IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    оправихте го викаш по партийна линия
    па питай го как е с акциите към момента
    според мен е спихнал протрейла с едно 50%

    а лордчето възпитава ландлордка
    иначе колко му е да я прати на каартира и да си шора на терасата в апартамента
    Мани, че ще си шорам, ама при нея има централно парно и топла вода, а аз съм на пелети и бойлер на ток и то не в цялата къща.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      оправихте го викаш по партийна линия
      па питай го как е с акциите към момента
      според мен е спихнал протрейла с едно 50%

      а лордчето възпитава ландлордка
      иначе колко му е да я прати на каартира и да си шора на терасата в апартамента
      Хем ме е блокирал този индивид, хем не му излизам от излиянията, явно е бил влюбен в мен, но щом, аз не съм откликнал на чувствата му, веднага с жестоките мерки е решил да се разправи с бедния лорд.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        оправихте го викаш по партийна линия
        па питай го как е с акциите към момента
        според мен е спихнал протрейла с едно 50%
        к'во му дреме за спихналия портфейл, нали жонката му вдига самолета...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

          Същият. Височки са му да, живее под наем в Бад Хомбург. Идвал е във Вазов. Навремето правителството на Станишев му скъса нервите покрай концесията на варненското летище - искаха му рушвети разни мижитурки. Бащата и бай Станиш помогнаха.
          оправихте го викаш по партийна линия
          па питай го, как е с акциите към момента
          според мен е спихнал протрейла с едно 50%

          а лордчето възпитава ландлордка
          иначе колко му е да я прати на каартира и да си шора на терасата в апартамента
          Last edited by ratten; 15.02.2023, 21:46.
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

            а дъщеря му да дели панелката (дадена от великия лорд) с квартирантка, да не изгуби 200 лева
            Това, гарантирано.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              този ли? черния куфат
              https://hicomm.bg/novini/haost-na-le...te-kufari.html
              и той ли следи обявите и са му високи цените
              Същият. Височки са му да, живее под наем в Бад Хомбург. Идвал е във Вазов. Навремето правителството на Станишев му скъса нервите покрай концесията на варненското летище - искаха му рушвети разни мижитурки. Бащата и бай Станиш помогнаха.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                Не, казва се Щефан Шулте. Виж в интернет. Мой клиент е и си ходим на гости даже. Идвал е в БГ.
                този ли? черния куфат
                https://hicomm.bg/novini/haost-na-le...te-kufari.html
                и той ли следи обявите и са му високи цените
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                  Машала Мире, колежката от седмица е у форума, вече и мъж й намерихме, и с жилище я уредихме. Нема лабаво тука

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от smartinvest Разгледай мнение
                    Само в България Лорд може да живее в панелка.
                    Ако, мен визираш, живея в къща на 3км. от НС. Само безимотен или малоимотен чиляк, може да помисли, че един многоимотен страдален беден идалго, може да обсъжда една/7ма част от имотните притежания и погрешно да заключи, че живея точно там в едната/7ма.
                    Last edited by Bailor; 15.02.2023, 21:09.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                      ЕПЖС има различни панели, някои са неносещи и няма да се събори сградата, ако ги няма. Но гранде глупости за комините си написал ти. Май не правиш разлика между "стара тухла", "нова тухла", ПК, ЕПК и ППП. Никъде коминът не е конструктивен елемент. На всичкото отгоре е може би е забранен за горене и използване в градове. Ако си къртил комин, а има различни видове, ако е цял бетонен вътре има само малко укрешваща арматура да не се разруши, но няма такава, че да носи сграда.

                      Сега, за вибрациите си много прав и може би трябва да забранят трамваите, защото много тресат и някоя сграда ще падне от тях.

                      Да питам, мога ли все пак да къртя замазката си или да премахна гипсови панели от стената, която не носи нищо, освен себе си, защото да не би вибрациите да съборят топлоизолацията?
                      Говорим само за панелни конструкции,по принцип не е добре да се кърти нищо в едно жилище,защото не си само ти в тоя блок или сграда,всеки да извърши нещо и си има някакво въздействие върху това което е вече проектирано или сметнато.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        да не е наемател на кратунчо
                        той обича да слугува, особено ако квартиранта е от опушените
                        опушен ли е тов сео?
                        Не, казва се Щефан Шулте. Виж в интернет. Мой клиент е и си ходим на гости даже. Идвал е в БГ.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от smartinvest Разгледай мнение
                          Само в България Лорд може да живее в панелка.
                          а дъщеря му да дели панелката (дадена от великия лорд) с квартирантка, да не изгуби 200 лева

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
                            Познавам немски CEO на компания в MDAX, който е със седемцифрен нетен годишен доход в Евро и който живее под наем, а доходите ги набива на 100% в акции.

                            И какво сега, такива като Лордчето сигурно го намират за лузър? Знаеш ли колко му пука? Казвал ми е, че наемодателят му се кланя доземи и му слугува като на бей, не му трябва изобщо да се занимава с имоти, поддръжка и пр.

                            Толкова ли е трудно да схванете, че жилището за някои хора е просто един досаден месечен разход, не е панацея за нищо и изобщо не е никаква необходимост да те впишат някъде си като собственик, а ти да предплатиш 30-40 годишни наема за тази глупост.
                            да не е наемател на кратунчо
                            той обича да слугува, особено ако квартиранта е от опушените
                            опушен ли е тоя сео?
                            Last edited by ratten; 15.02.2023, 20:50.
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Само в България Лорд може да живее в панелка.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                                ЕПЖС има различни панели, някои са неносещи и няма да се събори сградата, ако ги няма. Но гранде глупости за комините си написал ти. Май не правиш разлика между "стара тухла", "нова тухла", ПК, ЕПК и ППП. Никъде коминът не е конструктивен елемент. На всичкото отгоре е може би е забранен за горене и използване в градове. Ако си къртил комин, а има различни видове, ако е цял бетонен вътре има само малко укрешваща арматура да не се разруши, но няма такава, че да носи сграда.

                                Сега, за вибрациите си много прав и може би трябва да забранят трамваите, защото много тресат и някоя сграда ще падне от тях.

                                Да питам, мога ли все пак да къртя замазката си или да премахна гипсови панели от стената, която не носи нищо, освен себе си, защото да не би вибрациите да съборят топлоизолацията?
                                Недейте да спорите, панеляка ми ще надживее всички сегашни участници в темата.

                                Коментар

                                Working...
                                X