IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

    Истината е, че там дори не бих наел каквото и да е. Може и да ти звучи странно, но така се стекоха нещата, но щях да купя имот (бях принуден) при положение, че не бях склонен дори да наема имот.
    И тебе ли женати успяда те откаже да купиш имот. Слушайте жените си, момчета.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Chio Разгледай мнение

      Някакъв сейлс пич е това, явно за наивни инвеститори.

      Но има всякакви мечтатели:
      ​​​​​​https://m.imot.bg/details/2d166607556360880
      Явно чете форума.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        имаш предвид, да наемеш там квартира за викенда извън сезона ли?
        Истината е, че там дори не бих наел каквото и да е. Може и да ти звучи странно, но така се стекоха нещата, но щях да купя имот (бях принуден) при положение, че не бях склонен дори да наема имот.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

          Буджака в Созопол е олицетворението на прехода, всички измамници и крадци имат имот там, води се много престижно, а е пълен смях. За една бройка и аз да купя имот там (добре, че не стана)!

          https://www.24chasa.bg/bulgaria/article/10056243
          имаш предвид, да наемеш там квартира за викенда извън сезона ли?
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            много ли брокери дебнат на гюме в темата
            Много са, и са гладни!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

              Вярваш ли на брокераЗки фантазии?
              Някакъв сейлс пич е това, явно за наивни инвеститори.

              Но има всякакви мечтатели:
              ​​​​​​https://m.imot.bg/details/2d166607556360880

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                Вярваш ли на брокераЗки фантазии?
                Честно казано, изобщо не ме интересуват замъците им от фантазии! По-скоро долавям несигурността им и ниското място, което заемат в йерархията на обществото.
                От писанията им, обаче мога да се досетя за реалното състояние на имотния пазар.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Chio Разгледай мнение

                  Манастирски ливади по брега. Сградите близо, защо изобщо са му на някой къщи на тези скали, когато единствените плажове наоколо са претъпкани до пръсване лятото. Явно не е за море, не е за риболов, не е за яхти, пари като вестници хвърлени в нещо което прилича на краен квартал на София. Или така отнасяме частичка от любимия ни град?
                  Буджака в Созопол е олицетворението на прехода, всички измамници и крадци имат имот там, води се много престижно, а е пълен смях. За една бройка и аз да купя имот там (добре, че не стана)!

                  https://www.24chasa.bg/bulgaria/article/10056243

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                    Вярваш ли на брокераЗки фантазии?
                    много ли брокери дебнат на гюме в темата
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                      Е какво е? МИЗЕРИЯ
                      Манастирски ливади по брега. Сградите близо, защо изобщо са му на някой къщи на тези скали, когато единствените плажове наоколо са претъпкани до пръсване лятото. Явно не е за море, не е за риболов, не е за яхти, пари като вестници хвърлени в нещо което прилича на краен квартал на София. Или така отнасяме частичка от любимия ни град?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                        Мисли в перспектива и му намали наема. Все по-трудно ще намирате наематели!
                        Прочети отново какво съм написал и махни тези сърца, че е много сърцераздирателно!
                        Вярваш ли на брокераЗки фантазии?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ivanvg93 Разгледай мнение

                          Само ще кажа, че на един от апартаментите ми падежът за наема е 15-то число. Днес, 13-ти, гледам пристига ми превод, 1100 евра. Момчето иска да направи добро впечатление, за да не му индексирам наема. Видял е, че ще стои в квартирата още дълго, защото му е невъзможно да купи. Споделям го като съвет за голяма част от хората в темата. Така се прави!

                          Благодаря за комплиментите! ❤️❤️❤️
                          Това е начина, натискай ги, че като пресъхне кранчето трябва да си акумулирал максимално кеш, че трудни времена предстоят...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ivanvg93 Разгледай мнение

                            Само ще кажа, че на един от апартаментите ми падежът за наема е 15-то число. Днес, 13-ти, гледам пристига ми превод, 1100 евра. Момчето иска да направи добро впечатление, за да не го индексирам, видял е, че ще стои в квартирата още дълго, защото му е невъзможно да купи.

                            Благодаря за комплиментите!
                            Мисли в перспектива и му намали наема. Все по-трудно ще намирате наематели!
                            Прочети отново какво съм написал и махни тези сърца, че е много сърцераздирателно!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение
                              https://www.investor.bg/a/113-analiz...di-pandemiyata
                              Наемите растат, в София и Пловдив надминаха нивата преди пандемията


                              ====2039====

                              пффф, писна ми от покачване! Вече съм отчаян… Защо не купих на предния пик?! Иде ми да се гръмна!

                              Повишителите са виновни. Мразя ги. Сега ще подкокоросам модераторите да бан-нат няколко от тях…
                              Драги Вълчо, ти самият си за перманентен е.бан! Да няма някой от модита, който да сте си по-така? Връзкар си ти, отдавна съм те усетил, че не си вълк, а си една лисанка!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                                Не ти правя комплимент, но определено си доста по-грамотен от повечето повдигачи тук. Но, ако и ти започнеш с хвалбите ще покажеш неувереност и липса на място в обществото в реалният живот.
                                Ограничи се само с анализа на текущата ситуация при имотите!
                                Само ще кажа, че на един от апартаментите ми падежът за наема е 15-то число. Днес, 13-ти, гледам пристига ми превод, 1100 евра. Момчето иска да направи добро впечатление, за да не му индексирам наема. Видял е, че ще стои в квартирата още дълго, защото му е невъзможно да купи. Споделям го като съвет за голяма част от хората в темата. Така се прави!

                                Благодаря за комплиментите! ❤️❤️❤️
                                Last edited by ivanvg93; 13.02.2023, 21:06.

                                Коментар

                                Working...
                                X