IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

    плъхчо, разбрах , че ти си бил форумния експерт по наемите ... според теб има ли начин да се избие апартамент купен за 3000 евро м2 с наем от 7 евро м2 ? Ако със 7 евро не става, колко наем ше го избие ? Ако не ти се шерва knowledge ше те разбера.
    Има начин. Само аз ли го виждам тоя начин? Начина се казва инфлация и парична криза. Безконтролна инфлация и недоверие в банковата система. Аз ви разказах колко лесно почнаха да блокират средства банкови чиновници. Парите по банките се обезмислят при едно такова положение. Оня ден гледам в една банка слагат листа до някои транзакции да обозначат че била "зелена". Следят вече кое е зелено и кое не, само впрос на време е да ти вдигнат таксичката на незеленото или да ти го забранят. А става дума за пари тук. Абсурди всеки ден.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

      плъхчо, разбрах , че ти си бил форумния експерт по наемите ... според теб има ли начин да се избие апартамент купен за 3000 евро м2 с наем от 7 евро м2 ? Ако със 7 евро не става, колко наем ше го избие ? Ако не ти се шерва knowledge ше те разбера.
      Примерно -

      + 50 EUR Discount
      https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=90jopr&f1=1

      7 лв / м2
      https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=90jopr&f1=1

      6 EUR / m2
      https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=90jopr&f1=1

      4 EUR / m2
      https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=90jopr&f1=1

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

        Искам да чета смислени и аргументирани постове на колеги и от двата лагера, а не заяждане на лична основа, дори обекта на заяжданията да не съм аз. Имам силно развито чувство за справедливост и потребителят с животинското име ми е неприятен. Сега очаквам задължителните тиради за наеми, квартири, децки и 2039...
        Когато нямат аргументи, за да се убие дискусията се започва с пошлия театър, безумни мантри, лични нападки и обиди и в повечето случаи модераторите търпят това!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

          Искам да чета смислени и аргументирани постове на колеги и от двата лагера, а не заяждане на лична основа, дори обекта на заяжданията да не съм аз. Имам силно развито чувство за справедливост и потребителят с животинското име ми е неприятен. Сега очаквам задължителните тиради за наеми, квартири, децки и 2039...
          Исканията можеш да си ги поставяш в правилната за теб тема, тук ще се съобразяваш с наемодателите/собствениците.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten

            трайчо, не бива да топиш, защото ако си ходил казарма
            сигурно знаеш, какво става с топачите
            одеалцето върху главата и лобут
            Искам да чета смислени и аргументирани постове на колеги и от двата лагера, а не заяждане на лична основа, дори обекта на заяжданията да не съм аз. Имам силно развито чувство за справедливост и потребителят с животинското име ми е неприятен. Сега очаквам задължителните тиради за наеми, квартири, децки и 2039...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten

              по темата е.
              повече от половината форум живее чудесен, пълноценен виртуален живот
              реалния е по квартири и децки
              плъхчо, разбрах , че ти си бил форумния експерт по наемите ... според теб има ли начин да се избие апартамент купен за 3000 евро м2 с наем от 7 евро м2 ? Ако със 7 евро не става, колко наем ше го избие ? Ако не ти се шерва knowledge ше те разбера.

              Коментар


              • 19:30 AUD Building Approvals (MoM) -27.6% -27.6% 15.3%
                19:30 AUD Private House Approvals -13.8% -13.8% -2.1%

                Click image for larger version

Name:	11.JPG
Views:	1
Size:	49.3 КБ
ID:	4036635


                https://www.abs.gov.au/statistics/in...latest-release

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                  Същата, жалък инфантилен театър!
                  Ми аз чувам , че с напредването на технологиите, някои хора живеят по-пълноценен виртуален живот отколкото реален. Няма лошо, щом са щастливи.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                    Бонка коя беше? Тази, на която децата и учеха в Мюнхенския и Манчестърския университе а не знаеше , че струват 30к годишно ?
                    Същата, жалък инфантилен театър!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                      Хахаха до тук сме само до Леонсио, ох ще умра от смях хахаха
                      ратко е плъха, а сега ви казвам Лека нощ, че както сме я подкарали ще осъмнем
                      аха мерси, лека, разби интригата, можехме да изкараме още 3 седмици и 20 епизода в очакване на ратко. ма като стана дума ... в ница къф плъх видях ... беше колкото пекинез, че беше и расист , гонеше бежанците в парка до масена и ония горките бегат с бохчите. може да е бил наш ратко и да им е предлагал квартири
                      Last edited by segato; 09.03.2023, 00:40.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                        кой е ратко ? това стана като сапунка, първо чакахме да видим купата, сега чакаме да разберем кой е ратко, мани-мани, изаура има ли ?
                        Хахаха до тук сме само до Леонсио, ох ще умра от смях хахаха
                        ратко е плъха, а сега ви казвам Лека нощ, че както сме я подкарали ще осъмнем

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                          Не пожелавай това на Сегато, човека не ми се струва глупав . Други ще разберат защо ратко, потрива ръчички със сигурност
                          ратко не мисля, че е лош хазяин скъпа. Пък има доста добро чувство за хумор. Вероятно угажда на наемателите

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                            Не пожелавай това на Сегато, човека не ми се струва глупав . Други ще разберат защо ратко, потрива ръчички със сигурност
                            кой е ратко ? това стана като сапунка, първо чакахме да видим купата, сега чакаме да разберем кой е ратко, мани-мани, изаура има ли ?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                              ще разбереш, ти само чичката слушай
                              Не пожелавай това на Сегато, човека не ми се струва глупав . Други ще разберат защо ратко, потрива ръчички със сигурност

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                                Абсолютна лъжа! От както съм във форума Бонка няма вярна прогноза!
                                Бонка коя беше? Тази, на която децата и учеха в Мюнхенския и Манчестърския университе а не знаеше , че струват 30к годишно ?

                                Коментар

                                Working...
                                X