IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

    +100
    На друга снимка пък е кюмбето с пелетите. Това е лордчето, ахахах.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

      Къщата е 100% на самохвалния лорд. На една от снимките има пластмасови шипета пълни с първак, на друга е маса с брошура на Кауфланд вместо покривка - явно там замезва.
      сега те сгащих!
      не знам, кви са тия плас'масови шилета
      и освеМ това лордчето пазарува от лидъл
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение
        https://www.engelvoelkers.com/en-de/...1.1528671_exp/

        На 4.7 км от центъра на Франкфурт.

        https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=93i6fy&f1=2

        ул. Кожух планина

        https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=93i6w7&f1=1

        ул.'Тодор Стоянов'12
        Това във Франкфурт е светла площ без стени, т.е. около 50% по-голямо от двете в София.
        Иначе това на Кожух Планина е добро, явно обаче собственикът не си е пил скоро хапчетата искайки тази цена.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          лордче, трайчо днес е малко изнервен, че някои имат портфолио от имоти за милион и нагоре
          а други имат само интернет в квартирата и предизвестие за вдигане на наема
          не го съди строго
          Турски лири, нали?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
            Къщата е 100% на самохвалния лорд. На една от снимките има пластмасови шипета пълни с първак, на друга е маса с брошура на Кауфланд вместо покривка - явно там замезва.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
              трайчо, нали не ти дават да водиш официална писмена кореспонденция
              Не разбира се, имам си подизпълнители за това!
              А ти гледай, като вземеш следващия наем да си купиш клавиатура с работещ "Caps lock"!
              Last edited by Traicho_80; 30.03.2023, 21:42.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                Даскале, даскале, .....
                Дали ти се чудиш, дали съм калинка или не, не е важно! Важно ми е мнението за мен на моите шефове и техните шефове!
                Ама още ми се струва, че правейки се древно гръцки мислител се опитваш да се измъкнеш от ситуацията, в която сам се вкара? А?
                Имотите ТИ не са лоши и биха се харесали (и то много) на по-тъмно зелените купувачи!
                Къщата е 100% на самохвалния лорд. На една от снимките има пластмасови шипета пълни с първак, на друга е маса с брошура на Кауфланд вместо покривка - явно там замезва.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                  На оня serato, ти как смяташ да му отговоря ли или ще падна на дъното при сомовете в язовир Огоста, ако се принизя толкова. Гастарът си остава гастар, доживотен...
                  Колега, спри се вече, и сомовете в Огоста ти се смеят. Не знам за какво дъно говориш като го беше стигнал вчера, сега дълбаеш. Трий акаунта и не се излагай повече.

                  Коментар


                  • https://www.engelvoelkers.com/en-de/...1.1528671_exp/

                    На 4.7 км от центъра на Франкфурт.

                    https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=93i6fy&f1=2

                    ул. Кожух планина

                    https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=93i6w7&f1=1

                    ул.'Тодор Стоянов'12
                    Last edited by Tepix; 30.03.2023, 21:35.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      колегата с тоя ник е сериозно раздвоен между реалноста, с която почти няма допир
                      и безкрайното си въображение
                      искам да го насоча към рисуването
                      и да направя благотворителна изложба с неговите творби
                      Признах те! Как ме разкри ? Кое ме издаде ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                        Вижте какъв тотален контрол готви бабата, ще ви настръхне косата! Гледайте:

                        https://youtu.be/6_Y3iDJXNfQ?t=708
                        Е, тва го пуснах още като излезе и го коментирахме. Може да си пропуснал.

                        Коментар


                        • трайчо, нали не ти дават да водиш официална писмена кореспонденция
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                            На оня serato, ти как смяташ да му отговоря ли или ще падна на дъното при сомовете в язовир Огоста, ако се принизя толкова. Гастарът си остава гастар, доживотен...
                            колегата с тоя ник е сериозно раздвоен между реалноста, с която почти няма допир
                            и безкрайното си въображение
                            искам да го насоча към рисуването
                            и да направя благотворителна изложба с неговите творби
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                              Аххх, какви затруднения и усилия на когнитивността бяха за да се досетиш, не си "калинка", не си...
                              Даскале, даскале, .....
                              Дали ти се чудиш, дали съм калинка или не, не е важно! Важно ми е мнението за мен на моите шефове и техните шефове!
                              Ама още ми се струва, че правейки се древно гръцки мислител се опитваш да се измъкнеш от ситуацията, в която сам се вкара? А?
                              Имотите ТИ не са лоши и биха се харесали (и то много) на по-тъмно зелените купувачи!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                ама предупреждавай, бе лордче
                                за малко да пусна маломерките на паник селс
                                На оня serato, ти как смяташ да му отговоря ли или ще падна на дъното при сомовете в язовир Огоста, ако се принизя толкова. Гастарът си остава гастар, доживотен...

                                Коментар

                                Working...
                                X