IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Alex_ Разгледай мнение

    Видях 56 апартамента през последните 2-3 години на цени от 140 до 270 хил евро. Преди цените да скочат главоломно имаше ставащи жилища, но сега моля те погледни пак сравнението, което направих и ми обясни логиката.
    Наемът ми е 1200лв и не ми пречи да го плащам още 10 години ако трябва.
    Свободата да можеш да се преместиш за мен е лукс. Свободата да можеш да избягаш от неприятни съседи или наскоро изникнал строеж...
    Да набиеш всичките си спестявания в апартамент в блок с още 350 човека, шум, миризми и бой за паркинг е меко казано глупост.
    Да теглиш ипотека за 30 години за същото жилище пък няма да описвам какво е....
    Хахаха-такива като теб, които са заможни и живеят под наем са враг номер 1 в тая тема.Преди няколко дни писах за един приятел, който също като теб живее под наем и има шестцифрен доход на година. Изкараха го най-големият лузър и го оплюха.И то хора,които претендират,че отдават апартаменти под наем.Т.е вместо да се радват на такива като теб и моят човек, те ви плюят.
    Та лекичко почват да ме съмняват легендите на някои хора в тая тема.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      какви огледи!? следи обявите за квартири до 300лв
      Видях 56 апартамента през последните 2-3 години на цени от 140 до 270 хил евро. Преди цените да скочат главоломно имаше ставащи жилища, но сега моля те погледни пак сравнението, което направих и ми обясни логиката.
      Наемът ми е 1200лв и не ми пречи да го плащам още 10 години ако трябва.
      Свободата да можеш да се преместиш за мен е лукс. Свободата да можеш да избягаш от неприятни съседи или наскоро изникнал строеж...
      Да набиеш всичките си спестявания в апартамент в блок с още 350 човека, шум, миризми и бой за паркинг е меко казано глупост.
      Да теглиш ипотека за 30 години за същото жилище пък няма да описвам какво е....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
        MrCurious: Отдавна си ми в игнор-листата, абстрахирай се от всякакви коментари по мой адрес, защото не ги виждам.

        Игнор листа: [ATTACH=CONFIG]n4026631[/ATTACH]
        Мен Ратко ме дразни най много ,особено на моменти не знам защо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten

          e ти от най-забавните си се лишил
          Те повечето са един и същи трол така или иначе, не е голяма загубата.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

            Ами реално е точно за висшисти. Как си представяш нискоквалифицираната работна ръка да купува с текущите доходи?

            Предприемача строи, висшиста работи и купува, а останалите зяпат и коментират. Така е, откак свят светува.
            Купуват нискоквалифицирани емигранти със заработеното в чужбина. Включително и цигани.
            Това лято говорих с един циганин,който бил в Мюнхен заедно с жена си,двамата сина,двете снахи и общо 6 внуци.И всички 12 човека живеели в едно жилище.Той,жена му и синовете работели в някакъв фитнес клуб като чистачи и вземали общо 8000 евро.Двете снахи получавали социални помощи по 500 евро и 1500 евро помощи за децата. Общо около 10 хиляди евро на месец. Ползвали общинско жилище,всички се хранели общо, ходели с една кола на работа и на месец спестявали по 8000 евро. Бачкат 6-7 години и са милионери. И при тях всичко се прави групово ,така и разходите им са по-малко .
            Last edited by mirodes; 15.02.2023, 16:17.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              Първо беше на години,второ беше доста свикнал да пише в тоя форум,не би спрял ей така за нищо.
              Бай Пешо много прилича на свако ми от село Средище, Силистренско - ръси селски мъдрости, трудолюбив, но много стиснат, един колет не иска да изпрати. И краде на дребно (свакото), само на баща ми му е отмъкнал поне 20 000 лв.

              Преди 20 г Старият празнуваше 50 г. с богато тържество, след тържеството свакото събра всичката останала храна, включително наядена от чиниите, да я яде (пържоли, кебапчета, ябълки, мезета и каквото имаше) ??? !!!

              Коментар


              • MrCurious: Отдавна си ми в игнор-листата, абстрахирай се от всякакви коментари по мой адрес, защото не ги виждам.

                Игнор листа:
                Click image for larger version

Name:	20230215 .JPG
Views:	1
Size:	18.5 КБ
ID:	4026631

                Last edited by ejonny2376; 15.02.2023, 15:58.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Какво те кара да мислиш така.


                  Той се държеше отвратително последните години.
                  Първо беше на години,второ беше доста свикнал да пише в тоя форум,не би спрял ей така за нищо.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                    айде пак щяло да "стане ясно" тая година
                    като последните 6-7. всеки път едно и също.
                    лично мнение
                    новото се застоява все по-дълго на пазара
                    има и много, което е платено частично и тепърва ще се финансира или продава с горница (ако има кой да я даде)
                    тази година ще вкара малко реализъм в пазара - така си мисля.
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от MrCurious

                      Поредният скъсаняк, който мрази държавата си, но търка обувки по огледи.

                      Мордор е дупката от която си изпълзял, палячо.
                      какви огледи!? следи обявите за квартири до 300лв
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                        Мисля че е умрял,може и да бъркам
                        Какво те кара да мислиш така.


                        Той се държеше отвратително последните години.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          И аз се чудя къде е бай Пешо, от месеци не виждам мнения със стила му.
                          Мисля че е умрял,може и да бъркам

                          Коментар


                          • айде пак щяло да "стане ясно" тая година
                            като последните 6-7. всеки път едно и също.
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              да ама няма толкова хора
                              и това ще стане ясно тази година
                              То хора има, ама не им се дават луди пари за кофти локации и съмнително качество. Тука съм съгласен с Джонката, че има обяви с цени, ала Версай. Ако успеят да повлекат цената на някой друг качествен имот надолу в предпочитан от мен район, с радост бих се възползвал от "промоцията".

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                                Ами реално е точно за висшисти. Как си представяш нискоквалифицираната работна ръка да купува с текущите доходи?

                                Предприемача строи, висшиста работи и купува, а останалите зяпат и коментират. Така е, откак свят светува.
                                да ама няма толкова хора
                                и това ще стане ясно тази година
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X