IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Бодри понижителски психопати обиждат, заплашват с убийства, палежи и насилие. Това се получава, когато четеш десет години тая тема в чакане на заветното мяу

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение
      Ножицата започна да се разтваря. Притежателите на собствен имот стават все по-малко, за сметка на квартирантите и обитаващите стая при родители, чийто брой пък се увеличава.
      Много е вероятно през 2039-та съотношението вече да е към 40/60 или дори 30/70.
      Цените на имотите ще продължават да се покачват с около година закъснение гонейки инфлацията. Няма как все по-високите цени за труд (заплати на майстори) и материали (цимент, дърво, желязо, стъкло и тн…) да не рефлектират в нови по-високи цени на м2.
      Цените на имотите са една покачваща се синусоида във времето, което ще рече, че чаааак през 2039-та ще имаме по сериозен спад. (от какви нива ще е спада, вече е писано).

      =2039=

      Тук в темата ще четем все повече контрааргументи като демография, лихви, революции, палежи и тн., но в с реалностите и 2039-та ще се свиква все повече като в крайна сметка безимотните ще разберат, че живот в квартира или при родител не е чак такава драма.

      Просто трябва да се приеме, че такъв е живота.
      е то не е задължително всички да имат собствено жилище
      като разпродадат наследствените етажи и панели, дори и да разделят парите с роднините
      пак им остават за една хубава квартира и евентуално парко място
      за който умее да кара кола и има такава
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        какви имоти?
        как какви? построените с дигитални материали

        Коментар


        • Ножицата започна да се разтваря. Притежателите на собствен имот стават все по-малко, за сметка на квартирантите и обитаващите стая при родители, чийто брой пък се увеличава.
          Много е вероятно през 2039-та съотношението вече да е към 40/60 или дори 30/70.
          Цените на имотите ще продължават да се покачват с около година закъснение гонейки инфлацията. Няма как все по-високите цени за труд (заплати на майстори) и материали (цимент, дърво, желязо, стъкло и тн…) да не рефлектират в нови по-високи цени на м2.
          Цените на имотите са една покачваща се синусоида във времето, което ще рече, че чаааак през 2039-та ще имаме по сериозен спад. (от какви нива ще е спада, вече е писано).

          =2039=

          Тук в темата ще четем все повече контрааргументи като демография, лихви, революции, палежи и тн., но в с реалностите и 2039-та ще се свиква все повече като в крайна сметка безимотните ще разберат, че живот в квартира или при родител не е чак такава драма.

          Просто трябва да се приеме, че такъв е живота.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
            Силно се надявам всички понижители в темата, уплашени и стресирани от земетресението в съседска Турция, да си набият камшика към несеизмични държави, като разпродадат всичките си имоти тук!! Хем ще понижат цените на имотите в Родината, хем ще се спасят! Двойна полза.
            Ето, това мисля.
            какви имоти?
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

              Ти можеш ли да четеш или да го нарисувам? Бих напуснал БГ ако тук настъпи апокалипсис и имота е вече разрушен! Ако съм пълен с кеш и без иноти ще е лесно, но ако съм пълен с разрушени имоти и кредити ще е трудно. Ти как мислиш?
              Мисля, че можеш да се напълниш с кеш, само, ако продадеш, но това според вас понижителите, е невъзможно, така, че кеша ти е мираж, оставаш тук! Радвай се, че в чужбината, никой не би те отразил за жив. Тука само Лорда ти обръща внимание!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                И на луната да емигрират, ще са си все същите гащници.
                Пълни боклуци, плъхове напускащи Родината при първото земетресение в съседна държава. Тези отпадъци, представяш ли си да се наложи да защитават държавата ни при война? Не случайно има закон за дезертьорите, ако се наложи да се защитава Родината? Такива, без милост, първи ще ги разстрелям за назидание, no mercy!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                  Силно се надявам всички понижители в темата, уплашени и стресирани от земетресението в съседска Турция, да си набият камшика към несеизмични държави, като разпродадат всичките си имоти тук!! Хем ще понижат цените на имотите в Родината, хем ще се спасят! Двойна полза.
                  Ето, това мисля.
                  И на луната да емигрират, ще са си все същите гащници.

