IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Duran Разгледай мнение
    Здравейте
    Тази сутрин докато си отворих социалните мрежи буквално за 10 минути бях залят с реклами за ново строителство. До сега това не се беше случвало . Вчера също ми излезнаха няколко пъти реклами от агенция Home to you за различни обекти новостроящи се сгради. От днешната реклама след като отворих коментарите видях че най-старият от тях е на 11 седмици. Тоест сградата стои на пазара почти 3 месеца без да бъде разпродадена . До колкото знам от брокери в пика от миналата година жилищата до АКт 14 се препродаваха, част от тях, до няколко пъти. А сега няма кой да ги купи първоначално 11 седмици. Докато агенциите търсят зверски нови купувачи предлагането нараства и нараства. Купувачите достигнаха своя край. Според мен се опитват да задържат пазара от рухване до колкото могат, но това е неизбежно въпрос на време е.
    айде стига си правил зле прикрита реклама на брокерски фирми и обявите им
    препоръка е

    Коментар


    • Здравейте
      Тази сутрин докато си отворих социалните мрежи буквално за 10 минути бях залят с реклами за ново строителство. До сега това не се беше случвало . Вчера също ми излезнаха няколко пъти реклами от агенция Home to you за различни обекти новостроящи се сгради. От днешната реклама след като отворих коментарите видях че най-старият от тях е на 11 седмици. Тоест сградата стои на пазара почти 3 месеца без да бъде разпродадена . До колкото знам от брокери в пика от миналата година жилищата до АКт 14 се препродаваха, част от тях, до няколко пъти. А сега няма кой да ги купи първоначално 11 седмици. Докато агенциите търсят зверски нови купувачи предлагането нараства и нараства. Купувачите достигнаха своя край. Според мен се опитват да задържат пазара от рухване до колкото могат, но това е неизбежно въпрос на време е.

      Коментар


      • Потребители better,traicho_80,pwise и вълчо мечков са с бан. Придържайте се към темата и не се заяждайте с останалите участници.
        Очакванията Ви за пазара нямат значение, когато системно обиждате и се заяждате ще получите бан.

        Коментар


        • Е, теб, мен, Вълчо и т.н. ще ни баннат. Говорим истините на база факти и това очевидно не е позволено.

          Иначе за черни хуйове и заплахи за убийство няма бан.
          Last edited by ivanvg93; 14.02.2023, 11:48.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            на мен ми прави впечатление, че за много ново строителство има обява тип "продава двустаен за 125000", а текста на обявата се почва имаме свободни едностайни, двустайни, тристайни ... и накрая излиза, че зад една такава обява примерно 1450Е на акт 14 стоят едни 10+ имота.
            това донякъде компенсира лудите обяви като панелка по 2000+ в Борово пусната на 5 агенции, че да се продаде 5 пъти по-добре.
            На мен ми прави впечатление ,че освен в долини, ливади, бучимиши и подобни има само 20-30 сгради и толкова. Новото строителство на други места е или продадено или строителите спират строежите което не ми харесва. Това може да доведе интересни цени

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

              Права черта

              Резултат от Вашето търсене на:
              Вид имот: 2-СТАЕН,
              Местоположение: град София

              Особености: Тухла
              Да не се показват обяви, докладвани за проблем,

              Средна цена на имотите в извадката: 123837 euro
              Средна цена на кв.м: 1762 euro.
              на мен ми прави впечатление, че за много ново строителство има обява тип "продава двустаен за 125000", а текста на обявата се почва имаме свободни едностайни, двустайни, тристайни ... и накрая излиза, че зад една такава обява примерно 1450Е на акт 14 стоят едни 10+ имота.
              това донякъде компенсира лудите обяви като панелка по 2000+ в Борово пусната на 5 агенции, че да се продаде 5 пъти по-добре.
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                страх ме е да отворя справката...
                Права черта

                Резултат от Вашето търсене на:
                Вид имот: 2-СТАЕН,
                Местоположение: град София

                Особености: Тухла
                Да не се показват обяви, докладвани за проблем,

                Средна цена на имотите в извадката: 123837 euro
                Средна цена на кв.м: 1762 euro.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение
                  Леле, какво сте правили снощи ? Явно тук е имало "война" Свалихте ли цените на апартаментите ?
                  страх ме е да отворя справката...
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Леле, какво сте правили снощи ? Явно тук е имало "война" Свалихте ли цените на апартаментите ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor

                      Защо така се фрустрира този смешен участник, да не е измислен герой?
                      бетерчо цял ден е гледал обяви с високи наеми и сега малко си изпусна нервите
                      но ако смени локацията на ихтиман или ботевград /бях го написал почрти като бетерград/, сигурно ще открие нещо подходящо
                      Last edited by ratten; 13.02.2023, 23:30.
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                        Щях да искам препоръка от Вълчо, но той се оказа, че не дава квартири, а търси квартира и съквартирант.
                        труден характер е, но може да се комбите /комбинирате/
                        освен това май с бетерчо се разбират нещо
                        той поне не е претенциозен на локация
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          трайчо е много буден младеж, на когото предстои да сменя квартирата
                          Щях да искам препоръка от Вълчо, но той се оказа, че не дава квартири, а търси квартира и съквартирант.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bailor

                            Трайчо се оказа поредния кандидат -купувач, воден за носа от жена си. Нищо ново под слънцето. Той е под номер 437 в моята ранглиста понижители, напътствани от жените си.
                            трайчо е много буден младеж, на когото предстои да сменя квартирата
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                              Прав си, ти освен рентиер си много добър психолог. Определено гладен няма да останеш, даже и да останеш без квартиранти! Определено ми се очертаваш, като любимец
                              като осигуриш препоръка ще говорим
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                                Ето още една за 800 евра в Локация...Локация, до метростанция:

                                https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=8xl76n&f1=1
                                Гледаш правилно в обявите за наем, сега остава само да избереш правилната ценова категория отговаряша на дохода ти.

                                Никой не те спира да се преместиш и в темата за наемите (правилната за теб тема)

                                Коментар

                                Working...
                                X