IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

    Къде това? В България ли ?
    Така де , и тук трябва да гръмнат няколко баМки и ще се сетят бързо като Хамериканците ....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

      Баси, не следвя пазара. бах пуснал няколко обяви за земеделски земи в рамките на околовръсното на Сф х 10Е м2. Единствен собственик, перфектни документи, нотариален акт. Запалиха ми телефона. Вдигнах на 20Е м2 и положението е съшото, само дето питат има ли доступ до асфалт:-)
      Аз затова съм пуснал такива на 110 евро, че да ми звънят само по същество

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Ей така,,свежо от днес...кви инвеститори?
        Това са фондове...
        https://www.investor.bg/a/538-pazari...ishava-lihvite

        Пиер Вунш: ЕЦБ вероятно ще продължи да повишава лихвитеСпоред управителя на Белгийската централна банка е малко вероятно да има повторение на кризата от 2008 г.

        интервю, публикувано днес, Вунш коментира пред белгийския вестник L’Echo, че ЕЦБ трябва да продължи да повишава лихвите и „има дълъг път за извървяване“, ако прогнозата за базовата инфлация се изпълни.
        Банката повиши лихвите по депозитите с 350 базисни пункта до 3% от юли насам – най-бързото увеличение в историята, а лидерите на централните банки в Австрия, Литва и Словакия изказаха аргументи за по-нататъшни увеличения.

        „Знаем, че трябва да направим повече от това. В каква степен? Това не е ясно. Ще се решава среща по среща“, допълва Вунш.
        В гърция държавата направи фонд да изкупува жилища и да настанява бедни в тях. Това като бяха по 250-300€. Дали купиха 1000 жилища чиновниците.
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
          Инвеститорите в имоти планират да увеличат вложенията си в жилищния сектор в Европа

          Благоприятната динамика между търсенето и предлагането и дългосрочните стабилни приходи в жилищния сектор са сред факторите за избора на инвеститорите

          какво?
          как така??
          Ей така,,свежо от днес...кви инвеститори?
          Това са фондове...
          https://www.investor.bg/a/538-pazari...ishava-lihvite

          Пиер Вунш: ЕЦБ вероятно ще продължи да повишава лихвитеСпоред управителя на Белгийската централна банка е малко вероятно да има повторение на кризата от 2008 г.

          интервю, публикувано днес, Вунш коментира пред белгийския вестник L’Echo, че ЕЦБ трябва да продължи да повишава лихвите и „има дълъг път за извървяване“, ако прогнозата за базовата инфлация се изпълни.
          Банката повиши лихвите по депозитите с 350 базисни пункта до 3% от юли насам – най-бързото увеличение в историята, а лидерите на централните банки в Австрия, Литва и Словакия изказаха аргументи за по-нататъшни увеличения.

          „Знаем, че трябва да направим повече от това. В каква степен? Това не е ясно. Ще се решава среща по среща“, допълва Вунш.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
            Инвеститорите в имоти планират да увеличат вложенията си в жилищния сектор в Европа

            Благоприятната динамика между търсенето и предлагането и дългосрочните стабилни приходи в жилищния сектор са сред факторите за избора на инвеститорите

            какво?
            как така??
            Къде това? В България ли ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

              Баси, не следвя пазара. бах пуснал няколко обяви за земеделски земи в рамките на околовръсното на Сф х 10Е м2. Единствен собственик, перфектни документи, нотариален акт. Запалиха ми телефона. Вдигнах на 20Е м2 и положението е съшото, само дето питат има ли доступ до асфалт:-)
              А, имаше хора които спориха с мен ,че съм купувала земя по 5 $ кв.м., ето и днес какво се случва !!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение
                Да не би да съм пропуснал нещо> не беше ли 100000 лв?

                От 2023 г . е 100000 лв. до 2022 г . е 50000 лв.

                Коментар


                • Инвеститорите в имоти планират да увеличат вложенията си в жилищния сектор в Европа

                  Благоприятната динамика между търсенето и предлагането и дългосрочните стабилни приходи в жилищния сектор са сред факторите за избора на инвеститорите

                  какво?
                  как така??
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение
                    Ако имаш излишества знаеш към кого да се обърнеш
                    ок
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                      нали наследих 20 декара ливади и 12 ниви. РЕНТАТА е все 60лв (само тази година), преди беше 40.
                      Земеделците тази година и те като гражданите - искат даже повече ПЪТИ повече от реалната цена.
                      Примерно 10к за 1 декар поляна !?!?!?
                      Баси, не следвя пазара. бах пуснал няколко обяви за земеделски земи в рамките на околовръсното на Сф х 10Е м2. Единствен собственик, перфектни документи, нотариален акт. Запалиха ми телефона. Вдигнах на 20Е м2 и положението е съшото, само дето питат има ли доступ до асфалт:-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                        Вече регистрацията по ДДС ,благодарение на ДБ е 160 к. лева на година.
                        Да не би да съм пропуснал нещо> не беше ли 100000 лв?


                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                          вкарах преди време, нещо и в метали, но сега идва време да раюзвръзвам.
                          Ако имаш излишества знаеш към кого да се обърнеш

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение


                            Предложенията минават през парламент който в момента не е наличен ....
                            Разбира се ,че е така Тази година е последната декларация до 50000 лв., за следващата година ще гоним под 100000 ,а за после ще ни каже Парламента

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                              Да, прав си за 2023 г. е 100 к. и имаше предложение да се увеличи до 160 к.
                              Предложенията минават през парламент който в момента не е наличен ....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                                100к лева е регистрацията по ддс !
                                Да, прав си за 2023 г. е 100 к. и имаше предложение да се увеличи до 160 к.

                                Коментар

                                Working...
                                X