИЛ. А, този купен през 1994г. -два пъти се е изплатил, а сега се изплаща трети път.
                            Колкото и %-та спад да има, ще е в %-ти, а след десетилетие, пак ще си мерим капиталовата в пъти: 15 пъти, 20 пъти, 30 пъти, сравнено с преди 20г.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                              Викаш, човек купил на 50 и продал на 100, трябва да преглъща непоносими загуби Това, че се е сдобил овреме, когато останалите са се ослушвали му гарантира добра сделка. След време може да се окаже, че и сегашния момент е бил подходящ, но времената са такива, че никой не смее да поема такъв риск.
                              Още не е продал!
                              А можеше да продаде на 120.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                                Фрости, кво се радваш на тея стинки нз. Гледам те пишеш в темата за коня от 2014 та год. (както и един друг твой аркадаш ) когато цената е била 200$. Ако тогава, (вместо да хейтиш и гледаш отстрани), беше вкарал само 10 000 гущера, сега (даже на тоя срив с 60%) щеше да си мЕльонер в гущери.
                                Ти вкара ли 10к в крипто тогава?

                                Коментар

                                Working...
                                X