IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

    Прав си, ти освен рентиер си много добър психолог. Определено гладен няма да останеш, даже и да останеш без квартиранти! Определено ми се очертаваш, като любимец
    като осигуриш препоръка ще говорим
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
      Ето още една за 800 евра в Локация...Локация, до метростанция:

      https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=8xl76n&f1=1
      Гледаш правилно в обявите за наем, сега остава само да избереш правилната ценова категория отговаряша на дохода ти.

      Никой не те спира да се преместиш и в темата за наемите (правилната за теб тема)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        не знам каква е логиката, но жените искат точно обратното на това, което ти си наумил да правиш
        ако си живееш добре под наем или при родителите си
        те те измъчват да купиш
        ако усетят, че имаш намерение да купуваш
        те са против
        ако по някакъв начин ги убедиш, то няма имот на света, който да харесат
        Прав си, ти освен рентиер си много добър психолог. Определено гладен няма да останеш, даже и да останеш без квартиранти! Определено ми се очертаваш, като любимец

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

          Много са, и са гладни!
          Сигурно визираш ника Гладен брокер, на него много му личи

          Коментар


          • Ето и в Естето - 900 евра, тук само таксата е стотина евра.

            https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=8xl76n&f1=2

            Коментар


            • Ето още една за 800 евра в Локация...Локация, до метростанция:

              https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=8xl76n&f1=1

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                Във всички случаи искам да ти кажа, че аз с човек, който мутрите са го търсили за да си върнат борчовете, аз стакъв човек няма да споря.
                Добре де, грешно се изразих, не бандюга тип мутра-бияч, а по-скоро имах предвид схемаджия-измамник...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  обявата е създадена преди 4 месеца (без 5 дни) - вероятно е седял празен през това време
                  ако на всяка смяна на наематели му седи по 6м празен....

                  този вероятно е жертва на обещанията за яка доходност от 'наемче да капе'
                  има доста такива и си вкараха свободните пари в довършителни с идеята как ще рентват яко

                  еми хубаво им стават ремонтите, но нещо няма наематели за толкова площ и на такива цени.
                  От къв зор ще оди на майна си райна в село Горубляне???! Вместо да отиде на 750 евра в Локация-Локация?

                  https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=8xl76n&f1=1

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                    Не можах да го допиша...

                    Варианта беше или купувам и си прихващан дълга или пия една студена вода. Врътката беше, че трябваше да съм в съсобственост в обща къща с него и щеше да ми трудно да го продам без него. Добре, че цените тръгнаха нагоре и той продаде друг имот и се оправихме с парите. Иначе щях да си купя проблеми на място, което не харесвам. Иначе жената каза "да", но не знаеше всичко подробности!
                    Във всички случаи искам да ти кажа, че аз с човек, който мутрите са го търсили за да си върнат борчовете, аз стакъв човек няма да споря.
                    Last edited by vikhunter; 13.02.2023, 22:03.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Chio Разгледай мнение

                      Някакъв сейлс пич е това, явно за наивни инвеститори.

                      Но има всякакви мечтатели:
                      ​​​​​​https://m.imot.bg/details/2d166607556360880
                      обявата е създадена преди 4 месеца (без 5 дни) - вероятно е седял празен през това време
                      ако на всяка смяна на наематели му седи по 6м празен....

                      този вероятно е жертва на обещанията за яка доходност от 'наемче да капе'
                      има доста такива и си вкараха свободните пари в довършителни с идеята как ще рентват яко

                      еми хубаво им стават ремонтите, но нещо няма наематели за толкова площ и на такива цени.
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                        Е, сега щеше да търсиш бандюгата и да му благодариш. Това веднага след като си продал имота Март 2022.
                        не знам каква е логиката, но жените искат точно обратното на това, което ти си наумил да правиш
                        ако си живееш добре под наем или при родителите си
                        те те измъчват да купиш
                        ако усетят, че имаш намерение да купуваш
                        те са против
                        ако по някакъв начин ги убедиш, то няма имот на света, който да харесат
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                          Е, сега щеше да търсиш бандюгата и да му благодариш. Това веднага след като си продал имота Март 2022.
                          Не можах да го допиша...

                          Варианта беше или купувам и си прихващан дълга или пия една студена вода. Врътката беше, че трябваше да съм в съсобственост в обща къща с него и щеше да ми трудно да го продам без него. Добре, че цените тръгнаха нагоре и той продаде друг имот и се оправихме с парите. Иначе щях да си купя проблеми на място, което не харесвам. Иначе жената каза "да", но не знаеше всичко подробности!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                            Много сте и повечето са и злобни. Само ти от цялата шайка ми се струваш по-читав...
                            това е маркетингов трик
                            за да измъквам сделките за наем
                            изпод хищните нокти на колегите
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                              Истината е, че там дори не бих наел каквото и да е. Може и да ти звучи странно, но така се стекоха нещата, но щях да купя имот (бях принуден) при положение, че не бях склонен дори да наема имот.
                              не разбирам. кой те е принудил да купуваш там. при положение, че под наем си си добре
                              родителите на съпругата ли ти натякваха много.
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Traicho_80

                                Един познат бандюга ми дължеше пари и по ковида го беше закъсал и нямаше как да ми ги върне. Има имоти по морето и постоянно не нави
                                Е, сега щеше да търсиш бандюгата и да му благодариш. Това веднага след като си продал имота Март 2022.

                                Коментар

                                Working...
                                X