IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Сещам се реално всички Вие нямате достъп до класифицирана информация ,а пък аз по една или друга причина имам ...по повод твоето изказване ще кажа едно " студено"-далеч си от това което идва ,за Европа говоря
    Питах те вчера какво работиш ама нещо се ослуша. AR ли си ? Като те слушам май се обаждаш да изискваш плашания по неплатени фактури.
    Last edited by segato; 17.03.2023, 16:40.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

      Вулгарностите малко свалят нивото, така е.
      Но какво да правиш, като биткойнърите не могат да носят на ниски лихви, и са тънкообидни. ;-)

      Виж хуморът на Ратко е фин и лек, а на Пинокио виртуозен.


      Пс: да сложа пълния член, че линвистичната полиция дебне.
      А лъжите не свалят ли? Докато не представи доказателства, че ме познава, този лъжец ще бъде обиждан.
      Last edited by better; 17.03.2023, 16:33.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

        Жилишата , които нямат добър рейтинг може да се купуват, но не може да се отдават под наем. Така , че това е насочено към свалянето на цените на жилищните имоти като се изкарат от пазара под наем.
        Мммм, не е точно така. Тогава наемите ще скочат ,а от там и цените

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

          Това ще вдигне цените. И на новото и на старото.
          Следващата стъпка ще е да ти ЗАБРАНЯТ да живееш в собственото жилище щото не отговаря на нормите за безопасност примерно.
          Добре дошли във ФАШИЗМА незнайно защо наричащи го демоНкрадция
          Така ще принудят всички собственици да извадят по 10-20к€ за да станат годни за обитаване.
          Жилишата , които нямат добър рейтинг може да се купуват, но не може да се отдават под наем. Така , че това е насочено към свалянето на цените на жилищните имоти като се изкарат от пазара под наем.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение

            [ATTACH=CONFIG]n4040944[/ATTACH]
            Тук е резюмирано битието по Маркс.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              И аз тъй . Пък от последните постове струи такава романтика, че ми се зави свят направо.
              Вулгарностите малко свалят нивото, така е.
              Но какво да правиш, като биткойнърите не могат да носят на ниски лихви, и са тънкообидни. ;-)

              Виж хуморът на Ратко е фин и лек, а на Пинокио виртуозен.


              Пс: да сложа пълния член, че линвистичната полиция дебне.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                Банята не ти ли е отделно?
                Click image for larger version

Name:	555.JPG
Views:	1
Size:	34.7 КБ
ID:	4040944

                Коментар


                • Първоначално изпратено от unimog

                  Ако си на зор, може и Ода на радостта да се получи.
                  Банята не ти ли е отделно?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

                    Много се забавлявам днес. :-)
                    И аз тъй . Пък от последните постове струи такава романтика, че ми се зави свят направо.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение

                      Преди време плочките в банята ми ги сложиха музиканти от Филхармонията, още държат. На тях им беше просто втора работа между репетициите. След това кризата задълбочи и сам се наложи да си ги слагам и то без Youtube.
                      Сигурно като стъпваш по тях вечерно време, звучи "Лунната соната".

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        аз нямам съмнение в теб!
                        никога до сега, дори по случайност не си познавал.
                        Много се забавлявам днес. :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          аз американската риба чаках да обърне корема, но няма да е тоя петък
                          федя е решил да гарантира всички депозити по всички банки
                          като им купи трежъритата

                          местя си вниманието към европейските банки
                          Що бе - SVB подадоха chapter 11, Republicata e 20% надолу премаркета въпреки 30 милиарда USD съпорта от колегите, CS се мята и тя като риба на сухо, къде е още деня.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                            Който ме чете редовно и мисли ,знае от кога си говорим за конкретно тези нещица от днес
                            аз нямам съмнение в теб!
                            никога до сега, дори по случайност не си познавал.
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                              Изглежда ремонт на кв. м и цена на НИ на кв. м. ще си разменят местата. НИ ще се продава за 5 лева, а ще се ремонтира за 25 лева в относителни единици. Така плочкаджиите ще станат инвеститори, а инвеститорите ще им бъркат цимента. Това е победа за революционната теория на Кавръка, в която работническата класа заема мястото на експлоататорската. Съмнителна доктрина от гледна точка на така очакваната справедливост, но пък срещу 5 лева участваш в класовата борба.
                              Преди време плочките в банята ми ги сложиха музиканти от Филхармонията, още държат. На тях им беше просто втора работа между репетициите. След това кризата задълбочи и сам се наложи да си ги слагам и то без Youtube.
                              Last edited by unimog; 17.03.2023, 15:24.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                аз американската риба чаках да обърне корема, но няма да е тоя петък
                                федя е решил да гарантира всички депозити по всички банки
                                като им купи трежъритата

                                местя си вниманието към европейските банки
                                Плюй си в пазвата рибата да не е европейска, че сме опасно близо. Това, че бг рибата е обърнала корема е лоша новина. Лоша.

                                Коментар

                                Working...
                                X