IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

    Нали ви казах! Целта е да падне нивото на форума и да прогонят нормалните хора. Заради простотията, която се шири тук, много хора изобщо вече не се включват. Всичко това разбира се, под благосклонния поглед на модераторите.
    Групите във фейса за инвестиции станаха по няколкостотин човека и я няма тази простотия.
    Обърни внимание вечер, когато модерацията е нормално 'да свали гарда' с какви постове се флуудва.

    Неслучайно до 2014-15-та не влизах в темата и не бях единствен. Тука беше страшна дивотия ..меко казано.
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

      Полакс все ми е тая какво имаш и какво нямаш - Факт е че говориш и мислиш като безимотен

      Оказва се че аз тук съм единственият РЕАЛЕН понижител щото имам имоти на пазара за продажба
      И така трябва да е!
      На мен също не ми пука какво имаш, но да лепиш етикети, когато нямаш доводи е тъпо и би следвало да застане зад твърденията си, както и всеки друг.
      Вижда се, каквото се вижда.

      Мисля, като реалист и това, че ти си на противоположно мнение, не значи, че аз бъркам.
      Ти крушката ли си?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

        Полакс все ми е тая какво имаш и какво нямаш - Факт е че говориш и мислиш като безимотен

        Оказва се че аз тук съм единственият РЕАЛЕН понижител щото имам имоти на пазара за продажба
        И как върви проданта?
        Имаш ли прозвънявайния и огледи?
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Chio Разгледай мнение

          Заради тези реплики, подозирам че си пишем с едни и същи лица в няколко акаунта. Това поставяне на етикет "безимотен" е нелепо - извън темата и не разбирам защо го пишат. ВСЕКИ в България е многоимотен! Разликата между нас е в евро на м2, но няма безимотни.
          Нали ви казах! Целта е да падне нивото на форума (не че в момента не копае дъното) и да прогонят нормалните хора. Заради простотията, която се шири тук, много хора изобщо вече не се включват. Всичко това разбира се, под благосклонния поглед на модераторите.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

            Хубу бе тролче, що реши и как си сигурен, че съм безимотен?
            Мине се не мине и като свършат доводите айде безимотен.
            Жив и здрав ама така не става.
            Да ти предложа и на теб 50 халки при нотариус у да вадя НА? Ъ?
            Или и ти като лордчето ще духнеш под опашката?
            Полакс все ми е тая какво имаш и какво нямаш - Факт е че говориш и мислиш като безимотен

            Оказва се че аз тук съм единственият РЕАЛЕН понижител щото имам имоти на пазара за продажба

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

              Хубу бе тролче, що реши и как си сигурен, че съм безимотен?
              Мине се не мине и като свършат доводите айде безимотен.
              Жив и здрав ама така не става.
              Да ти предложа и на теб 50 халки при нотариус у да вадя НА? Ъ?
              Или и ти като лордчето ще духнеш под опашката?
              Заради тези реплики, подозирам че си пишем с едни и същи лица в няколко акаунта. Това поставяне на етикет "безимотен" е нелепо - извън темата и не разбирам защо го пишат. ВСЕКИ в България е многоимотен! Разликата между нас е в евро на м2, но няма безимотни.
              Last edited by Chio; 05.02.2023, 19:06.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                Да след 15г си все още тук и все така безимотен

                жив и здрав
                Хубу бе тролче, що реши и как си сигурен, че съм безимотен?
                Мине се не мине и като свършат доводите айде безимотен.
                Жив и здрав ама така не става.
                Да ти предложа и на теб 50 халки при нотариус у да вадя НА? Ъ?
                Или и ти като лордчето ще духнеш под опашката?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Chio Разгледай мнение

                  Една част са хитри манипулатори, които пишат на смени или са същите лица през различни юзъри. Конкретното лице има толкова елементарен подход, че ако му плащат - да си вземат парите.
                  Чак пък хитри! Кът ги натиснеш малко почват да издишат и да се омотоват като патета в кълчища. Аз не бих дал и стотинка за тея безделници, само мотика номер 8 за тях.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                    Тази спретната къщурка е в краен непрестижен Лондонски квартал и е цели 77квм има няма по 7000 паунда на квадрат

                    Голямата спалня (мастер бедрум) ти е зорлем уникалните 10квм а по малките спални са по 4-6кв (защото от една са направили 2 стаи) на това в БГ му викаме килери

                    Сега ти си мислиш че тя струва 550к паунда - Лекинко си се объркал

                    За да купиш тази къща ти трябва да си платил данъци на тези пари около 49%

                    Което прави цента около 800 000к тотал

                    Та ко рече???
                    Аз питах колко ще струва в София в Гоце Делчев - краен, не особено престижен квартал.