                  Коментар


                  • Силно се надявам всички понижители в темата, уплашени и стресирани от земетресението в съседска Турция, да си набият камшика към несеизмични държави, като разпродадат всичките си имоти тук!! Хем ще понижат цените на имотите в Родината, хем ще се спасят! Двойна полза.
                    Ето, това мисля.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                      Хахахахаха, поредния който се изнася от Държавата, а после се връща като посран. И, като се изнесеш светкавично, на кого ще оставиш многото си имоти за , които пишеш ? Или явно и те се оказаха виртуални и кой ще търпи подобен екземпляр в несеизмични държави, освен като колбасар на поточна линия на заплата, като на 20г. крупие у нас??
                      Или си мислиш, че след труса, само ти ще оцелееш с парите си от продажба на срутището, само ти ще оцелееш, Господи, прибери си грешните вересии!!!!
                      Ти можеш ли да четеш или да го нарисувам? Бих напуснал БГ ако тук настъпи апокалипсис и имота е вече разрушен! Ако съм пълен с кеш и без иноти ще е лесно, но ако съм пълен с разрушени имоти и кредити ще е трудно. Ти как мислиш?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ivanvg93

                        ЧИЧАК С КОРЕМЧЕ, А ОЩЕ В РОДНАТА МУ ДЕЦКА ДЕЦКА ДЕЦКА ДЕЦКА ДЕЦКА ДЕЦКА
                        Колега, още чакам да ми пратиш обявата на която си бил на оглед! Надявам се да не си ме забравил? Не се прави на приятно разсеян!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ВълчоМечков

                          Какво те спира да го направиш още сега, няма нужда да чакаш земетресение?

                          То и кольо се беше запътил за Дания и Испания, но още си натиска парцалите в деЦката.

                          ===2039===

                          …а вкуса на горчивата дъвка вече не се търпи… Пероня се препълни.
                          Лисанке, много е просто, в момента в Бг нещата ми се случват с лекота (работа не ме напряга, почивки, училище на детето, парите винаги са в повече от разходите и т.н). Нямам намерение при сегашните обстоятелства да ходя в чужбина! Представи си варианта ако имаш n на брой имоти плюс кредити и минимален кеш, то при един апокалипсис/война какво се случва с теб? Къде ще отидеш, като имаш само кредити, а имотите ти се измерват не в квадратни, а в кубични метри и нищо не струват? Сигурно си го мислиш това? Аз също си го мисля и не ми е много добре!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                            Пак нищо не си разбрал, предполагам е от възрастта! Ако оживея се изнасям от разрухата с n стотин хилки евра/доларес в не сеизмична държава! Сега разбра ли или да го нарисувам, пък дано да ме разбереш?
                            Хахахахаха, поредния който се изнася от Държавата, а после се връща като посран. И, като се изнесеш светкавично, на кого ще оставиш многото си имоти за , които пишеш ? Или явно и те се оказаха виртуални и кой ще търпи подобен екземпляр в несеизмични държави, освен като колбасар на поточна линия на заплата, като на 20г. крупие у нас??
                            Или си мислиш, че след труса, само ти ще оцелееш с парите си от продажба на срутището, само ти ще оцелееш, Господи, прибери си грешните вересии!!!!
                            Last edited by Bailor; 10.02.2023, 22:33.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                              Земетресенията не защитават квартирите повече от собствен имот. Ако разчиташ да спиш по кашони под мостове, последните са най-опасни при земетръс. В квартирите, даже не знаеш Н.В. хазяите какви ремонти са правили, преди да се настаниш.
                              Пак нищо не си разбрал, предполагам е от възрастта! Ако оживея се изнасям от разрухата с n стотин хилки евра/доларес в не сеизмична държава! Сега разбра ли или да го нарисувам, пък дано да ме разбереш?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение
                                алекс, кольо безимотния първи започна полемиката. Ти обаче триеш само моите отговори към него, а неговите не.
                                Да знаеш, че това ти поведение няма да ви измъкне и двамата от деЦките.
                                Айде изчезвай БАН за теб!
                                БАН завинаги !

                                Коментар

                                Working...
                                X