IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение

    Защо си пуснал всичките си имоти за продан? Има ли къде да живееш ако ги продадеш?
    Той лордчето яхта ще си купува, а ти го питаш дали има къде да живее

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

      Хахахаха, радвам се, че понижителите се забавляват на чуждите имоти, хахаха, точно моите са да, колко имбецили на куб, да ги бе търсил, да ги намериш, а ги намираш, без да ги търсиш
      Защо си пуснал всичките си имоти за продан? Има ли къде да живееш ако ги продадеш?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

        В ъгъла се вижда уред, моля някой да погледне дали не е "Миеле", понеже аз не мога, достатъчно драйфах днес..
        Не е Миеле, Пералня Перла 04 , но е дълга база, с шибидах и лят барабан

        Коментар


        • А ако изчакаш няколко месеца може да се върне на нормалните нива около 180к евро

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            На мен ми харесаха имотите на Лорда.Имат история ,и са ценни,хареса ми терасата на къщата.Я да си сипе едно и да отпусне ,да не му дреме за хорското мнение
            Ако ше е за едното пиене на терасата може би това:
            https://www.zillow.com/homedetails/1...pid/?mmlb=g,23
            Малко по скъпа е от тази на радомирчето, 420к, ма пък няма и толкова работа и е в Бока Ратон а не в Редута

            П.С. А, и е към 300 м2 по тукашните мерки. По българските може да е и 400 м2
            Last edited by segato; 31.03.2023, 02:48.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              джонка, модераторите не дават да се пише от 2 ника в една и съща квартира
              С Джонката сме на има-няма 4к километра дистанция А иначе е симпатяга.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                На мен ми харесаха имотите на Лорда.Имат история ,и са ценни,хареса ми терасата на къщата.Я да си сипе едно и да отпусне ,да не му дреме за хорското мнение
                Какво ти хареса ? Зашо са ценни ? В смисъл като артефакти или поо някакъв друг начин ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  ти да е мислиш, че им е лесно
                  в службата - терор
                  в къщи - терор, че на всеки всеки януари се местят в нова квартира
                  която е по-зле и от старата
                  на среща с випуска - още по-зле, всички се хвалят, че са в по-голям апартамент. на квартира, разбира се.
                  и накрая на някой му писне и избяга с дон педрито в хиспаня
                  а дон кихот се мести при родителите си
                  спокойно да дочака пенцията
                  На мен ми харесаха имотите на Лорда.Имат история ,и са ценни,хареса ми терасата на къщата.Я да си сипе едно и да отпусне ,да не му дреме за хорското мнение

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                    С подобни хора не бих общувал дълго време, да видим дали ще доживеят лелеяния за тях спад. Тази с косата най-много се забавлява точно на тези, които много са си повярвали и чакали Годо...
                    Човече, със сигурност не си общувал с нормални хора , иначе нямаше да ти хрумне да се хвалиш с тия имоти.

                    Чуй сега, имаш мухъл в кухнята долу, което означва , че летят спори. Начина по който си заковал талашита на тавана спира движението на въздуха и от разликата в температурите през деня и нощта се кондензира влага което създава идеални условия за мухъла. Сигурно зад талашита всичко е муклясапо. Твоя покрив няма отвори извън къщата. Трябва да е отворен или като слагаш талашита трябва да има поне 30 см расзтояние до керемидите и да оставиш големи отвори в краищата. да може да има циркулация на въздуха между талашита и керемидите. Не се май ами викай фирма да вземе проби и да го оправя. Не се опитвай да го оправяш сам.
                    Last edited by segato; 30.03.2023, 23:26.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                      С подобни хора не бих общувал дълго време, да видим дали ще доживеят лелеяния за тях спад. Тази с косата най-много се забавлява точно на тези, които много са си повярвали и чакали Годо...
                      Лорде, пич, казвам ти го без капка злоба и завист (щото ми е през к..ра за тебе и твоите имоти), но в момента имаш все още уникалния шанс да осребриш за прилична сума НЕПРОДАВАЕМИ иначе имоти и да оставиш някой друг балък да си троши главата в разпадащите им се стени. Не бъди алчен, а разсъждавай трезво -- тия къщи и панеляци са като грохнали старци -- изживели са си живота и скоро ще мрат. Избери си, дали ти ще ги погребеш или ще оставиш мъката на някой друг...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                        С подобни хора не бих общувал дълго време, да видим дали ще доживеят лелеяния за тях спад. Тази с косата най-много се забавлява точно на тези, които много са си повярвали и чакали Годо...
                        Уффф добре, това за тази с косата не е много ОК да го споменаваш, но айде....
                        Само гледай да не ни пращаш нови снимки на това, което притежаваш, като коли, дрехи и т н. Гнуслив съм.

                        Коментар


                        • С подобни хора не бих общувал дълго време, да видим дали ще доживеят лелеяния за тях спад. Тази с косата най-много се забавлява точно на тези, които много са си повярвали и чакали Годо...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            представям си какво си мислят хората

                            аз така си пиша, мога да си го позволя
                            единствено гледам да е грамотно
                            Че той телефона сам си пиши... Вече съм легнал и даже ме мързи да пиша, само говоря на телефона и той сам си пише.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              лефти, теб не ти ли изнесох багажа в коридора миналата година
                              намери ли си го
                              или чистачката е решила да изхвърли двата плика от кауфлан като бУклук
                              Матросов, не те бях виждал толкова изнервен! Явно и ти виждаш вече топящата се капиталова...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                                Казах ти, че си имам хора за това, а ти при първа възможност си купи нова клавиатура, че на тази не те ти бачкат главните букви.
                                представям си какво си мислят хората

                                аз така си пиша, мога да си го позволя
                                единствено гледам да е грамотно
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X