                    Оставете Лондон - нека телепортираме тази къща в Гоце Делчев, за колко да я оферираме? По-малко от 300к евро няма да е. Даже 350к.

                    Last edited by Chio; 05.02.2023, 19:00.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                      Това което казваш, зависи от мащаба в който ще се реализира. Като спомена туризъм, имаш ли на идея колко персонал е ангажиран в един среден по големина ресторант с капацитет 60-70 места? А ако започнат да се спазват законите и не се работи по 12-3ч, вместо 8? Защото, ако ще говорим за човешка производителност в тоя сектор, чужденците ги бием сигурно двойно.

                      Ако законите се спазваха буква по буква, изведнъж щеше да се отвори една дупка от ПОНЕ 200 000 работни места, само в туризма. Така, че замаскираното ниско заплащане е на път да се пропука и да отвори пропастта за която говорите, че няма после връщане назад - само, че по отношение на доходите.
                      България е евтина туристичска дестинация за бедни и непретенциозни хора, и ще си остане такава. Вдигнат ли заплатите, трябва да вдигнат още повече и цените, вдигнат ли цените (не че са ниски де), никой няма да дойде тук. С нашите 2 месеца сезон, не може да се сравняваме с Гърция или Турция.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                        И ти каква картинка виждаш, когато има недостиг на хора, на плодородна и стратегическа в геополитически аспект територия? Апокалиптична?
                        Това, че има недостиг е още по-зле, защото няма кой да дойде и да инвестира в застаряваща държава. А това плодородна кво общо има с всичко това? В момента няма сантиметър не разорана земя, буквално черните пътища са разорани.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                          Да след 15г си все още тук и все така безимотен

                          жив и здрав
                          С този си ник си отскоро, но със старите не чете ли, че полакса търси и мисля купи във Варна
                          Накрая ще излезе, че повишителите са след тях с бетера
                          Просто човекът има рационално мислене и не е член на сектата на тулите.
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                            Мистър СиксТаусънд - ама ти си се нашил яко с тези твои тухли! Нямаш никаква диверсификация.

                            При тея покачващи се лихви, до 2028-ма капиталовата доходност на тухлите ти ще бъде отрицателна. Или в най-добрия случай 0-лева. Дано да си се запасил с търпение.

                            А акциите до края на тая година ще са поне още 18%~20% НА ПЛЮС.

                            След 5 години ще трябва да си продадеш кухнята, банята, и спалнята, за да си купиш само едно дялче от моите акции!
                            Фрости прави си прекарал съм се много яко и оценявам че се кахъриш за моите проблеми

                            Виж пак почнете да се събирате всеки петък от 10ч на римската стена да плачете дружно за нашите неволи ние ще го оценим

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Chio Разгледай мнение

                              Въпросът не е към вас. Но хайде отговорете - каква е офертната цена на къщата ако беше в Гоце Делчев или Слатина? Като отчитате сегашната вакханалия с офертите. Изгорял апартамент се предлагана 2к, колко ще е тази малка спретната къщурка с двор за барбекю?

                              https://www.rightmove.co.uk/properti...hannel=RES_BUY Или тази за колко ще върви в София според форума?
                              Тази спретната къщурка е в краен непрестижен Лондонски квартал и е цели 77квм има няма по 7000 паунда на квадрат

                              Голямата спалня (мастер бедрум) ти е зорлем уникалните 10квм а по малките спални са по 4-6кв (защото от една са направили 2 стаи) на това в БГ му викаме килери

                              Сега ти си мислиш че тя струва 550к паунда - Лекинко си се объркал

                              За да купиш тази къща ти трябва да си платил данъци на тези пари около 49%

                              Което прави цента около 800 000к тотал

                              Та ко рече???

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                                Полакс ставаш смешен и може би някой ден някои неща ще ги разбереш по трудният начин

                                над 95% от купилите портфейл от акции на БФБ преди 20 години са потънали, над 95% от купилите имоти по това време са напред

                                Давам ти възможност СЛЕДВАРИТЕЛНО да съставиш портфейл от 10 БГ акции които са съществували на БФБ 2003-та по това време и да го сравинм с ръста на имотите
                                Мистър СиксТаусънд - ама ти си се нашил яко с тези твои тухли! Нямаш никаква диверсификация.

                                При тея покачващи се лихви, до 2028-ма капиталовата доходност на тухлите ти ще бъде отрицателна. Или в най-добрия случай 0-лева. Дано да си се запасил с търпение.

                                А акциите до края на тая година ще са поне още 18%~20% НА ПЛЮС.

                                След 5 години ще трябва да си продадеш кухнята, банята, и спалнята, за да си купиш само едно дялче от моите акции!
                                Last edited by Frosty; 05.02.2023, 18:41.
                                ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                                Коментар

                                Working...
                                X