IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

    Така е, но в примера който съм дал, се вижда, че тази в Германия е 2022 срещу 2021, и са идентични като мощност и батерия и екстри.
    + Тва не е търкаляна из родните трапове.
    Ето тези тук дават почти 20% рабат за нов. Пак идват 62к за базовия.
    https://apl.de/kaufen/bmw/ix/preisliste.php?i=0

    Като говорим за Германия, човек малко трябва да поназнайва къде да търси. Онова твоето беше Vorführwagen, стотици са сядали и пърдяли вътре.

    Коментар


    • Ратко, Ратко.... туй ши са напрая, че не съм го видЕл....

      https://www.google.com/maps/@42.6501...192?authuser=0

      Коментар


      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

        Люлин (там дет бях де) е къде къде по-добре от тва мочурище.
        П.С къде съм казал, че съм бил на квартира.
        ами, останал съм с такова впечатление
        беше го купил ли?
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

          Люлин (там дет бях де) е къде къде по-добре от тва мочурище.
          П.С къде съм казал, че съм бил на квартира.
          Е тогава очаквам в Люлин цените да са 2500 евро м2 и нагоре

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            къде е тоя раскош
            това да не е старата квартира на бетерчо в 'юлин
            Люлин (там дет бях де) е къде къде по-добре от тва мочурище.
            П.С къде съм казал, че съм бил на квартира.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              слатина?
              а аз се чудех, каква е тая зеленина и в същото време комуникативност
              съвсем скоро ще гонят задъхани римляните цените в левски г
              но и с инфраструктурата имат доста да наваксат
              Ами да, Слатина:
              https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=939s7z&f1=2
              Обявен е на 1940 евро м2, но пишат, че реалната площ е 61 м2 та е 2067 евро м2.
              Всичко както по снимката: "зеленина ", "Свободно паркиране в междублоковото пространство"
              Само дето снимката от балкона са я направили през нощта, сигурно да не се види къде е да не налазат римляните

              unimoig беше постнал няколко , но не ми се търси , този си го запазих за личната си "колекция" зашото искам да издиря собственика и да го изследвам за мутации.

              Това е в Рим:
              https://www.idealista.it/en/immobile/21495898/foto/1/

              Рим, Мадрид, БарЦИлона, Атина ... почти нявсякъде на юг в големите градове има приемливи квартали, с по-ниски цени от Центъра на Вселената ( който всички знаят че е в Слатина и ПЖИ-то осигурява транспорта до краищата)

              И това при условие, че тия с ЕЦБ доскоро имаха 30 годишни кредити с фиксирана лихва за целия период под 1% .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от baba_meca Разгледай мнение

                Да, това е последният хит. 17 мирярда в облигации на Кредит Суис са занулени и собствениците им пият една студена вода. SVB пък фалираха, защото имаха много US диржавни ценн книжа (облигации) с ниски лихвени проценти и при продажбата им загубиха 2 милярда.
                Ти си от поколението на Залмокса - и той така грешно го е научил - с "Я"!
                милЯрди, италЯнци...

                Ама той поне не го пише с две "Р"-та - хихихи...
                Ти си бягала повече от часовете!
                Last edited by Julius_BG; 29.03.2023, 21:19.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                  "главната" на Слатина. unimog вчера пусна едни обяви по 1700-2000 евро м2 за панелки някъде там. И да не са баш в този блок, в някой като този , с подобен паркинг и тротоари отпред. Този го избрах , че има катерушки и цената сигурно скача с 100 евро м2.
                  слатина?
                  а аз се чудех, каква е тая зеленина и в същото време комуникативност
                  съвсем скоро ще гонят задъхани римляните цените в левски г
                  но и с инфраструктурата имат доста да наваксат
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                    https://www.pariteni.bg/novini/nov-d...stitori-245654

                    Новия хит !

                    Облигациите
                    Да, това е последният хит. 17 мирярда в облигации на Кредит Суис са занулени и собствениците им пият една студена вода. SVB пък фалираха, защото имаха много US диржавни ценн книжа (облигации) с ниски лихвени проценти и при продажбата им загубиха 2 милярда.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      къде е тоя раскош
                      това да не е старата квартира на бетерчо в 'юлин
                      "главната" на Слатина. unimog вчера пусна едни обяви по 1700-2000 евро м2 за панелки някъде там. И да не са баш в този блок, в някой като този , с подобен паркинг и тротоари отпред. Този го избрах , че има катерушки и цената сигурно скача с 100 евро м2.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                        Абе аз не очаквам всичко в Германия да е по-скъпо от България. Може би има логика по-скъпите продукти да са по-скъпи в БГ , зашото докато в Германия те са просто скъпи, в БГ са бутикови и овърхеда е много по-воисок.

                        Когато обаче говорим за някакво гето като това

                        и жилищата в него са 30-50% по-скъпи от жилишата в квартал в Рим , който макар и непрестижен, е на 4 километра от Fontana di Trevi ( 20 минути с метро, 45 минути пеша), ми идва малко много. Говорим за прескачане на нива на неадекватност .
                        къде е тоя раскош
                        това да не е старата квартира на бетерчо в 'юлин
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                          Така е, но в примера който съм дал, се вижда, че тази в Германия е 2022 срещу 2021, и са идентични като мощност и батерия и екстри.
                          + Тва не е търкаляна из родните трапове.
                          Абе аз не очаквам всичко в Германия да е по-скъпо от България. Може би има логика по-скъпите продукти да са по-скъпи в БГ , зашото докато в Германия те са просто скъпи, в БГ са бутикови и овърхеда е много по-воисок.

                          Когато обаче говорим за някакво гето като това

                          и жилищата в него са 30-50% по-скъпи от жилишата в квартал в Рим , който макар и непрестижен, е на 4 километра от Fontana di Trevi ( 20 минути с метро, 45 минути пеша), ми идва малко много. Говорим за прескачане на нива на неадекватност .
                          Image Slatina hosted in ImgBB

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                            Че то това кола ли е? Какви са тези глупави елекрики? Никога през живота си не бих карал тролейбус, нищо че им правя софтуера.
                            сега вече и мен ме отказа
                            Last edited by ratten; 29.03.2023, 20:28.
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                              Че то това кола ли е? Какви са тези глупави елекрики? Никога през живота си не бих карал тролейбус, нищо че им правя софтуера.
                              Ааааа недей така, IX 60 ще ти откъсне главата кът дадеш газ - 3,8 сек до 100.

                              Коментар


                              • https://www.pariteni.bg/novini/nov-d...stitori-245654

                                Новия хит !

                                Облигациите

                                Коментар

                                Working...
                                X